תרגיעי. החופש הגדול מאחורינו

אל תשאלו אותי איך צלחתי את חופשת הקיץ הזאת. בפייסבוק זה נראה כאילו היינו כולנו בחופשה, חמודים, יפים ונהנים, אבל בואו נודה באמת, היה חם, מתיש, ארוך ושערותיי סמרו. לרגעים חשבתי שאני ממש מתפוצצת.
נכון בפייסבוק זה תמיד נראה חמוד? הנה אנחנו בבריכה אוכלים ארטיק, הנה אנחנו בתערוכת הלגו איזה מגניב כאן, והנה אנחנו בספארי והשמש מלטפת לנו את הפנים. והתגובות? מתיקותתתתתתת, שלמותתתתתתתת, איזה יפים אתם. תודה לכולם.
כל אמא יודעת את האמת שמאחורי התמונות הללו. שעתיים בשמש, בלי צל, הילד צריך לשירותים, הילדה רוצה לישון ורק הגענו, כן פסטה, לא פסטה, "משעמם לי", "בא לי לצייר" ואז כל הטושים נזרקים על הרצפה, והשעה רק 11 בבוקר. מעולם לא התגעגעתי לעבודה שלי במשרד כל כך כמו ביולי-אוגוסט.

אז איך בכל זאת צולחים את זה?
מזכירים לעצמנו שהם באמת חמודים, ומגיע להם ליהנות בחופש. ולא פחות חשוב – שאם אנחנו נהנה אז גם הם ייהנו (ולכן, לא הולכים יותר למקומות לא ממוזגים, יהיו מגניבים ככל שיהיו). לוקחים נשימות עמוקות במקום להתעצבן (הו כמה שאני שאפתי ונשפתי הקיץ הזה) ומדי פעם, כשצריך שלווה, נעזרים ברסקיו. מכירים?
יש לי חברה שהיא מטפלת אלטרנטיבית שגורסת שפרחי באך זה פלא, ויש חברה אחרת שטוענת שזה בכלל פסיכולוגי, אבל אותי זה לא מעניין. אם זה עובד – זה עובד. וזה מה שחשוב.
זו לא תרופה, אלא מוצר משלים אלטרנטיבי, לא ממכר בשום צורה ולא דורש מרשם רופא (ורופאים אפילו ממליצים עליו). הוא בטוח לשימוש בכל גיל, גם לילדים אגב. 4 טיפות על הלשון וההשפעה מורגשת תוך זמן קצר. מעולה למצבי לחץ, מתח וחרדה. אני אישית אוהבת את הטיפות, אבל אפשר להשיג אותו גם בספריי ואפילו בסוכריות שזה נחמד.

איפה כן נהננו? בהצגה בהיכל התרבות הממוזג, שעתיים של נחת. בבית, מול הטלוויזיה במרתון סרטוני פלסטלינה (הילדים עפים על זה), בארוחת ילדים במסעדה (ושהם ינקו את הבלאגן אחרינו) ובבריכה, בשעות אחה"צ כשכבר לא נורא חם.
אפשר לסמן ווי על החופש הזה. אחר כך אני חייבת חופש לעצמי!

לחצי כאן לקבלת קופון הנחה

רסקיו לטיפת שלווה, מתמציות פרחי באך- למצבים רגשיים שונים בחיי היום-יום.
ניתן להשיג ללא צורך במרשם רופא בכל רשתות הפארם, בתי המרקחת ובתי הטבע.

אודות קרן דורות

אמא ל 3 שובבים שגורמים לי לפעילות ספורטיבית על בסיס יומי. משתדלת לחייך לעולם כי מאמינה בקארמה

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

5 תגובות

 1. יהודית עמר
  איך את נותנת לילדים את הטיפות? בבוקר עם השתייה או מה??

  איך את נותנת לילדים את הטיפות? בבוקר עם השתייה או מה??

  • ספיר
   באמת איך מה הדרך לתת להם את הטיפות

   באמת איך מה הדרך לתת להם את הטיפות

 2. מירה שמואל
  רסקיו בסוכריות???? איפה אפשר למצוא?

  רסקיו בסוכריות???? איפה אפשר למצוא?

 3. הילה אטיאס
  אין אמת בפייסבוק :) חחח כמה מדוייק כולם נראים יפים וחמודים מבחוץ ((:

  אין אמת בפייסבוק :) חחח כמה מדוייק כולם נראים יפים וחמודים מבחוץ ((:

 4. לוסי
  אאוו כזה נכון!

  אאוו כזה נכון!

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק