איך בכל זאת אפשר להנות מטיפול בכינים?

לפעמים כל מה שאישה צעירה, עייפה, אמא לילדים מתוקים שהם גם נינג'ות, צריכה, זה זמן לעצמה.
זמן רגוע לעצמה, עם אמבטיה מפנקת, ארוחת ערב של פסטה מוקרמת וכוס יין לבן, 2 פרקים של סדרה מדהימה בטלוויזיה. אולי עוד איזה מוס שוקולד לנשמה. זהו, לבד, בלי שאף דרדס יקרא לה/יקרע ממנה משהו. בלי שאף דרדס יתלה לה על הרגל, ינגב עליה נזלת, יזיל עליה ריר, ימשוך לה את הפסטה, ישפוך לה את היין, יסתיר לה את הטלוויזיה, ישב לה על השלט, ידחוף לה אצבע לעיניים וכו' וכו' וכד'..

לפעמים כל מה שאישה צעירה, עייפה, סחוטה, אבל אופטימית צריכה, זה לחלום על זמן כזה לעצמה. זה לתכנן את הפסטה שהיא תארגן לעצמה בכלי מהודר. לתכנן את היין הלבן שהיא תפרגן לעצמה. לדמיין את המראה של הסדרה המדהימה בטלוויזיה על המסך הגדול בסלון. לדמיין. כי מה שנותר לאישה (לא הכי) צעירה כזו, שבעלה משרת בקבע, רחוק, כמעט לא מגיע באמצע שבוע הביתה להיות נוכח בגידול הנינג'ות?
לדמיין.

אז האישה העייפה, ה(לא הכי) צעירה הזו היא אני.
ושבוע שעבר, כשכבר חשתי שאני מגשימה את החלום הקט הזה, כשכבר כמעט יכולתי להריח את עצמי נמרחת לבד על הספה מול המסך הגדול בסלון, מוזגת בנון שלאנט את כוס היין השנייה.. בא אליי הנינג'ה הגדול, מס' דקות לאחר שחזרנו מבילוי אחה"צ מעייף בחוף הים, והודיע בלי בושה: הראש מגרד לי נורא, לא יכול לסבול את זה, אני לא מפסיק להתגרד.

זה בטח כלום, לחשתי לו.
אבל אני לא מפסיק להתגרד.
לא יכול להיות משהו רציני, כנראה סתם משהו מהים
איך סתם? הוא תלה בי זוג עיניים המומות. אני לא מפסיק להתגרד.
יכול לקרות.
נו אוףף, לא יכול להיות

אז בדקתי וריפרפתי ו..נחרדתי. כינים.
חבורת כינים על ראשו.

הפסטה נדחקה הצידה במחשבותיי, היין הלבן נגנז, הסדרה נדחתה למועד בלתי ידוע.

ניגשנו למלאכה.

המוצרים שעמדו לצידי באותו ערב והיו המושיע האולטימטיבי הם הדרין once והדרין פרוטקט.

מדובר ב 2 תכשירים של "רפא", כשה once הוא לטיפול נקודתי קליל של 15 דקות על הראש והפרוטקט הוא תרסיס נחמד, ספריי מתוק בריח נעים, שמהווה את ההגנה המתמשכת לראש נקי מכינים.
כלומר, את ההדרין once, תכשיר עדין לקרקפת ולשיער, מרססים על שיער יבש והוא משמיד כינים וביצי כינים בטיפול אחד.
עם הפרוטקט ממשיכים את הטיפול לאורך זמן. הוא הבונבון בכל העסק. מדובר בספריי לשימוש קבוע על שיער נקי, מוצר חדשני שמיועד למניעת התרבות כינים על הראש. בזכותו מבטיחים את ההגנה, הוא זה שדואג שכינים לא יוכלו יותר להתפשט או להתרבות גם כשיחשבו להגיע.

כמו שאמרתי, המושיע האולטימטיבי.

לגבי הזמן הרגוע לעצמי וכל הטלנובלה המפורטת שבניתי עם הפרודוקטים הנלווים, זה עדיין לא נראה באופק.. מבטיחה לעדכן

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

18 תגובות

  1. שלום,
   הדרין ONCE נמכר גם בבתי המרקחת של קופות החולים במחיר נמוך יותר וגם בבתי המרקחת האינטרנטיים בכ- 50% הנחה:http://www.hedrin.co.il/brands/
   הדרין פרוטקט מכיל 250 מ"ל ועולה 59.9 ש"ח.

 1. אם לא תפרגני לעצמך זמן איכות לבד הוא לא יקרה לבד. זה לא יפול מהשמיים זה יגיע רק אם תתאמצי ותחליטי שזה קורה. גם נינג'ות הולכים לישון ((: ואז הזמן האישי שלך מגיע. ..

  1. הדרין פרוטקט מכיל 250 מ"ל. מיועד לשימוש על שיער שהוא כבר נקי מכינים. כלומר אם יש כינים בראש, יש להשמיד אותן קודם כל ורק אז להשתמש בקביעות בהדרין פרוטקט.
   כדי לשמור על אפקט ההגנה, יש להתיז את הדרין פרוטקט לאחר כל חפיפה (החומר נשטף במים) או לפחות פעמיים בשבוע. יש להתיז עד לכיסוי מלא של השיער – רצוי לסרק את החומר כדי שהפיזור שלו יהיה טוב יותר בשיער. משך השימוש באריזה אחת תלוי באורך השיער ובכמות החפיפות השבועית. פרטים נוספים תוכלי לקרא באתר:
   http://www.hedrin.co.il/%D7%94%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9F-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%98%D7%A7%D7%98-2/

  1. שלום,
   הדרין ONCE נמכר גם בבתי המרקחת של קופות החולים במחיר נמוך יותר וגם בבתי המרקחת האינטרנטיים בכ- 50% הנחה:http://www.hedrin.co.il/brands/
   הדרין פרוטקט מכיל 250 מ"ל ועולה 59.9 ש"ח.

  1. שלום, הדרין פרוטקט נשטף במים. מאחר שמיועד לשימוש קבוע כדי להגן מפני התרבות כינים על הראש, יש להתיז אחרי כל חפיפה או לפחות כל שלושה ימים.

  1. שלום
   אין צורך בהפנייה או במרשם לצורך רכישת מוצרי הדרין. ניתן למצוא את מוצרי הדרין בכל רשתות הפארם, בתתי המרקחת הפרטיים, בבתי המרקחת של קופות החולים ובאתרי האינטרנט:
   http://www.hedrin.co.il/brands/

  1. שלום
   הדרין פרוטקט אינו מכיל רוזמרין. המוצר מכיל חומר שנקרא ACTIVDIOL שהוא אינו חומר כימי. להדרין פרוטקט ריח פירותי נעים.

 2. לא זוכרת מתי פעם אחרונה שתיתי יין לבן בשלווה עם עצמי..אפילו לא בחלומות שלי ….

  1. הדרין פרוטקט מיועד לשימוש קבוע על שיער נקי מכינים. כלומר אם יש כינים בראש, יש להשמיד אותן קודם כל ורק אז להשתמש בקביעות בהדרין פרוטקט.
   כדי לשמור על אפקט ההגנה, יש להתיז את הדרין פרוטקט לאחר כל חפיפה (החומר נשטף במים) או לפחות פעמיים בשבוע. פרטים נוספים תוכלי לקרא באתר:
   http://www.hedrin.co.il/%D7%94%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9F-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%98%D7%A7%D7%98-2/

 3. לכי למסעדה שבי רק עם עצמך ותאכלי פסטה מוקרמת..בשקט..בלי שאף אחד ידע ששש.זה תמיד עובד..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות