המכה שלא חלפה מהעולם: על טיפול מוצלח בכינים

אחד הדברים להם שמתי לב כשפגשתי לראשונה את אילן היה השיער שלו,
מבריק
עבה
נקי

אחד הדברים בהם התאהבתי אצל אילן ומהם אני מתלהבת עד היום זה העיניים שלו,
בורקות
בהירות
שובבות

לשמחתי 2 הילדים הגדולים שלי התברכו בפרודוקטים הללו מאבא שלהם- שיער מבריק ועבה ועיניים מדהימות. העיניים אצלהם רכות, תמימות, משדרות חום.
יש רגעים רבים בהם אני מסתכלת עליהם בריכוז ורואה בדיוק מה עובר עליהם מבפנים.

כך היה גם בשבוע שעבר, שהסתכלתי לתוך עיניהם באהבה ו..הבנתי שמשהו לא רגיל מתרחש.
טוב, לא היה צריך להתעמק בעיניים או להיות גשש בלש כדי להבין שמשהו אחר קורה.
הם התגרדו. שניהם. בשצף. בלי הפסקה.
בואו נשים בצד את יכולת הריכוז שלי ואת ההתעמקות בעיניהם,
כי הם התגרדו והתגרדו כאילו אין מחר. זו לא הייתה תעלומה שקשה לפתור.
אם הייתי צריכה להלחין את כל העניין זה היה מלווה בקריאות 'שמאל ימין שמאל..שמאל ימין..שמאל' קצביות.

בירור קצר גילה את היצורים המשונים, זעירים, חסרי גולגולת, הזויים, הלא ברורים.. כינים!
לשנייה אחת, כשגיליתי את הבעסה, חשבתי לעצמי שלא הגיוני, הרי מאיפה הם צצו? ובכלל זו לא מכה שכבר חלפה מן העולם?
לשנייה הבאה, מתוקף היותי מעשית ופרקטית, הבנתי שאין ברירה אלא להודות שהותקפנו ואנחנו חייבים להתגונן בצורה הטובה ביותר.

הצורה הטובה והמומלצת ביותר שגוייסה למשימה היא 2 מוצרים נהדרים של "רפא"- הדרין once והדרין פרוטקט.
הדרין once הוא תרסיס להשמדת כינים וביצי כינים בטיפול אחד מעולה של 15-20 דקות. ללא חומרי הדברה. בלי להסתבך יותר מדי. בלי צריבות בעין, לחץ ועצבים. בצורה קלילה ונעימה.

הדרין פרוטקט הוא התכשיר השווה אם לא ה.. הוא מבחינתי הנסיך החדש בתחום החדשנות. הוא בכלל ההוכחה שתחום המוצרים לילדים מגוון, מתחדש ולא קופא על שמריו (או על כיני כיניו..).
אז למה אני מודיעה בהתלהבות שהדרין פרוטקט הוא המוצר הכי שווה אם לא ה.. ? כי מדובר בספריי לשימוש קבוע על שיער נקי מכינים. ספריי נעים, מתוק, איכותי, משאיר ניחוח רענן ופירותי. השימוש בו נעשה על שיער ללא כינים והוא זה שמבטיח הגנה מתמשכת. בזכותו כינים לא יוכלו להתפשט ובטח לא להתרבות. הוא נועד לשימוש יומיומי על שיער ללא כינים, לדעתי מומלץ בין פעמיים לשלוש בשבוע, ככה בשביל הכיף לרסס ולסרק יפה כדי שיתפזר טוב השורש על קצוות, והוא זה שמבטיח, נוסף לריח המדליק שבו והתחושה הרעננה שהוא מפזר, את ההגנה מפני היצורים המשונים הללו.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

16 תגובות

  1. הדרין פרוטקט מיועד לשימוש קבוע על שיער שהוא נקי מכינים. במידה ויש כינים קודם כל יש להשמיד אותן ואת הביצים שלהן ורק אז להתחיל שימוש קבוע בהדרין פרוטקט. כל עוד החומר נמצא על השיער, כינים שיגיעו לשיער לא יתרבו ולא ייווצר הג'ונגל של הכינים על הראש. כדי לשמור על אפקט ההגנה יש להתיז את הדרין פרוטקט לאחר כל חפיפה (החומר נשטף במים) או כל שלושה ימים לפחות. פרטים נוספים תוכלי למצוא באתר http://www.hedrin.co.il/%D7%94%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9F-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%98%D7%A7%D7%98-2/

  1. שלום, כל מוצרי הדרין אינם מכילים חומרי הדברה כימיים. מנגנון הפעולה הוא פיסיקאלי ולא כימי.

  1. שלום, הדרין פרוטקט עולה 59.9 ש"ח לאריזה של 250 מ"ל. ניתן להשיג ברשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים, בבתי המרקחת של קופות החולים ובבתי המרקחת האינטרנטיים בקישור הבא: http://www.hedrin.co.il/brands/

  1. שלום, הדרין ONCE אכן פועל תוך 15 דקות, זה הזמן שלוקח לחומר לחדור לריאות של הכינים ולחנוק אותן. ניתן להשאיר את החומר על הראש יותר זמן, במידה ויותר נוח. לאחר הטיפול ייתכן ותראי כינים חיות, אלו כינים גוססות, שימותו תוך מספר שעות.

  1. שלום, יש להבדיל בין שני המוצרים:
   הדרין ONCE מיועד לטיפול בכינים קיימות וחיות בשיער, הוא משמיד אותן ואת הביצים שלהן, לרוב בטיפול אחד מבלי הצורך לחזור על הטיפול לאחר שבוע. הדרין ONCE הנו טיפולי בלבד, ותמיד קיים החשש שהילד ידבק בכינים כבר ביום הבא… זו הסיבה שיש ליידע את הגננת/ מורה על הכינים, על מנת שתקרא להורים לעשות טיפול משותף נגד הכינים..
   הדרין פרוטקט- מיועד לשימוש לאחר שהשיער כבר נקי מכינים, במטרה להגן מפני התרבות של כינים על הראש. כלומר, כל עוד החומר נמצא על הראש, כינים שיגיעו לשיער לא יתרבו ולא יווצר הג'ונגל של הכינים. כך אפשר לשלוח את הילד לגן/ לכיתה בראש קצת יותר שקט..גם אם כינה תגיע לראש, היא לא תתרבה…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות