כדי שלא תעשו את הטעות הזו: עצות מגבר גרוש

"אחרי שאיבדתי אישה שאהבתי ונישואים של 16 שנה, הנה העצה שהלוואי שהייתי מקבל.."

ג'ראלד רוג'רס הוא פסיכולוג ממינסטוטה שנפרד מאהבת חייו ועבר גירושין קשים. אלו 8 הטיפים שהוא רוצה לשתף עם העולם מניסיונו האישי:

בחרו אהבה
בסופו של דבר, זאת העצה היחידה שאתם צריכים. אם זה העיקרון שמנחה אתכם דרך כל ההחלטות שלכם, אין דבר שיאיים על האושר בנישואים שלכם. אהבה תמיד תשרוד.

תמיד תצמחו יחד
האגם העומד גורם למלריה, הנחל הזורם תמיד רענן וקריר. אטרופיה היא התהליך הטבעי שקורה כאשר השריר מפסיק לעבוד, בדיוק כפי שקורה כשאתם מפסיקים לעבוד על מערכת היחסים שלכם. תמצאו מטרות משותפות, חלומות וחזון לעבוד יחד ולהשיג אותם.

תנו לעצמכם להיות פגיעים
אתם לא צריכים להיות בשליטה כל הזמן. תהיו מוכנים לשתף את הפחדים ואת הרגשות שלכם, ותהיו מודעים לטעויות שלכם.

תהיו פתוחים ושקופים
אם אתם רוצים שיהיה לכם אמון אתם צריכים להיות מוכנים לשתף הכל(!): במיוחד את הדברים שאתם לא רוצים לשתף. צריך אומץ כדי לאהוב בשלמות, לפתוח את הלב ולתת לה להיכנס כשאתם לא יודעים אם היא תאהב את מה שהיא תמצא…חלק מהאומץ הזה הוא לאפשר לה לאהוב אתכם לגמרי, את החושך וגם את האור. תוריד את המסיכה: אם אתם מרגישים שאתם צריכים לשים מסיכה לידה, ולהיות מושלמים כל הזמן, אתם לעולם לא תחוו אהבה במלואה.

אל תהיו טיפשים
אל תהיו אידיוטים, אך אל תפחדו להיות כאלה. אתם תעשו טעויות וגם היא תעשה. תנסו לא לעשות טעויות גדולות מדי, ותלמדו מאלו שעשיתם. אתם לא אמורים להיות מושלמים, פשוט תנסו לא להיות טיפשים.

אל תדאגו בקשר לכסף
כסף הוא משחק, תמצאו דרך לעבוד יחד כקבוצה כדי לנצח אותו. אף פעם לא עוזר כשחברים לקבוצה רבים. תמצאו דרך למנף את הכוח של שני האנשים כדי לנצח.

הדייטים לעולם לא מפסיקים
לעולם, אבל לעולם, אל תקחו אישה כמובן מאליו. כשהצעתם לה נישואים, נתתם לה הבטחה להיות הגבר שיכבוש את ליבה והגבר שישמור עליו. זה האוצר הקדוש והחשוב ביותר שאי פעם יופקד בידיכם. היא בחרה בכם! לעולם אל תשכחו את זה, ולעולם אל תהיו עצלנים באהבה שלכם.

תתאהבו בכל יום
אתם תשתנו כל הזמן. אתם לא אותם האנשים שהייתם כשהתחתנתם, ובעוד חמש שנים לא תהיו האנשים שאתם היום. השינוי יגיע, ולכן אתם צריכים לבחור מחדש אחד את השני מדי יום. היא לא חייבת להישאר איתכם, ואם לא תטפלו בלב שלה, יתכן והיא תיתן את הלב למישהו אחר או שתסגור אותו בפניכם, ויתכן ולעולם לא תצליחו להיכנס שוב. תמיד תלחמו כדי לזכות באהבה שלה בדיוק כפי שעשיתם כשחיזרתם אחריה.

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק