הגיע זמן בדיקת כינים!

כשהייתי בבית הספר היסודי, פעם מזמן, היה מתרחש אירוע קבוע: אחות בית הספר, מה שפעם היה קיים ומאוד מקובל, הייתה נכנסת לכיתה ובידה צנצנת פח, בתוכה צפים בנוזל כלשהו 2 מוטות זכוכית קטנים ועל פניה ארשת פנים חמורה, כזו שמודיעה בלי מילים- הגיע זמן בדיקת כינים.
האירוע ההזוי הזה היה מתרחש מול כל הכיתה: האחות הייתה עוברת ראש-ראש, כלומר תלמיד-תלמיד, מפשפשת עם המוטות בשיער, מכניסה אותן חזרה לצנצנת הפח לחיטוי ועוברת הלאה. המסכן שנמצאו אצלו ראיות היה מקבל פתק ובו משפט שהתכשיט מכונם ונא לטפל בדחיפות.

כיום כבר אין אחות בית הספר, וההורים מיודעים על מכת הכינים דרך סמסים בקבוצות וואטצאפ או, למנותקים שבינינו, דרך הגננות בגני הילדים/מורות בית הספר.
אבל עדיין, למרות שדברים כל כך השתנו, המכה השלישית לא פסה מהעולם ומדי שנה הכינים חוזרות בכוחות מחודשים ועמידים.

שיקום מי שילדיו לא חטפו מכת גרדת אי פעם! אף אחד לא קם. תהיו בטוחים. המכה הזאת כל כך נפוצה ונחשבת כזו שכל כך קשה להיפטר ממנה.

עינת, חברה שלי מילדות, במשך שנים טענה שג'וקים בבית וכינים על ראש ילדים לא מגיעים סתם, הם תוצאה של סביבה מלוכלכת. רוצה להגיד שמי שלא בלבוסטע מושלמת בביתה והרצפה אצלה לא מצוחצחת ברמה שאפשר לאכול ממנה, רוב הסיכויים שיסתובבו אצלה גו'קים ועל ראשי ילדיה כינים יחגגו בטנגו סוער.

ולמה ציינתי ש 'במשך שנים טענה..' ?
כי החברה היקרה הזו התבגרה, התחתנה, התגרשה, נכנסה לזוגיות שנייה, ילדה ילדים, תפעלה בית משלה ו.. ראו זה פלא, למרות ששמרה על ניקיון זך ולא מתפשר והייתה מהלקוחות היותר מכניסים של יצרני האקונומיקה באשר הם, עדיין סבלה מדי פעם מג'וקים טועים ו.. נתקלה גם בכינים על ראש ילדיה!

כאן אני נכנסתי לפעולה ושמחתי להמליץ לה על מה שעשה אצלנו את העבודה,
מדובר בהדרין once והדרין פרוטקט, 2 תרסיסים נוחים איתם טיפלנו בכינים יום לאחר שהגיעו והעפנו אותם חזרה למקום ממנו באו (שאגב, איפה הוא באמת?!).
לא עוד ארשת פנים חמורה כמו אחות ביה"ס עם צנצנת הפח הארכאית שלה,
לא עוד תחושה של אות קין,
אלא טיפול אפקטיבי, נקודתי, יעיל וברור שעשה אצלנו את העבודה בזמן אמת.

הדרין once הוא תרסיס ג'ל שמשמיד כינים וביצי כינים בטיפול קליל של 15 דקות,
הדרין פרוטקט הוא ספריי חמוד לשימוש קבוע על שיער נקי מכינים. תכשיר בעל יעילות מוכחת במניעת התרבות כינים על הראש, שכל הקטע החדשני איתו זה שהשימוש בו נעשה על שיער ללא כינים, לאורך זמן, וכך מובטחת הגנה מתמשכת, כמו איזו רשת הגנה מדהימה שבזכותה אפשר לשים רגל על רגל ולהירגע.

אז כן, כינים נחשבת מכה כל כך נפוצה אבל לא, כבר לא כל כך קשה להיפטר ממנה.
מסתבר שיחד עם צנצנות הפח של אחיות ביה"ס הנוסטלגיות ועם האגדה האורבנית שחברתי עינת האמינה בה למרות שאין לה כל אחיזה במציאות, גם את הכינים אפשר לשים על מיוט ולהיפטר מהם בלי סיבוכים.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

22 תגובות

 1. אם יש מישהו שהוא לקוח רציני של יצרני האקונומיקה זה הבית שלי! חחחח כמה הזדהות

  1. שלום פלורי
   הדרין פרוטקט נועד לשימוש קבוע להגנה מפני ג'ונגל של כינים על הראש. החומר אינו מורגש על השיער או נראה לעין. מאחר שהחומר נשטף במים, יש להתיז אותו לאחר כל חפיפה או אחת לשלושה ימים לפחות. כך שבהחלט ניתן וצריך להישאר עם הדרין פרוקט גם בלילות.

  1. שלום אינה
   הדרין ONCE מיועד להשמדת כינים וביצי כינים בטיפול אחד, בדרך כלל ללא הצורך לחזור על הטיפול אחרי 7 ימים (זאת מאחר שהדרין ONCE משמיד גם את ביצי הכינים).

  1. שלום רותם
   הדרין פרוטקט מיועד לשימוש קבוע, על שיער שהוא נקי מכינים (כלומר יש לוודא שאין כינים חיות בשיער ואם יש – אז לערוך קודם טיפול להשמדתן ולהשמדת הביצים, ורק אז להתחיל שימוש קבוע בהדרין פרוטקט). על מנת לשמור על אפקט ההגנה מפני ג'ונגל של כינים על הראש, יש להתיז את הדרין פרוטקט לאחר כל חפיפה או אחת לשלושה ימים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות