איך בוחרים תיק לבית הספר?

שוק החזרה לבית הספר הוא שוק רווי רגש. אנחנו ההורים מתרגשים כי הילד שלנו עולה בפעם הראשונה לכיתה א, או בכלל לכיתה חדשה, והילד שלנו מתרגש שהוא עכשיו "גדול". אז מה עושים כשלצד כל הרגש והאמוציות החזקות האלה אנחנו גם צריכים להיות צרכנים נבונים?
מומחי אתר chinabuy הכינו לכם רשימת טיפים לבחירת הדבר הכי חשוב בכניסה לבית הספר – הילקוט!

ראשית, חשוב לשתף את הילד בתהליך. אל תחליטו על דעת עצמכם מה הוא יאהב או לא. קחו אותו אתכם לחנות שבחרתם מראש. מומלץ לערוך סקר שוק לפני ולוודא שהחנות אליה אתם הולכים, או האתר בו אתם קונים, כי אכן הזולה ביותר בעבור סל המוצרים שאתם צריכים.

אל תתנו בחירה חופשית לגמרי – בחרו 3-4 תיקים אשר השילוב שלהם של טרנדיות בעיצוב (ממותגים) והמחיר מתאים למה שתכננת להוציא – ואז תנו לילד בחירה חופשית מבין המוצרים שבחרתם. כך גם אתם יודעים שהבחירה שלכם היא הנכונה מבחינת התקציב, והילד מאושר שקיבל בחירה חופשית לעיצוב שהוא אוהב.

שאלו לפני – בגינה, חברים, דודים ודודות – תמיד תמצאו עוד אנשים קרובים שהילדים שלהם כבר עלו לכיתה א, ויוכלו לתת לכם טיפים טובים.

חבילת חזרה ללימודים מתוך אתר chinabuy.co.il

חבילת חזרה ללימודים מתוך אתר chinabuy.co.il

הרבה הורים מתלבטים האם לקנות לילד תיק עם גלגלים (טרולי) או תיק גב. שאלו את המורה המיועדת/מנהלת בית הספר מה הצפי של הלימודים בשנה הראשונה. ברב כיתות א אין צפי לשימוש בספרים כבדים אלא רק בחוברות עבודה ולכן אין מחוייבות לרכוש את התיק עם הגלגלים, אשר יותר מקל בכיתות הגבוהות יותר בהן הילדים צריכים לסחוב יותר משקל בכל בוקר.

בחרתם תיק? שימו לב לגימורים שלו. שאין חוטים רופפים, שהתפירה נעימה לעין וחזקה ביד.
שימו לב שרצועות הגב מתכווננות ושיש מספיק מקום לבקבוק מים (לעיתים ישנם תיקים שכיס הבקבוק קטן מידי לבקבוקי מים מינרליים פופולאריים ולכן חשוב לשים לב לאלסטיות של רשת כיס בקבוק המים)

בבחירת התיק תנו עדיפות לפונקציונליות שלו – בכיתות הגבוהות יותר התלמידים מעדיפים תיקים עם סגירה עליונה בודדת, ובכיתות הנמוכות יותר כגון א וב , מעדיפים מספר תאים שנפתחים. הדבר יכול להקל על ההתנהלות היומיומית של התלמיד בכיתה

והכי חשוב? שהילד יהיה מאושר מהתיק. שיהיה לו כייף ללכת איתו בכל יום ללימודים ושירגיש איתו, יחד עם כל הגורמים מסביב, רגוע ומחוייך.
שתהיה שנת לימודים פוריה!

לחצי כאן לקבלת קופון הנחה

רסקיו לטיפת שלווה, מתמציות פרחי באך- למצבים רגשיים שונים בחיי היום-יום.
ניתן להשיג ללא צורך במרשם רופא בכל רשתות הפארם, בתי המרקחת ובתי הטבע.

אודות טוב שתדעי

טוב שתדעי הוא מדור הצרכנות והפנאי של מגזין אמא של. טיפים, עצות, המלצות, ידע ובעיקר "מה חדש בשוק". התכנים מופקים ע"י מערכת האתר ונכתבים ע"י צוותים מקצועיים מתוך החברות והגופים המובילים בישראל.

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

6 תגובות

 1. נטלי בכר
  את הרסקיו ההורים צריכים להרגעה יותר מהילדים ((:

  את הרסקיו ההורים צריכים להרגעה יותר מהילדים ((:

 2. נעמי
  שיהיה בד שלא נהרס בכביסה. חשוב חשוב!

  שיהיה בד שלא נהרס בכביסה. חשוב חשוב!

 3. רינת קוזי
  סבבה! עשיתם לי קצת יותר סדר

  סבבה! עשיתם לי קצת יותר סדר

 4. נטע
  רגע הפירסום פה על רסקיו.... ..אם כבר זה.. .זה טיפות שאפשר למהול בבקבוק מים נגיד?

  רגע הפירסום פה על רסקיו…. ..אם כבר זה.. .זה טיפות שאפשר למהול בבקבוק מים נגיד?

 5. איילת דהאן
  רצועות מתכווננות?? באמת חייבים את זה?

  רצועות מתכווננות?? באמת חייבים את זה?

 6. מיכל ברבי
  עד כמה טרולי זה טוב? אני ממש בהתלבטוותתת

  עד כמה טרולי זה טוב? אני ממש בהתלבטוותתת

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק