קבריטה: התמ"ל שעשה לנו טוב

בואו להכיר את זהר נחמיאס מת"א, אמא של נועם ויונתן, שמספרת לנו איך התחילה להיות קשובה לילדיה ולחפש להם את הטוב ביותר. כך מצאה את קבריטה! תמ"ל חדש על בסיס חלב עזים, שעשה להם מהפך בבית.

 

 

 

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

25 תגובות

  1. לתמ"ל Kabrita אין דוגמיות, כיוון שאנחנו סבורים שהתקבלות ויעילות של תמ"ל חדש על ידי התינוק אינה יכולה להימדד אחרי מנה אחת או שתיים. לצד זאת, אנחנו מבינים שלקוחותינו הקטנטנים והגדולים, מעוניינים לבדוק אם תמ"ל Kabrita אכן מתאים עבורם.
   לכן אנו מציעים 100% החזר על ההזמנה הראשונה דרך אתר החברה, למקרה שבדקתם ומצאתם כי Kabrita אינו מתאים לתינוקכם.

  1. הסיבה שתמ"ל kabrita יקר יותר היא בשל השימוש בחלב עזים שהוא יקר פי שניים (ויותר) מחלב פרה. בנוסף, ישנם בתמ"ל שלנו גם מרכיבים והעשרות נוספות כגון שמן בטא פלמיטט, אומגה 3 ו- 6 ופרה ביוטיקה בכל השלבים.

  1. גליה שלום. תמ"ל קבריטה יקר יותר בשל השימוש בחלב עזים היקר פי 2 ויותר מחלב פרה. בנוסף , בחרנו להוסיף רכיבים והעשרות איכותיות אחרות בכל שלושת השלבים..

  1. מרינה שלום. בהחלט ניתן לעבור בין תמ"לים שונים. ניתן לעשות זאת גם בצורה הדרגתית. מוזמנת להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו 1-700-554-556

  1. רותם שלום, המחיר באתר הוא 85 שח וכדאי להירשם לפני הרכישה הראשונה בכדי ליהנות מהטבות ברכישה אונליין. בנוסף, קבריטה נמכר בחנויות במחיר משתנה (הנקבע על ידי הקמעונאי).

  1. תמר שלום, הטעם של תמ"ל קבריטה עדין וקליל והוא מגיע עם ניחוח נעים.. הטעם של התמל"ים משתנה בין מותג למותג ובקבריטה הוא בהחלט אחד מהיתרונות ☺

  1. שירה שלום, קבריטה מתאים מגיל לידה ואילך לפי שלבים. שלב 1 לגילאי 0-6 חודשים. שלב 2 לגילאי 6-12 חודשים ושלב 3 לגילאי 12 חודשים ומעלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות