אנחנו מאמינות בך!

כולנו רוצות שמישהו יאמין בנו. כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים.
בכל שבוע נקדם ונפרגן לנשים שהקימו עסק בעשר אצבעות.
יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה.

רוצה לקדם את העסק שלך במדור הבא? שלחי לנו פרטים למייל

שם העסק: עדי דואק, ADI2 מותגים לילדים יד שנייה
תחום: בגדי ילדים מותגים יד שנייה

טוב שתדעי: הרעיון להקים את Adi נולד לאחר הולדת ביתי השנייה. פתאום מצאתי את עצמי עם ״סטוקים" של בגדים חדשים (חלקם לא נלבשו מעולם…) שלה ושל בני הבכור. יחד עם יוקר המחיה והטרנד הירוק הפוקד אותנו לטובה התגבש הרעיון למכור מותגי בגדי ילדים יד שנייה.
לאחר התייעצות, בדיקות והמון ״שיחות סלון״, הבנתי שכולנו רוצים לקנות לילדים את הכי טוב במחיר הכי משתלם.
גם אני, כמו כל האימהות, מחכה למבצעי סוף עונה… ותמיד, אבל תמיד, אוהבת להרגיש שעשיתי קניה נכונה.
כולנו מעבירים, נותנים, מקבלים מהאח, מהגיסה, מהדוד מכולם ה-כ-ל! כי היום כולם יודעים שלהגיד יד 2 זו לא מילה גסה אלא חלק מחינוך וכלכלה ירוקה. אבל מה קורה כשאנחנו רוצים לבחור משהו יפה בעצמנו? חייבים “לקרוע” את הכיס? ממש לא!
היום כמו בניו-יורק ובמדינות רבות באירופה אפשר להגיד “יד שנייה”, “מהמם” ו"איכותי" באותה נשימה!
מה עוד? אני נשואה ואמא לשניים. חיה ונושמת את עולם האופנה והילדים (שילוב מנצח!). החנות האינטרנטית שלי היא כמו תינוק קטן וחדש שהצטרף למשפחה, אני עוברת יחד איתו תהליך של ״חינוך שוק״ ומודעות לסביבה ירוקה והתנהלות כלכלית נכונה, כי אני מאמינה שאם כבר לחסוך אז.. שיהיה בסטייל.
קליק לעמוד הפייסבוק

שם העסק: משרד עו"ד שרית חרל"פ
תחום: הטרדות מיניות, דיני נזיקין ותביעות ביטוח

קרדיט תמונה: סם יצחקוב

טוב שתדעי: אני אמא לחמישה בנים, דתייה לאומית בת 47 מפתח-תקווה. בעלי וילדיי מעורבים בקריירה המקצועית שלי, מייעצים לי ובעזרתם אני מתקדמת ומצליחה להגשים את החלומות והשאיפות שלי.
מעבר לתחומים בהם משרדי עוסק, אני עוסקת במגוון תפקידים ומשמשת בין היתר כדירקטורית בחברת נדל"ן וכחברה בוועדה להשתלות ולאתיקה במרכז הרפואי רבין פתח-תקווה. בנוסף מנהלת את טקס אות המופת לרופא.
מה עוד? חשוב לי לתת יחס אישי וחם לכלל לקוחותיי, איתם אני נוהגת לשמור על קשר גם לאחר סיום הטיפול הפורמאלי בתיק וסגירתו.
קליק לאתר

שם העסק: מיכל לוינגר-חרפק נומרולוגיה מכוונת
תחום: הכוונה והעצמה בחיים דרך כלי הנומרולוגיה

טוב שתדעי: מאז שאני זוכרת את עצמי, נמשכתי לתחום הרוחניות וחיפושיי המשמעויות של הדברים.
תחום המודעות העצמית, כיצד ליצור את המציאות של חיי וההבנה שיש דברים מעבר תמיד משכו אותי.
עשיתי אינספור קורסים,סדנאות קראתי ספרים, מאמרים והשתתפתי בהרצאות רבות.
כל אלה רק הכינו אותי לדבר האמיתי והמדוייק לי ביותר שזה -כלי הנומרולוגיה.
הכלי המדהים הזה מראה לנו בדיוק רב מי אנחנו, מהם העוצמות שלנו, מהו הפוטנציאל הגלום בנו ומאפשר לנו להביו יותר את עצמנו.
באמצעות כלי זה אני עוזרת לאנשים דבר ראשון להבין מי הם, לאיזה נתיב גורל הם שייכים שזה אומר מה האופי הכללי של נפשם, מהן החוזקות שלהם,לאיזה כיוון נכון להם לצעוד בחיים על מנת שיוציאו מעצמם את המירב וייממשו את יכולותיהם. לי אישית, הכלי הזה עזר להבין מהם כוחותיי ומה עליי לעשות באמת כדי להביאם לידיי ביטוי. לפי הכלי ניתן לראות באיזו שנה אישית נמצא האדם שמולי,מה הלך הרוח שקים אצלו ומה הפוטנציאל של הנה הנוכחית בתחומים שונים.
חשוב לי להדגיש שאין זה חיזוי העתיד אלא ההיפך-שימוש בחומרים קיימים ליצירת העתיד ומימוש הפוטנציאל הקיים בתוכנו.
מה עוד? למדתי אימון אישי,אימון להפרעות קשב וריכוז ואימון ליצירת מציאות ובמפגשים אישיים אני משלבת בין עוצמות האדם לבין כלים ליצירת המציאות הרצויה עבורו .
אני גם מלמדת אנגלית בתיכון ומשתמשת בהעצמה דרך הנומרולוגיה גם בקרב בני נוער.
מעבר לפגישות אישיות למבוגרים ובני נוער אני מקיימת ערביי נשים, ימי הולדת, מסיבות רווקות וגיבוש צוותים.
קליק לעמוד הפייסבוק

שם העסק: חוויות בונות קשר – מאיה לנג-גלעד, מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת
תחום: זוגיות, הורות ומשפחה

טוב שתדעי: שמי מאיה לנג-גלעד, מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת, מומחית ליחסים ולבניית קשרים שמאפשרים לאנשים לגדול.
לפני כחודש חבר שאל את הבן שלי (בן 7.5) מה אמא שלו עושה, הילד ענה בטבעיות שובת לב "אמא שלי מלמדת אנשים לאהוב אחד את השני!", מודה שהלב שלי נמס והתפעלתי מהגדרה כל כך נקייה ומדויקת!
ב 15 שנים האחרונות אני מסייעת לזוגות רבים לקחת אחריות על הקשר הזוגי והמשפחתי שלהם וליצור לעצמם זוגיות שהיא מקום בטוח ומזין, זוגיות שהיא בסיס איתן להורות ולמשפחה שמאפשרת צמיחה והתפתחות.
ככל שיש יותר שיח ודיאלוג בקשר, ככל שיש הקשבה, הכלה וכבוד גם לשונות, עולה מפלס תחושת הביטחון בקשר, ככל שיש יותר ביטחון וקבלה, אנחנו חשים רגועים ומשוחררים ויכולים לממש את שלל האיכויות שלנו ולהתפתח. זה נכון לכל הקשרים המשמעותיים בחיינו.
אני נשואה למיקי, בעלי המקסים, מזה כ 18 שנים ויש לנו ארבעה בנים מדהימים! בעלי ואני חיים בגישה ייחודית אותה אני מלמדת וחווים צמיחה גדולה ביחסים שלנו ובהורות שלנו, הגישה נקראת תרפיית המפגש והיא פותחה על ידי הדי שלייפר.
מתוך התפיסה שלי שהשקעה בקשר היא למעשה השקעה בצמיחה אישית, זוגית ומשפחתית כל פעילויותי מכוונות לחוויות בונות קשר. בקליניקה אני נפגשת עם זוגות, הורים ויחידים ומלמדת אותם לפתח קשר מיטיב עם עצמם ועם היקרים להם. בשנים האחרונות פיתחתי סדנא ייחודית לאמהות ובנות, החל מגיל 10 ועד לנשים בוגרות ואמהותיהן,
מדובר בסדנא חד פעמית המספקת חוויה מקרבת ומחברת המאירה את האיכויות של כל אחת ושל הקשר. סדנא נוספת שפיתחתי היא סדנא לזוגות ברוח גישת תרפיית המפגש.
לפני כ 20 שנה הרעיון של לימוד הורות נתפס כמופרך ולא הגיוני, אנשים האמינו שהם אמורים לדעת להיות הורים עם הולדת הילד הראשון, כיום, כמעט כל הורה מרגיש צורך ונכונות ללכת להדרכת הורים וללמוד לפתח את ההורות שלו, לי יש חלום שלא ירחק היום וזוגות יכירו בחשיבות ההשקעה בקשר הזוגי ובלמידת אומנות החיים בזוג.
החלום שלי הוא להביא אל כמה שיותר זוגות את בשורת תרפיית המפגש, אשר מלמדת זוגות ליצור לעצמם ולמשפחתם קשר בטוח, קשוב, מצמיח ובריא.
מה עוד? בשנה האחרונה אני שוקדת על פיתוח מוצר ייחודי אשר עתיד לראות אור ממש בקרוב וגם הוא מספק חוויה בונת קשר, מדובר בקלפי שיח המספקים חוויה של העמקת ההיכרות והקרבה בקשר ושל הארת המשאבים והאיכויות של כל אחד ושל הקשר עצמו. כל שאלה היא הזמנה לשיחה פתוחה ומצמיחה. בימים אלו אני מסיימת לעצב אותו ומצפה בקוצר רוח ובהתרגשות רבה להולדת! אין לי ספק שהוא יביא ערך רב למשפחות, לזוגות ולאנשים רבים.
עבורי זוהי זכות גדולה לעבוד עם אנשים על הקשרים בחייהם, אני נהנית מעבודתי וחווה בה שליחות גדולה.
קליק לעמוד הפייסבוק

אודות אמא של

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון של 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות עם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק