מסתבר שיש טיפול לכל ג'ונגל

אל תשאלי מה קרה
מה?
לא, אל תשאלי
נו מה?
תנחשי
דיי נו
טוב את לא תאמיני אבל.. לאייל יש כינים!
למה שאני לא אאמין?
כי ככה, מה הסיכוי שזה יקרה לנו? כאילו דה, מה הקשר?

אחותי בחורה חכמה, נבונה, עם תואר שני, אבל מסתבר שבעולם מושגים שלה כינים זה משהו מפחיד וקשה שקורה אצל אחרים. מוזר, אני יודעת, אבל מסתבר שיש עדיין סטיגמה על כינים, היצורים המשונים האלו, כאילו זה אות קין. סוג של 'לנו זה לא יקרה'.
אז זה קרה לה, והיו לה יומיים שהיא חשבה שהשמיים נפלו עליה, אבל אחרי ששמעה בגינה ובפארק ובכיתה שזה קורה להמון וזה ממש לא אות קין, אלא סוג של מקרה שצריך לטפל בו, היא נרגעה. יחסית. כי עדיין, זו אחותי, היא חולת ניקיון ואובססיבית לסדר, ויש לה ocd קל, והיא מפחדת מהחושך, אבל עדיין היא אחלה בחורה והיא אדם מקסים. וזו אחותי כאילו דה.

אל תשאלי מה גיליתי
מה?
כאילו דיי, אל תשאלי
נוו מה?
כינים זה מגעיל אבל לא נורא כמו שחשבתי. אומנם איילי רצה להחזיק אותן ביד ולחקור אותן בזכוכית מגדלת, וממש לא הצליח להבין למה אין מצב, אבל…
אוו סופ סופ
מה?
סופ סופ אנחנו יודעות בוודאות שיש טיפול לכל ג'ונגל!

אז כן, חולת הסדר והניקיון גילתה את הדרין והצליחה לנשום ממש ברוגע!
עם הדרין once היא עשתה לאייל שלה טיפול קצר של 15-20 דק' שסילק את החצופות ועם הדרין פרוטקט המעולה היא מרססת לו על השיער 3 פעמיים בשבוע ושומרת לו על הראש שימשיך להיות נקי מכינים ושהן לא יחשבו שוב לחגוג על חשבונו.
החידוש בהדרין פרוטקט, חוץ מזה שיש לו ריח מתוק מדהים, זה שהוא מרחיק כינים אופציונליות מלבקר שוב. החומר בספריי מיועד לשימוש על שיער נקי מכינים. כל עוד הדרין פרוטקט נמצא על השיער, כינה חדשה שמנסה להגיע לראש פשוט מושמדת ואין לה סיכוי להתרבות, לכן מרססים אותו מס' פעמים בשבוע אחרי מקלחת. הוא ללא חומרי הדברה ומה שהכי שווה בו שהוא משאיר ניחוח רענן ונעים.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

12 תגובות

    1. הדרין פרוטקט מיועד לשימוש קבוע, על שיער נקי מכינים. על מנת לשמור על אפקט ההגנה מפני התרבות של כינים על הראש, יש להתיז לאחר כל חפיפה או לפחות פעמיים בשבוע. פרטים נוספים תוכלי למצוא בקישור הבא: http://www.hedrin.co.il/%D7%94%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9F-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%98%D7%A7%D7%98-2/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות