איך לצאת לטיול אוהלים ולהגשים למשפחתי חלום

כשהייתי ילדה גרתי בבניין דירות גדול בלב ירושלים. הדבר הכי קרוב למחנאות היה כשאמא שלי הייתה מאלתרת לנו אוהל משמיכות באמצע הסלון.
כשהפכתי לימים לאמא – קיוויתי שחוויות המחנאות של בנותיי יהיו שונות.
הן לא היו.
גם כי הפכתי ברבות השנים ל"מפונקת" שמעדיפה בתי מלון על אוהלים, אבל גם ובעיקר כי נולדו לי בנות רגישות, גם בפנים וגם מבחוץ, בעיקר לעקיצות.
לצערי, הפכתי להיות האמא הזו שלפני שהיא שמה בבוקר את ארוחת הבוקר בתיק – היא קודם מוודאת שיש שם משחה נגד עקיצות ועוד משחה רלוונטית להרגעה.
ובבית, מלבד רשתות, יש בכל פינה את המנורה הסגולה הזו שמקפיצה אותנו בכל פעם שאחד מהחברים העוקצניים מחליט לבקר.
והגינה הגדולה שאנו אוהבים לבלות בה כל כך במהלך היום – הופכת ליתומה עם רדת החשכה ובוא החרקים.
הבנות שלי רגישות, בשנייה שהן נעקצות האזור מתנפח, זה נראה רע, כולל עין לא נפתחת, או במקרה הטוב זה נגמר רק בגרד שגורם להן לגרד עוד ועוד עד לזוב דם. ולצערי גם היו את הפעמים האלה שעקיצה כל כך התנפחה שנאלצתי לסור עם הילדה המתנפחת לקבל סטרואידים לווריד.

וכך קרה שגם בנותיי "נהנו" עד היום ממחנאות בסלון ביתנו, או מקסימום בבגינת הבית (כל עוד אין חושך), אבל בניגוד לאמא שלהן שהייתה מסתפקת בזאת – הן לא הפסיקו לדרוש עוד ועוד.
השיא הגיע עם ה"מחברת המטיילת" של יהל. כל "כוכבת השבוע" הייתה מקבלת את המחברת לביתה, כדי ליהנות מסיפורי הטיולים של חברותיה לכיתה, וכדי להוסיף טיול וחוויה משלה.
המחברת הגיעה אלינו כבר די מלאה (בכל זאת שם המשפחה שלנו מתחיל ב- צ'), ואז ראינו את טיולי האוהלים של שתיים מחברותיה של ביתי, וזה היה מבחינת יהל עוד מניע ללחץ על אמא שהשנה בקיץ אני אקח אותן לטיול אוהלים "אמיתי", לא האוהל בכאילו בגינה שאני עושה להן כל שנה..

כבר הייתה לי תשובה מוכנה מראש, אבל אז חברה סיפרה לי על בפנטן גרד, ה-משחה שבמקרה של עקיצה היא מרגיעה ומפחיתה את תופעות הלוואי שמבחינתי הן הנוראיות ביותר.
גרד שמגיע לדם ומשם לכתם הוא נורא כשלעצמו, אז אם אפשר לפתור את הבעיה ועוד עם משחה ללא קורטיזון – מה טוב.

אז עוד לא יצאתי לטיול האוהלים הנחשק, אבל נראה שאני בכיוון, בינתיים אני משתמשת במשחה כשבנותיי חוזרות עקוצות מבילוי בפארק, בגינה או אצל חברים.
אין מה לעשות, לא תמיד אפשר להגן עליהן עם רשת ומנורה סגולה 24 שעות, אבל כן אפשר להקל עליהן את הגירודים המייגעים והסימנים הלא רצויים.

בפנטן קרם להקלת גרד – להקלה על גרד ואדמומיות בעור מגורה.
ניתן להשיג ללא צורך במרשם רופא בכל בתי המרקחת, ברשתות הפארם ובקופות החולים.
לחצי כאן לרכישה אונליין

<

10 תגובות

    1. נכון, המשחה לטוסיק של בפנטן היא חלק משפחת מוצרים תחת השם בפנטן
      במקרה הזה מדובר על בפנטן גרד ויש גם בפנטן פלוס ובפנטן עיניים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות