המטרה: לצאת לטיול שטח

שבת, שעות הבוקר המוקדמות, השמש שולחת את קרניה החזקות והמסנוורות.
כהרגלו מידי שבת הוא היה יוצא לתפילת השחרית בבית הכנסת "שירי דוד" אוחז בידו את תיק הטלית והסידור, בעוד אני ואחיי היינו שקועים עדיין בשינה. אימי דאגה לערוך את השולחן לקידוש וארוחת הבוקר.
מיד בסיום הארוחה, אבי היה לוקח אותנו לשדות, שם בגבעה הקטנה נהגנו מידי שבת לטייל ולשמוע סיפורי מעשיות וביניהם הוא דאג ללמד אותנו על הטבע. היינו רצים ומתגלגלים לנו בצחוק בשדה צהוב של סביונים.
כל שבת בחזרה מהסיור בטבע שזרנו סלסלת סביונים לאמא שחייכה והתעניינה איפה טיילנו היום. אלו היו ימים ורגעים של ילדות מאושרת ופשוטה. קסם.
ועכשיו בחזרה למציאות..
לנסות להוציא את יואבי שלי מהמחשב / אייפד / נייד לחיק הטבע זוהי משימה לא פשוטה כלל בימים אלו. מיד מתחילים הקיטורים: "אבל חם לי", "אין צל", "הדרך ארוכה", "יעקצו אותי חרקים, אולי אפילו נחש, עקרב". המקסימום שהוא מוכן לטייל זה דרך מסכי המכשירים.

אני כמובן לא מתכוונת לוותר לו כלל וכבר אני והחברים מתכננים את הטיול שטח הקרוב לכפר בלום, עם אוהלים חזקים, גדולים ומרווחים. טיול בטבע יחד עם שיט וקאייקים. הרבה מים כמו שאנחנו אוהבים, שדות ירוקים של עצים, שיהיה לנו צל ואוויר יותר טוב מהמזגן בבית.
הכנתי לנו רשימה של הציוד אותו נצטרך מלבד אוכל ומים. בגדים קלים, בגדי ים, כלי רחצה וכמובן בפנטן גרד – משחה נהדרת שממש מקלה על עקיצות וגירודים, כי אני כבר צופה אותו מקטר אמא עקץ אותי משהו, אמא המקום פה התנפח לי, אמא תקף אותי יתוש ומגרד לי כאן ושם ופה. אז למען השקט הנפשי שלי החלטתי שזה חלק מציוד החובה שלי בכל תיק שאורזים לטיולי שטח.

כדי לשכנע את יואב לבוא ברצון לטיול שלנו, הראיתי לו באמצעות המחשב שהוא כל כך אוהב את התמונות של הלוקיישן שאליו אנחנו מתכננים לנסוע, ודוגמאות לכיף הגדול שאנחנו הולכים לעשות. הפעם, הוא כבר התחיל לנדנד לי "אמא עוד כמה זמן אנחנו נוסעים לכפר בלום?", "מתי זה כבר?",
"אמאא" הוא צועק לי מהחדר, "דאגת להכין רשימה"?

בפנטן קרם להקלת גרד – להקלה על גרד ואדמומיות בעור מגורה.
ניתן להשיג ללא צורך במרשם רופא בכל בתי המרקחת, ברשתות הפארם ובקופות החולים.
לחצי כאן לרכישה אונליין

אודות יעל יולי חדד

אוהבת את החיים ונהנית מרגעים קטנים של פשטות. אם חד הורית מבחירה ליואב הנסיך

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

6 תגובות

 1. אפרת קסב
  שמים על עקיצות עצמן או לפני מורחים את הגוף??

  שמים על עקיצות עצמן או לפני מורחים את הגוף??

 2. דניאל אמסלם
  יש בספריי???אצלנו לא הולך קל עם משחות

  יש בספריי???אצלנו לא הולך קל עם משחות

  • הודיה
   וואלה היה מתאים ספריי באמת רעיון

   וואלה היה מתאים ספריי באמת רעיון

 3. אתי ניסני
  הטכנולוגיה גמרה אותנו...רק רע עשתה.. ..זו הבעיה של הדור הזה כל המכשירים המתקדמים שיש

  הטכנולוגיה גמרה אותנו…רק רע עשתה.. ..זו הבעיה של הדור הזה כל המכשירים המתקדמים שיש

 4. שירי
  הרגתם עם הפירסומוותתת

  הרגתם עם הפירסומוותתת

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק