להרגיע את אי השקט

האור בעיניים שלו תמיד גורם לי לגמגם.
האור בעיניים שלו תמיד ממיס אותי וגורם לי לשנות את דעתי.
תראה איזה בלאגן עשית בחדר עבודה של אבא- אני נוזפת בו- אתה חייב לסדר מיד הכל כמו שהיה. ואז הוא משגר אליי מבט תמים, מלא אור, מחייך אליי חיוך גדול, ופוף, דעתי משתנה, אני שוכחת על מה בכלל התעקשתי.
הוא יודע לסובב אותי ואת אבא שלו ואת אחותו הגדולה סביב האצבע הקטנה. זה היה ככה מגיל צעיר. זה התחיל בתמימות, בלי כוונה, ועם הזמן התפתח. נכון להיום הוא כבר מבין שהוא מסוגל לסובב את העולם.
הוא יגדל להיות ילד יפה, ואז בחור יפה וגבר יפה- את זה אני כבר יודעת. החיוך והאור שקורן לו מהפנים יפתחו לו דלתות. אבל כשיצטרך עזרה בדברים מוחשיים, כמו הלחץ ואי השקט שיש לו מדי פעם בבית הספר ולפני חוגים, האור מהעיניים שלו, ממיס ככל שיהיה, לא יעזור לו.
נחמד שאתה יפה והחיוך שלך מרגש, נחמד שיש לך נתונים נאים ואתה כובש לבבות, בא לי להגיד לו לפעמים,
אבל בסופו של דבר יהיו מקרים בהם צריך לעבוד בכיוונים אחרים.

הוא יודע לסובב אותי ואת אבא שלו סביב האצבע הקטנה עם החיוכים הטהורים שלו. הוא מתוק, הוא ילד טוב, אבל במצבי המתח והחרדה שהוא חווה בשנה האחרונה כל האור שיגייס לעצמו לא יוכל לעזור לו.

נכון הפרק בסיינפלד עם serenity now ?
זה מה שהרגשתי שהוא צריך כשהתחלנו לזהות את הלחץ שעולה לו.
שלווה.

אז אני מאחלת לו כמובן שימשיך להיות כובש וממגנט ושהחיוך שלו תמיד יפתח לו דלתות, אבל כדי להתמודד עם הלחץ והמתח מהסיטואציות היומיומיות, הוא לא ינסה לסובב אף אחד אלא פשוט ישתמש ברסקיו.
רסקיו בטוח לשימוש בכל גיל, גם לילדים כמובן. אפשר להשיג אותו בסוכריות או בספריי למי שלא רוצה להשתמש בטיפות, למרות שזה מאוד פשוט, מס' טיפות על הלשון ו..
serenity now !
רסקיו מבוסס על רכיבים מהטבע, תמציות באך מקוריות. הוא לא ממכר ואפילו לא מצריך מרשם רופא. מה שכן יש בזכותו זו תחושה נוחה יותר. הוא מרגיע את אי השקט ומוביל לרוגע פנימי.

לחצי כאן לקבלת קופון הנחה

רסקיו לטיפת שלווה, מתמציות פרחי באך- למצבים רגשיים שונים בחיי היום-יום.
ניתן להשיג ללא צורך במרשם רופא בכל רשתות הפארם, בתי המרקחת ובתי הטבע.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת-)

10 תגובות

  1. גבולות מגיל צעיר! אסור לזלזל עם כל האהבה חובה גבולות ברורים! אחרת זה מידרדר עם הזמן והוא לא יספור אותכםםם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות