כך העפתי את הכינים בקלות ובאופן יעיל

בתחילת שנות ה 80 הייתה מכת כינים בישראל ואני חוויתי אותה היטב על בשרי. הייתי אז חלק מהסטטיסטיקה. כל יום לאחר ששבתי מהגן אמא שלי הייתה מנקה לי את הראש מכינים וכל יום הייתי חוזרת עם כינים אחרות. זה היה מן גלגל כזה מייאש שלא הסתיים, הולך חוזר ושב, הולך חוזר ושב.
מה שהכי מצחיק, או עגום, היה שאחד המשחקים שאני וחברותיי המצאנו אז היה 'לבדוק' אחת לשנייה את הראש ולתפוס את הכינים שמסתובבות שם.
יום אחד אמא שלי כ"כ התייאשה עד שהיא הקשיבה לאיזו עצת סבתא בנוגע לשטיפת הראש עם נפט. את הצרחות שלי והדמעות שלא נגמרו שתינו לא שוכחות ובאמת זה היה ניסיון חד פעמי קשה, מלחיץ ונוראי.
כאמא מאוד חששתי מהיום בו הילדים יחזרו עם כינים. זה היה פחד שניקר לי בראש מאז שהיו קטנטנים. הכל בגלל זכרונות הילדות שלי מ 'המלחמה' שחוויתי אי אז בשנות ה 80.
אבל לשמחתי אנחנו במאה ה 21, העולם כל כך התקדם, הטכנולוגיה השתדרגה פלאים, אין כבר נפט לשימוש ביתי אישי.. וכשהילדונת שלי חזרה מביה"ס עם כינים בין הצמות שלה הצלחתי להעיף אותן כמעט מיד ובלי התעסקות גדולה מדי.

טוב, זה לא היה היום המאושר בחיי,
היום בו גיליתי את היצורים המוזרים האלו על ראשה..
וטוב, זה לא היה הרגע העליז בחיי,
הרגע בו קלטתי שאני צריכה תכשיר רציני נגד כינים שיעזור לי לטפל בעניין..
אבל בפה מלא אני יכולה לעדכן שלאחר שהתנסינו בהדרין once, תרסיס נגד כינים שמפזרים לכל אורך השיער כשהוא יבש, ובימים אלו כשאנחנו ממשיכים להשתמש בהדרין פרוטקט בין פעמיים לשלוש בשבוע, אני מבינה שהמכה היא לא כזו קשה ושאכן אפשר למגר את תופעת הכינמת ולהזדכות אליה פור גוד.

חייבת לציין כי הדרין פרוטקט הוא ספריי מגניב, ריחני, ללא חומרי הדברה, שהחדשנות שבו היא שהוא מונע מכינים המגיעות לראש להתפשט. העניין המעולה שקנה אותי בו זה שכל עוד הוא נמצא על השיער, כינה חדשה שתגיע לראש לרוב תושמד ואין לה שום אופציה להתרבות- כלומר ספריי לשימוש קבוע כדי להבטיח שיער נקי מכינים.
רגע,
ציינתי שהוא ריחני?
כי מדובר בניחוח מתקתק רך שהילדה שלי מתלהבת ממנו מאוד.
ואני, שכבר לא זוכרת את תחושת הנפט על ראשי אבל זוכרת היטב עד כמה זה היה טראומטי,
יכולה רק להצטער שהמוצר הכייפי הזה לא היה קיים כבר אז, בתחילת שנות ה 80.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

24 תגובות

 1. תגידי תודה ששמו לך נפט..כמה שאולי נשמע רע…לאחותי קיצצו את השיער קיצצו לגמרי כמו איזה הקיץ של אביה

  1. שלום,
   הדרין פרוטקט מכיל חומרפעיל שנקרא "אקטיבדיול", חומר שאינו כימי ונמצא בטוח לשימוש מגיל חצי שנה.

 2. מה ספריי? זה לא מוס שמקציפים על השיער?? אני זוכרת שראיתי משהו דומה אצל גיסתי

 3. מה עם המסרק הצפוף?? יש פתרון איך להחליף אותו אני פשוט לא סובלת את הצורה שלו!

  1. שלום,
   ניתן להשיג את הדרין פרוטקט בכל רשתות הפארם, בתי המרקחת הפרטיים, בתי המרקחת של קופות החולים (מכבי ולאומית) וכן בבתי המרקחת הדיגיטליים בקישור הבא:
   http://www.hedrin.co.il/brands/

 4. אז מה בפרוטקס אפשר כאילו להשתמש קבוע אחרי מקלחת כמו תרסיס לקשרים נגיד..?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות