שאגי: השטיח שמשדרג כל פינה

שטיחי שאגי הם הסטייל החדש והקליל שיכול להתאים לכל סגנון והפתרון העיצובי שירים לכם את הסלון או את חדר השינה, אבל מה זה בכלל שטיח שאגי, איזה שטיחי שאגי קיימים ואיך כדאי לשלבם בבית? חברת "אחים עיני" עם הפתרונים למי שמעוניינת לחדש בעיצוב מודרני עם נגיעה ווינטג'ית:

"שטיחי שאגי" – כך נקראים השטיחים שעשויים מאריג צפוף ורך במיוחד והם ללא ספק כיסוי רצפה נעים ביותר. המראה ה"פלאפי" והתפוח שכיכב בענק בשנות השבעים חזר גם למסלולי התצוגות הכי נחשבות בעולם האופנה בחודשים האחרונים, ומשם הפך גם לאחד הטרנדים הכי מרכזיים בעולם עיצוב הפנים, והפעם עם טוויסט מודרני.

קיימים שני סוגים עיקריים של שטיחי שאגי:

הסוג הראשון כולל שערות ארוכות וצפופות פחות, והשני מורכב משערות צפופות מאוד אך קצרות. את שטיחי השאגי ניתן להשיג בצבע אחיד או במספר צבעים על אותו השטיח, ויכול להיות שילדים יעדיפו עיצוב יותר "מבולגן", קרי שילוב של מספר צבעים על אותו השטיח. בנוסף, שטיחי שאגי מגיעים גם בצורה עגולה שמשדרגת אותם עוד יותר וגורמת לשטיח ולחדר להשיג מראה יותר ווינטג'י.

מתלבטים איזה שטיח לקנות? אוהבים את סגנון השאגי וחושבים שהוא יכול להתאים אצלכם בסלון? הנה טיפים מאת חברת "אחים עיני" המובילה בישראל לתיקון, שחזור, ניקוי שטיחים, וילונות, ריפודים ועוד במשך עשרות שנים:

טיפ סטיילינג לשטיחי שאגי עם שערות אריג ארוכות:
השטיחים מושלמים לקישוט הסלון או פינת הטלוויזיה, ולא פחות חשוב – נעימים למגע ורביצה ממושכת, פעילות שכולם אוהבים בחודשי החורף. השטיחים מתאימים במיוחד לדירות בעיצוב צעיר ומודרני, אך יכולים לרענן גם מראה של חדר המעוצב בצורה קלאסית ולהוסיף לו טוויסט עכשווי וצבעוני. ניתן להניח שטיח שאגי גדול בכל הסלון ולגרום לו להיות מרכז תשומת הלב, אך ניתן גם לשלב שטיחוני שאגי קטנים יותר בצבעים נועזים שיכסו שטח קטן ועדיין לקבל אפקט עיצובי מרשים. למעשה, ככל שהשטיח קטן יותר, מומלץ לבחור לו צבע ייחודי יותר שיבליט את הפינה שבחרתם לעצב מחדש.

טיפ סטיילינג לשטיחי שאגי עם שערות אריג קצרות:
השטיחים הללו רכים במיוחד, שכן ככל שצפיפות השערות עולה, כך עולה הרכות שלהם וגם האיכות שלהם. מדובר באביזר עיצובי שמומלץ במיוחד לחדר השינה, למשל בצורת שטיחונים קטנים לצידי מיטת הורים. בנוסף, מדובר בפיתרון נעים ואסתטי לחדרי תינוקות. כאשר הקטן או הקטנה שלכם תתחיל לזחול או ללכת, שטיח שאגי רך יהווה את משטח הצעדים הראשונים המושלם.

חברת "אחים עיני" מובילה את שוק השטיחים בישראל כבר 3 דורות ומתמחה בשחזור שטיחים וניקיונם. שטיחי שאגי זוכים להתייחסות מיוחדת בחברה. רבים חושבים שניתן לנקות שטיחי שאגי בניקוי סטנדרטי, אך זאת טעות נפוצה. שטיחי שאגי הם שטיחים שעירים ומאוד קשה להגיע לקרקעית השטיח בהליך ניקוי סטנדרטי, חברת 'אחים עיני' היא היחידה בעלת טכנולוגיית השרייה המנקה את שטיחי השאגי ביסודיות, עד הקרקעית. הליך זה אורך זמן רב יותר מהליך רגיל, אך השטיח חוזר אל הלקוח נקי וריחני.

קליק לאתר
המידע באדיבות חברת 'אחים עיני', המתמחה בשחזור אומנותי וניקוי כל סוגי השטיחים, בדים, וילונות וריפודים

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות