הקיץ מבלים עם המשפחה במוזיאון ידידי ישראל בירושלים

מבצעי קיץ משפחתי במוזיאון ידידי ישראל בירושלים. כניסה משפחתית ב-100 ₪ בלבד או כרטיס ילד ב-50% הנחה. בילוי חוויתי ומרתק לכל המשפחה

במהלך חודשי הקיץ והחופש הגדול, מציע מוזיאון ידידי ישראל בירושלים מבצעי קיץ אטרקטיביים: כרטיס כניסה משפחתי ב-100 ₪ בלבד (שני מבוגרים + עד 3 ילדים) או כרטיס ילד ב-50% הנחה (מותנה בליווי מבוגר). המשפחה רשאית לבחור את המבצע המשתלם ביותר עבורה.

המוזיאון, שנפתח בלב העיר ירושלים לפני פחות משנה, מציע חוויה משפחתית אינטראקטיבית מרהיבה ויוצאת דופן, מקטן ועד גדול, הכולל תערוכות ומיצגים בטכנולוגיות המתקדמות מסוגן בעולם, לרבות מיצגי תלת ממד, פיתוח טכנולוגי אור קולי ייחודי, מסכי מגע ומיפוי וידיאו שפותחו במיוחד עבור המקום.

במוזיאון תוכלו ליהנות ביחד עם הילדים מחוויה רב חושית מיוחדת במינה בעקבות ידידי ישראל לדורותיהם ותרומתם לאורך השנים, כדוגמת: אוסקר שינדלר, ראול ולנברג ועוד…

הסיור במוזיאון באורך כשעה ומתקיים בעברית, אך ניתן לקבל הדרכה ב-15 שפות נוספות.

מוזיאון ידידי ישראל:
מוזיאון ידידי ישראל נפתח בירושלים בחודש ספטמבר האחרון, כאשר בראש חבר הנאמנים הבינלאומי שלו עומד הנשיא לשעבר, שמעון פרס.
המוזיאון משתמש בידע טכנולוגי מהמובילים בעולם: מסכי מגע חכמים, תלת ממד ומגוון אמצעים שהופכים את הביקור בו לחוויה רב חושית שעד כה לא נראה כמוה בישראל .
המקום שם דגש על הצלת יהודים בשואה ותרומתם של חסידי אומות העולם והוא מדגיש את הקשר לציונות ומעלה על נס את פועלם של מי שסייעו לעם היהודי במרוצת הדורות האחרונים, ימי המנדט הבריטי, תקופת השואה ועד להקמתה של מדינת ישראל.
המוזיאון, הוא פרי יזמתם של אלפי אוהבי ישראל מכל העולם והוא מתאר את תרומתם של ידידי ישראל כמו: נשיא ארה"ב הארי טרומן, ראש ממשלת בריטניה וינסטון צ'רצ'יל, קרובו של נשיא ארה"ב לשעבר, ג'ורג' בוש, פרופ' ג'ורג' בוש, אורד וינגייט, וכן חסידי אומות העולם דוגמת אוסקר שינדלר, ראול ולנברג ומשפחת טן בום, אשר שמו את נפשם בכפם, למען הצלת יהודים שנרדפו ברחבי העולם.
המוזיאון שם לו למטרה להיות גשר ולחבר בין אנשים מרחבי העולם ולעורר קהלים נוספים לתמיכה במדינת ישראל.
הסיור במוזיאון הוא בליווי מדריך בלבד ובתיאום מראש:

מוזיאון ידידי ישראל, רחוב יוסף ריבלין 20 (ליד כיכר החתולות) ירושלים.
במייל או בטלפון: 02-5329400

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות