בואו נעשה טוב כדי להציל את לידור

נילי סגי זקס מספרת במילים מרגשות על בתה לידור ועל המסע המאתגר שהם עוברים כמשפחה. בפוסט מיוחד במינו שפרסמה בפייסבוק היא מבקשת להחליף דאגה עמוקה ופחד לשלום בתה בהזדמנות לעשיית טוב

"לפני 18 וחצי שנים באה לעולם ביתנו לידור-רות.
טובת לב עם קסם אישי, אוהבת אדם, מלאת חיוניות, שמחת חיים מתפרצת, נבונה וחכמה, צוחקת ואופטימית.
יום לידתה היה מהימים המאושרים בחיינו. טיפסנו לגבהים של אושר ושמחה שאין למעלה מהם.
לפני זמן קצר בסמוך לסיום שנת המכינה שלה בנחשון, מכינה למנהיגות חברתית, ועוד לפני גיוסה שהיה מתוכנן כתומכת לחימה ב 669, התברר לנו כי ללידור יש דימום בגזע המח.

מתוך דף הפייסבוק של יורם סגי-זקס

מתוך דף הפייסבוק של יורם סגי-זקס

בתחילה קיווינו כי הדימום ייספג מאליו אולם לאחר דימום נוסף אשר סיכן אותה והחמיר את מצבה ולאחר סדרת התייעצויות עם טובי הרופאים בישראל ומחוצה לה, החלטנו לנתח את לידור בראשה. מדובר בניתוח מורכב מאד וכדי לעבור אותו ניאלץ לנסוע לחו"ל (הוצאות הניתוח יכוסו כולן ע"י קופ"ח כללית ומדינת ישראל, שאין לנו מילים להביע את הדרך הנהדרת בה סייעו לנו, כמו לכל אזרח. עוד הוכחה לערבות ההדדית המדהימה בארץ שלנו).
חשבנו שנכון להפוך את הלימון ללימונדה, להוציא היבט של עשייה חיובית מהאירוע המאתגר הזה להפוך את מה שנדמה כרע לטוב.
אנו מוקפים במעגלי חברים נהדרים שתומכים בהמון חום ואהבה שמסייעים לנו לעבור את הימים הללו וכולם שבים ושואלים, מה אפשר לעשות, מה ניתן לסייע?
ובכן, חשבנו על משהו שאפשר לעשות. הניתוח של לידור יתקיים בי"ג באב תשע"ו 17/8/16. הכי ישמח אותנו אם ביום הזה במיוחד, כל אחד שקורא את ההודעה הזו יעשה משהו טוב למען הזולת. בדיבור טוב, במעשה טוב, בצדקה למי שזקוק לה, בחסד, בנתינה, בהתנדבות, במילה טובה.
מעשה טוב פשוט למען רעהו. אם הוא אדם שעושה מעשים טובים בשגרה, נבקש שביום הזה במיוחד יוסיף עוד רובד טוב על מעשיו הרגילים. זו הבקשה של לידור ושלנו והיעתרות לה תשמח אותנו מאד.
וכן, אפשר גם לשאת תפילה לה’ מעומק הלב לשלומה ולהחלמתה ולהעביר את ההודעה הזו הלאה, כדי שהמקום הטוב בו אנו חיים יהיה טוב עוד יותר, שזור בחסד בנתינה ובהתנדבות עם ערבות הדדית.
תודה רבה מקרב לב!
נילי יורם ולידור סגי זקס"

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 1,000,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 120,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק