הקפאת שומן: כל מה שאת צריכה לדעת

המהפכה כבר כאן! עד היום, כדי להיפטר ממצבורי השומן התת עורי, היה צורך בניתוח או בטיפול פולשני. מהיום ניתן להנות מטכנולוגית המסת שומן בקור וניקוז לימפטי, שיטה החדשנית והאפקטיבית ביותר בעולם להצרת היקפים, המבוססת על תהליך ביולוגי טבעי, לא פולשני, ללא הרדמה, כאבים או תופעות לוואי. חשוב לדעת – לא מדובר ב"זבנג וגמרנו" אלא בטיפול ארוך טווח, כחלק ממגוון הטיפולים הדרושים להעלמת צלוליט.

איך הכול התחיל? הטיפול להמסת השומן בקור התגלה על ידי רופאים מהרווארד, אשר גילו שתאי השומן רגישים יותר לקור מאשר תאים אחרים בגוף, ולכן נהרסים בתהליך ההקפאה. שיטת הטיפול המבוססת על טכנולוגיית קריוליפוליזיס (המסת שומן בהקפאה) נמצאה במחקרים רבים כפתרון היעיל ביותר בתחום פירוק השומן התת-עורי, בפער גדול מול השיטות האחרות, כשהיא משיגה שביעות רצון מקסימלית בקרב מאות משתתפי המחקר. כיום השיטה מיושמת בהצלחה על אלפי מטופלים בעולם.

לא מדובר בזבנג וגמרנו – בניגוד לדעה הרווחת ולדרכי הטיפול הנהוגים ברוב המכונים, תהליך הקפאת שומן אפקטיבי חורג מעבר לטיפול נקודתי ומבוסס על טכנולוגיה ארוכת טווח. לכן, מי שמציע לכם הצלחה לאחר טיפול אחד למעשה מטעה אתכם. לאחר הטיפול (במשך חודשיים עד שלושה חודשים) חשוב לעזור לגוף להיפטר מהתאים המתים שמתחת לעור בצורה מהירה ויעילה ע״י ניקוז לימפטי, המסייע למראה מעוצב, מוצק ומחוטב באזור המטופל לטווח ארוך. בנוסף, בעזרת טיפולי חבישות בתחבושות מיוחדות, הספוגות במינרלים שהותאמו באופן אישי לאופי הבעיה ונספגים בגוף, מתבצע ניקוז רעלים בעזרתו ניתן לפסל את הגוף ולהשיב לו את צורתו המקורית.

מה זה שומן תת עורי?  90% מכלל השומן בגוף הוא שומן תת עורי, והיתרה הוא שומן תוך בטני. כאשר מדברים על דיאטות והורדה באחוזי השומן, מתכוונים בעיקר לשומן התת עורי – שכבת השומן שנמצאת מתחת לעור ונראית לעין, להבדיל מהשומן הבטני שעוטף את האיברים הפנימיים. השומן התת עורי אמנם גורם לנו להראות שמנים, אך הוא גם מאוד חשוב, ומשמש כשכבת בידוד המגנה על הגוף מפני חום וקור ומעניקה אנרגיה בעת מאמץ. בקיצור הכול במידה…

איך מתבצע תהליך הטיפול? בתחילת הטיפול מניחים על העור רטייה הספוגה בג׳ל מיוחד המונע פגיעת קור בעור. לאחר מכן מניחים על העור מכשיר היוצר וואקום ומעביר קור לחלק הפנימי בעור לתוך תאי השומן, מבלי לפגוע בתאים אחרים בגוף. הקור מקפיא את תאי השומן וגורם לבידודם, ובכך גורם למותם. במהלך הטיפול האורך כשעה לכל אזור, הקירור ההדרגתי של שכבת השומן שנמצא מתחת לעור, מפרק את תאי השומן בתהליך טבעי, ללא פגיעה ברקמות, בעצבים, בכלי דם או בשרירים,  שכן השומנים עוברים תהליך הקפאה בטמפרטורות חמות יותר מאשר בתאים אחרים.

מה קורה בתהליך ואחריו – הטיפול בהקפאת שומן בקור פוגע בתאי השומן וגורם לפירוקם. לאחר ההקפאה  בקור, תאי השומן נהרסים ומתים. במהלך  8-12 שבועות לאחר הטיפול, חשוב לסלק את התאים המתים שהצטברו מתחת לעור (על ידי ניקוז לימפטי) ובכך לעצב את האזור בצורה אסתטית. לאחר הטיפול, עובי השכבה השומנית מצטמצם בצורה משמעותית, ויחד עם הניקוז הלימפטי מביאים לשיפור בקווי המתאר של הגוף, והאזור שטופל נראה חטוב.

מה התוצאות?  השיטה החדשה  מאפשרת המסת מצבורי שומן והצרת היקפים בבטן, במותניים, בירכיים, בגב העליון ובזרועות, וכך תאי השומן שקוררו והורחקו מהגוף אינם נוצרים מחדש. לאחר 90 יום ניתן לצפות להפחתה של עד 4.5 ס"מ בהיקף האזור המטופל, ללא ניתוח, ללא כאבים וללא תופעות לוואי.

מספר טיפולים נע בין 3-6 טיפולים.
קליק לאתר

הכתבה באדיבות הלגה רקנטי, מפתחת שיטת שלושת השלבים של Helga (טיפול, שינוי, שימור) המבוססת על מטרות ותוצאות מדויקות, ועל טיפול כולל בשורש הבעיה מעבר לטיפול בתופעות הלוואי והסימפטומים. השיטה שפיתחה משלבת בין עבודה פנימית (תפריטים לתזונה נכונה, תוספי מזון ושינוי באורח החיים) לבין עבודה חיצונית (תכשירים ייעודיים, קרמים ומכשור מתקדם)

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

3 תגובות

  1. אני עוד שבועיים קבעתי באמריקן ליזר לעשות הקפאת שומן באיזור הבטן. אמרתי לה שאני מתכננת עוד שנה וחצי להכנס להריון והיא אמרה לי שזה אחרי לידה מה שעשו לי יחזור לקדמותו
    האם זה נכון ואין לי ממה לחשוש?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות