הצצה לראשו של דור המעצבים הבא

ללכת על רצפה מעננים, לשבת על ספת מקרון, ספורט אתגרי על הקירות ושנת לילה בטיל דו קומתי. מסתבר כי השאיפות של הילדים מעיצוב חדרם הן קצת שונות מנסיכות ורודות ודינוזאורים. הוכחה לכך תוצג בתערוכת הסיום של פרויקט ביה"ס לאמנים צעירים שת"פ של היחידה למעורבות חברתית שבדקנאט הסטודנטים של שנקר והאוס אין.

תערוכת הסיום "אמנות מיניאטורית" תציג מיניאטורות של חדרם פרי עבודתם וחלומותיהם של האמנים הצעירים, בני ה- 14-12, ותספק הצצה מרתקת אל עולמם של דור המעצבים הבא.

אם היו יכולים לבחור בעצמם, איך ילדים ובני נוער היו מעצבים את חדר הילדים?
לבבות, חיות ודמויות הם אלמנטים שצפוי שיעטרו חדרי ילדים, אבל הם ממש לא מסתפקים בקיצ' ומתברר כי מאחורי הצבעים והשעשועים נושבות רוחות עיצוביות שלוקחות בחשבון צרכים פונקציונליים לצד הרבה מאוד סגנון וצורך לביטוי עצמי, ולא בטוח שהוא מלא בצבעוניות מסנוורת. נתנו לבני נוער לספר לנו איך הם רואים את החדר המושלם וגילינו שגם אנחנו רוצים כזה.

הדס שוורץ- גן עדן של חדר

הדס שוורץ- גן עדן של חדר

מאות בני נוער מרחבי הארץ הגישו את מועמדותם לפרויקט "האקדמיה לאמנים צעירים", מתוכם נבחרו על ידי ועדה מקצועית 16 המוכשרים והיצירתיים ביותר אשר זכו למפגש עם היבטים שונים של עולם העיצוב, להתנסות במגוון טכניקות וחומרים ולפיתוח את החשיבה היצירתית.
במהלך עשרה מפגשים למדו המשתתפים לתרגם את כישרונם מציור דו מימדי לתלת ממדי דרך קשת רחבה של נושאים מעולם העיצוב והאמנות.
את הפרויקט בחסות "שנקר" ו"האוס אין" הובילו סטודנטים נבחרים של שנקר שעזרו לילדים לפתח את יכולות העבודה ודרכי החשיבה שלהם.

יהלי ביטון- לרחף על ענן

יהלי ביטון- לרחף על ענן

הפרויקט חשף את בני הנוער לתוכן אינפורמטיבי ועבודה בסדנאות השונות כאשר דרך הלמידה הם החלו לפתח עבודות מיניאטורות של החדר החלומי והאולטימטיבי על פי דמיונם ועולמם הפנימי.

שנקר והיחידה למעורבות חברתית בשיתוף האוס אין יציגו את תערוכת הסיום של פרויקט האמנים הצעירים 2016, "אמנות מיניאטורית", בגלריה שתוקדש להם ותציג את העבודות לקהל הרחב.
פתיחת התערוכה תתקיים בתאריך 9.6.2016 ותוצג עד ה- 31.6.2016 בהאוס אין הרצליה

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק