תשקיעי בעצמך: עו"ד מאי מרקוביץ'

כולנו רוצות שמישהו יאמין בנו. כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים.
בכל שבוע נקדם ונפרגן לנשים שהקימו עסק בעשר אצבעות.
יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה.

רוצה לקדם את העסק שלך במדור הבא? שלחי לנו פרטים למייל

שם העסק:
מאי מרקוביץ עורכי דין
תחום:
מומחית רשלנות רפואית בהריון, לידה וילדים.

טוב שתדעי:
התחלתי כמנהלת משרד עורכי דין במשרד עורכי דין שעסק גם ברשלנות רפואית. למדתי שם הרבה ואט אט התחלתי לטפל בתיקים מאחורי הקלעים. אופיינתי בעקשנות וחריצות, לא יודעת לוותר ומוכנה להופך עולמות, אם אני מאמינה שנעשה עוול ללקוחותיי. התאהבתי בתחום והלכתי בעצמי ללמוד משפטים. בסיום הלימודים המשכתי לעבוד באותו משרד, שעות רבות שהרי זו עבודה שאני אוהבת.. אז למה לא בעצם?לידת בתי הבכורה שינתה את חיי בכל המובנים, ותחילה החלטתי להישאר איתה בבית, להיות אמא וזהו. מסתבר שליקום היו תוכניות אחרות לגבי כי לא הרבה זמן לאחר שנולדה התחילו להגיע פניות של לקוחות והפניות תיקים של עורכי דין… הבנתי שאי אפשר להתנגד לזה ועבדתי קצת מהבית. כשהילדה שלי הלכה לגן בגיל שנה פתחתי משרד. בחרתי בזכרון יעקב כי זה קרוב הביתה, אבל לקוחות מגיעים מכל הארץ…. (לקוחות מזיכרון עדיין אין…) לקראת גיל 40 החלטתי גם לחזור לאקדמיה ובמקביל לעבודתי אני מסיימת בימים אלו מחקר מקדים לדוקטורט העוסק בחוויה של הורים עם לידה של פג. אני מחזיקה במשרדי ספרות רפואית ענפה כי אני מאמינה שבתחום של רשלנות רפואית התשובות, ברובן, הם ברפואה ואני לא בוחלת לבדוק בעצמי נושאים שעולים על הפרק, כן, אני טוטאלית. מתוך הבנה שתיקים של רשלנות רפואית ובמיוחד של ילדים עם צרכים מיוחדים,שאלו התיקים שאני מנהלת,זו לא תביעת נזיקין רגילה של רכב שקיבל מכה ומגיע פיצוי, אלא מדובר בתביעות המערבות פן רגשי של המשפחות, וחשוב לי להיות ולתמוך בהורים לצד הניהול המשפטי, בחרתי לעסוק בתחום מצומצם ולנהל מספר תיקים שיאפשר לי לשמור על מערכות יחסים כאלו עם לקוחותיי.

מה עוד?
אני אמא ואין ספק שהעבודה גורמת לי להיות חרדתית ביחס לילדי בכל ענייני הבריאות מתוך היכרותי עם הסיפורים הקשים. מניסיוני במשפחות של ילדים עם צרכים מיוחדים לא פעם יש יותר הוצאות על טיפולים, נסיעות וכדומה לעומת מצב שבמקרים רבים אחד ההורים או שניהם מפסיקים לעבוד, בגלל הטיפול בילדה וכך מול הוצאות גדולות ההכנסות קטנות… מצב שמביא משפחות לא פעם גם למצוקה כלכלית. אני מודה, אם הייתי יכולה הייתי מחזירה את הגלגל אחורה ונותנת לילדים שאני מטפלת בהם בריאות, אבל, לצערי אני לא יכולה. המעט שאני כן יכולה זה לנסות להביא פיצוי שיקל ולו במעט על חייהם של הילדים ומשפחותיהם ויוכל לתרוםלעתיד הכלכלי של ילדים האלו, זה המקום והתפקיד שלי בעולם מה שמרגיש נכון וצודק

קליק לעמוד הפייסבוק של עו"ד מאי מרקוביץ'

אודות טוב שתדעי

טוב שתדעי הוא מדור הצרכנות והפנאי של מגזין אמא של. טיפים, עצות, המלצות, ידע ובעיקר "מה חדש בשוק". התכנים מופקים ע"י מערכת האתר ונכתבים ע"י צוותים מקצועיים מתוך החברות והגופים המובילים בישראל.

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק