בוקר טוב ויום טוב, חברה חדשה הגיעה

הודעה בוואטסאפ של הכיתה: "בוקר טוב ויום טוב, הגיעה אלינו חברה חדשה"
אסמס מאבא אחד שלא מחובר לפלנטה: מה תלמידה חדשה? עכשיו, לקראת סוף שנה??
עוברות כמה דקות של דממה. אני מדמיינת את ההורים מצחקקים, מושכים את הזמן כשהם מתבדחים. ואז אסמס תשובה "מדובר בכינה נחמה.."

כבר כאשר קפצה ההודעה הראשונה התחלתי בגירודי ראש ובחרדה פסיכולוגית, דימיינתי יצורים קטנים מטיילים ומפזזים על ראשו הבהיר של בני.. וכך, בעודי מלחיצה את עצמי לגבי הכמויות האפשרויות שלהם ולגבי הריקודים היצירתיים שהם עורכים, התחלתי לתכנן את המלחמה!
המצעים בבית הוחלפו, הכלים בכיור עברו הרתחה ו.. גולת הכותרת! הדרין once והדרין פרוטקט קיבלו מקום של כבוד על השיש במקלחת, נוצצים, מבטיחים ומוכנים לפעולה יעילה.

ברגע שמחמל נפשי חזר אחה"צ הוא נלקח אחר כבוד לאמבטיה.
אני לא יכולה להודיע שהוא אהב את הרעיון, לא,
אבל שכנעתי אותו עד כמה זה חשוב לו.
עדיין לא התחבר סופית לרעיון..
אבל לא השארתי לו ברירה, אם להתבטא בעדינות.

כיסינו את הכתפיים התמימות במגבת. התזנו מתרסיס הדרין once ג'ל על שיערו, ווידאנו שהשיער והקרקפת מכוסים היטב והשיער ספוג לגמרי בחומר. פיזרנו את הג'ל באופן יסודי מהשורש עד הקצוות בעזרת האצבעות. השארנו ככה את החומר כ 20 דקות, תוך שאנחנו מפטפטים על המורה למדעים והמורה לתורה, שהיום הגיעו שניהם בלי קול לבי"ס וכל אחד מהם, בתורו, רק כתב/ה על הלוח את מה שרצה/תה להגיד.

אחרי שסיימנו עם התכשיר הראשון עברנו לתכשיר השני והמבטיח- הדרין פרוטקט! מדובר בספריי למניעת התרבות כינים על הראש, נוח וקל לשימוש, עדין לשיער, בריח מנגו תפוז, שמעניק הגנה מתמשכת ורכה. את החומר הריחני והכייפי הזה מתיזים אחרי החפיפות, לפחות פעמיים בשבוע, על שיער יבש או רטוב.
מדובר במוצר נעים בריח מעולה, ללא חומרי הדברה כימיים, שמוסיף תחושה נפלאה לכל התהליך, שעושה אותו אפקטיבי יותר והופך אותו לדעתי לקליל מאוד.

למחרת פעולת האמבטיה החדה הבן שלי דילג לביה"ס כששיערו נוצץ, נקי ועם ריח נהדר. וגם עם קצת ג'ל, כי בכל זאת המעמד מחייב..

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

20 תגובות

  1. שלום
   אלו 2 מוצרים נפרדים, לא בערכה. ניתן לרכוש אותם ברשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים, בבתי המרקחת של קופות החולים (מכבי ולאומית) ובבתי המרקחת הדיגיטליים: http://www.hedrin.co.il/brands/

  1. שלום
   אלו 2 מוצרים נפרדים, לא בערכה. ניתן לרכוש אותם ברשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים, בבתי המרקחת של קופות החולים (מכבי ולאומית) ובבתי המרקחת הדיגיטליים: http://www.hedrin.co.il/brands/

  1. שלום
   הדרין פרוטקט מיועד לשימוש קבוע על שיער נקי מכינים. לכן, לפני השימוש בהדרין פרוטקט, יש לוודא שאין כינים חיות על השיער. במידה ומצאת כינים- יש לערוך קודם טיפול להשמדת כינים וביצי כינים, ורק אחר כך להתחיל שימוש קבוע עם הדרין פרוטקט (לאחר חפיפה או אחת ל- 3 ימים לפחות). מידע נוסף על הדרין פרוטקט תוכלי למצוא בלינק הבא:
   http://www.hedrin.co.il/%D7%94%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9F-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%98%D7%A7%D7%98-2/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות