חגיגת שבועות לכל המשפחה בכפר בלום

יורם טהרלב, תיאטרון אורנה פורת, מופעים ואירועים לכל המשפחה במלון פסטורל כפר בלום

חמישי עד שני 9-13 ביוני 2016
השנה יערכו במלון פסטורל כפר בלום אירועי חג השבועות לכל המשפחה במתכונת מלאה מיום חמישי אחה"צ ועד יום שני בבוקר, עם תוכנית מלאה שתכלול 3 אירועים מרכזיים: הצגת התיאטרון 'המלך סיאם' של תיאטרון אורנה פורת, מפגש עם יורם טהרלב ומופע מוסיקלי בהפקה מיוחדת של ניב קאופמן לאורחי פסטורל. בנוסף יתקיימו סדנאות ומגוון פעילויות לכל המשפחה:

"המלך סיאם" – תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער
הצגה עטורת שבחים מתיאטרון אורנה פורת

ההצגה עוסקת במפגש בין תרבויות שונות ובשאלה כיצד שני אנשים או שתי קבוצות ששונות מאוד זו מזו יכולות לגשר על הפערים להסתדר ואפילו לחיות ביחד.
בזמן שהמלך ואנה לא מסתדרים ביניהם, דווקא הילדים, לואיס והנסיכה פא יאנג מצליחים לגשר על הפער. בין השניים נוצר אט אט קשר יפה של אהבה. האהבה לאחר גורמת לקבלה שלו למרות פערי התרבות, הגיל וקשיי השפה. החום האנושי, החבוי בכל אחד, מתגבר על העימותים ורוקם חברות מרגשת. ההצגה מתהדרת בתפאורה מושקעת, עשירה ודינמית.

קרדיט צילום: כפיר בולוטין

איזו מדינה – יורם טהרלב
מי שכתב מאות פזמונים שהפכו לקלאסיקות בזמר העברי, במפגש חכם, מטלטל ומשחרר בו מגלה טהרלב את הנחת היסוד של חייו כפי שניסח באחד משיריו: "לא נורא, לא נורא חבר ישנן צרות גדולות יותר". בדרכו הייחודית טהר לב מצחיק את הקהל עד דמעות ומראה כמה מצחיקים הם חיי היום יום של כל אחד מאתנו בארצנו המופלאה.

"פתאום עכשיו, פתאום היום"
חגיגה של שירים אהובים מתוך פסטיבלים מוסיקליים. פסטיבל הזמר והפזמון, פסטיבל הזמר המזרחי, פסטיבלי ילדים, והקדם אירוויזיון: אהבתיה, לעולם בעקבות השמש, הפרח בגני, תנו לגדול בשקט, כינור דוד, נולדתי לשלום, סליחות, ערב בא ועוד.
מופע לגדולים עם פינה חמה לקטנים. הפקה מיוחדת לכבוד שבועות.
משתתפים: אנה שפיץ, עידן חיים דוד, עמרי רוזנצוייג, ניב קאופמן ונגנים.

בנוסף, יתקיימו מגוון סדנאות והפעלות לכל המשפחה: קרקס לוקו, ג'אגלינג ובועות סבון, פלונטר – משחקי ענק, מתנפחים בבריכת המלון ועוד.
‏‏
חג השבועות במלון פסטורל כפר בלום, ימים חמישי עד שני 9-13 ביוני 2016

האירוח על בסיס חצי פנסיון, כולל ארוחת ערב חג חלבית מסורתית, בניצוחו של השף אילן שליידר.
קליק לאתר לפרטים והזמנות

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות