להתאפר כמו ביונסה: הטיפים הכי לוהטים

סיר ג'ון, המאפר הצמוד של ביונסה, אחת הכוכבות המוערכות והזוהרות בעולם, חשף במגזין "אלור" את הסודות הקטנים שעושים הבדל גדול.
סיר ג’ון הוא זה שאחראי בלעדית למראה מעורר הקנאה של הכוכבת הבינלאומית ובחשיפה בלעדית במגזין הוא סיפק עצות יעילות לגלאם של איפור שכל אחת תשמח לאמץ.

3 טיפים פשוטים שמובילים להבדל מדהים:

1. מסקרה מאריכת ריסים היא לא הכל
סיר ג’ון מאמין שצריך להשתמש במסקרה שמאריכה ריסים רק כבסיס פריימר בלבד. לדבריו יש למרוח את המסקרה השחורה לתוך הריסים בצורה בה מצחצחים שיניים. לנענע את המברשת הקטנה מצד לצד ואז למשוח החוצה.

2. לא לדאוג לכל הריסים
לדעת סיר ג'ון אנחנו לא אמורות להקפיד על מריחת מסקרה על כל ריס וריס אלא רק על הריסים החיצוניים, על מנת לקבל כך “אפקט חתולי מהפנט”. במקביל, כאשר המסקרה עדיין רטובה, כדאי לעגל את הריסים עם קצה האצבע. פעולה המקבעת את הריסים בצורה בה עיצבנו אותם.

3. מסקרה חומה לריסים התחתונים
על מנת לאזן את הלוק, סיר ג'ון ממליץ למרוח מסקרה חומה מאריכה בקו הריסים התחתון של העין. לדבריו זה יראה מרחוק כמו שחור, אבל יהיה הרבה יותר מחמיא מקרוב.

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק