אילנה נרצחה בפיגוע בשרונה. ביטוח לאומי מסרב להכיר בה

אני מבקשת מכל מי שמעריך את החיים שלו שיקרא את זה, כותבת קרובת משפחה של אילנה נבעה, בת 39, נשואה ואם ל 4 בנות, שנרצחה בפיגוע במתחם שרונה בתל אביב

"לפני 3 ימים אירע פיגוע במתחם שרונה. ארבעה בני אדם נרצחו. המומים לא היינו.
אילנה ז"ל היא אחת הנרצחות, אשר להבדיל משאר הנרצחים לא נפגעה מהירי, אלא ברגע ששמעה את היריות קיבלה דום לב במקום ונפטרה.
היא הותירה בעל וארבע בנות, אחת מהן בת 12 חולה במחלה שגורמת למוח שלה להיות בדיליי של כמה שנים.
מדינת ישראל וביטוח לאומי לא מוכנים להכיר באילנה נבעה כנפגעת פעולת טרור, מבחינתם היא מתה כתוצאה מבעיה רפואית שסחבה עוד לפני. אז נניח שזה נכון וגם אם זה נכון, כשהתחילו היריות היא קפאה במקום והפסיקה לנשום, כשהתחילו היריות!! זו לא פגיעת טרור?

ולמה אני בכלל מספרת לכם את זה?
כי לפני 14 שנה באינתיפאדה השנייה, אבא שלי נפצע קשה בפיגוע התאבדות. הוא חסם את המחבל בגופו ותפס לו את הידיים ובסוף מירי של חייל שאיבד שליטה המטען התפוצץ. מהפיצוץ של המטען הוא חטף שמונה פריצות דיסק ושבר ברגל שלא יכול להירפא.
מאוחר יותר גילו לו מחלת לב נדירה וסכרת טראומטית שהגיעה כנראה מפוסט טראומה שהוא סובל ממנה בנפרד. אבל אף אחד לא לקח על זה אחריות. ביטוח לאומי טענו שאבא שלי סוחב הכל עוד לפני. ובמשך 7 שנים (!!) אבא שלי היה צריך להילחם. אמא שלי עזבה את העבודה כדי לטפל בו ובנו, היינו מקבלים מהם פה 1000 שקל שם 2000 שקל.
אנחנו משפחה גדולה, שבעה אחים. חיינו מתרומות. רק אחרי 7 שנים הוא קיבל נכות אך ורק על הפוסט טראומה. בכל השאר הם לא מוכנים להכיר.
אם מחבלים לא היו מגיעים לשרונה מרקט אילנה נבעה הייתה חוזרת לבעלה!
לאבא שלי לא יכלו לעזור. אבל אפשר לעזור למשפחת נבעה לנצח!! הם לא חייבים לעבור גיהנום!! הם לא צריכים לעבור גיהנום!!! אם לא נעזור להם להילחם במוסד המפלצתי הזה ביטוח לאומי, הם יטבעו בעוני ובבירוקרטיה.
זה יכול לקרות לכל אחד מכם.
זו הפקרות. אל תאפשרו לזה להתרחש.
מי שמעריך את החיים לא ימשיך בחייו כאילו כלום".

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

6 תגובות

 1. מתפלא
  אם מישהו עומד ברחוב, רואה תאונת דרכים, נבהל ומת מהתקף לב, האם חברת הביוח של הנהג תפצה אותו כנפגע תאונה?…

  אם מישהו עומד ברחוב, רואה תאונת דרכים, נבהל ומת מהתקף לב, האם חברת הביוח של הנהג תפצה אותו כנפגע תאונה? כנראה לא. עכשיו תחליפו תאונת דרכים ביריות. מה כתוב בתעודת הפטירה? מה סיבת המוות? יריות או דום לב?

 2. אילנה סבג
  מתאים לבטוח לאומי, ממש מזעזע ממש לא להאמין, ברגע זה כולי צמרמורת אחרי שקראתי את הכתבה. אני…

  מתאים לבטוח לאומי, ממש מזעזע ממש לא להאמין, ברגע זה כולי צמרמורת אחרי שקראתי את הכתבה.

  אני מציאה לך לכתוב ליאיר לפיד אישית הוא ינסה לעזור מבטיחה לך!

 3. אלון
  שלום רב, מה שכתבת מצמרר ונוגע ללב של כולנו - איך אפשר לעזור למשפחה ? אני אשמח לסייע. אנא צרו…

  שלום רב, מה שכתבת מצמרר ונוגע ללב של כולנו – איך אפשר לעזור למשפחה ? אני אשמח לסייע. אנא צרו קשר, אלון

 4. לימור
  אין מילים, אם אפשר לעזור במשהו תגידו, כל דבר.

  אין מילים, אם אפשר לעזור במשהו תגידו, כל דבר.

 5. אלי
  ביטוח לאומי הוא גוף בריוני עברייני במדינה שיורקת על אזרחיה. קומו ותהגרו אחי היקרים. אל תקנו את סיפורי…

  ביטוח לאומי הוא גוף בריוני עברייני במדינה שיורקת על אזרחיה.
  קומו ותהגרו אחי היקרים.
  אל תקנו את סיפורי ההפחדה שמוכרים לכם.

 6. מדינה אוכלת יושביה! אני לא טועה, כי בניגוד לאימרה המוכרת ''ארץ אוכלת יושביה'' כאן מדובר באוייבים מבחוץ. וכשאני אומרת…

  מדינה אוכלת יושביה! אני לא טועה, כי בניגוד לאימרה המוכרת "ארץ אוכלת יושביה" כאן מדובר באוייבים מבחוץ. וכשאני אומרת מ ד י נ ה אוכלת יושביה אני מתכוונת למוסדות ומשרדים ממשלתיים, שרים, חכ"ים, ווועדות , שיושבות ומתקנות חוקים ותקנות, שמטרתן אחת, להכשיל את האזרח. אחרת איך אפשר להסביר את המציאות, שאת מתארת? איך אפשר להסביר מציאות בה חייל, שנפגע בזמן שירותו הצבאי או במילואים מוצא עצמו מתמודד לבד במצב של נכות והמדינה, ששלחה אותו לקרב ואותה שירת מכוח חוק, מתנערת ממנו? אנשים, חלם זה כאן והפועל היוצא הוא, שאנחנו החלמאים. אין לי מילים או יכולת לעזור או לעודד אותך, כי החמלה עברה מן העולם ואת מקומה תפסו השררה והאגו. האלוהים החדש הוא הכסף, ואותו מקדשת ממשלת ישראל ונציגיה בכנסת.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק