תשקיעי בעצמך: עו"ד נלי תורג'מן

כולנו רוצות שמישהו יאמין בנו. כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים.
בכל שבוע נקדם ונפרגן לנשים שהקימו עסק בעשר אצבעות.
יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה.

רוצה לקדם את העסק שלך במדור הבא? שלחי לנו פרטים למייל

שם העסק:
נלי תורג'מן, עו"ד, יועצת משכנתאות, מנטורית.
נשואה לארז ואמא של נועם, נהוראי ודויד.
תחום:
עו"ד המתמחה במקרקעין, יועצת משכנתאות, מנטורית- life couching

קרדיט צילום אתי פריד
קרדיט צילום אתי פריד

טוב שתדעי:
האהבה לנדל"ן זרמה בעורקי מגיל אפס. הוריי, שהיו ללא כל אמצעים, הקימו כנגד כל הסיכויים את חברת הבנייה היזמית "מוטי אמסילי (1991) בע"מ". חייהם הם הוכחה עבורי שהכל אפשרי.
באופן טבעי נמשכתי ללימודי משפטים בהתמחות במקרקעין וללימודי מנהל עסקים.
סיימתי בהצלחה תואר בוגרת במשפטים L.L.B שבסיומו ולפניי מבחניי הלשכה ילדתי את בני בכורי נועם מאיר ובמקביל סיימתי לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות מימון.
עולם ייעוץ המשכנתאות נגלה אליי במסגרת עבודתי כעו"ד המתמחה במקרקעין. גיליתי את הצורך של לקוחותיי בניהול משא מתן מושכל מול הבנקים והטבת תנאי המשכנתא ונוכחתי שאני חוסכת ללקוחותיי סכומי עתק במשכנתא המשרד הוקם וקצר הצלחה גדולה ובמהלך הקמתו ילדתי את נהוראי ודויד.
לעולם הקואצ'ינג נחשפתי בגיל 20. במהלך טיול משפחתי נכנסנו לחנות ספרים, לפתע צד את עיניי ספר בשם "האומנות לחיות" ומשם הכל היסטוריה. בשנת 2011 הוכשרתי כמנטורית life couch
ואני מאוד אוהבת את שלושת תחומי העיסוק שלי, רואה בהם תחומים משלימים והייחודיות שלי מתבטאת ביכולת לשלב בין שלושת המתנות בהן ניחנתי ולהעניק ללקוחותיי ליווי שכולל לווי משפטי כעורכת דין, ליווי מימוני כיועצת משכנתאות וליווי רגשי כמאמנת אישית בעסקה כה משמעותית כגון רכישה או מכירת נכס.

מה עוד?
אני מאמינה כי כל אחת מאתנו היא אחת יחידה ומיוחדת והגיעה לכאן עם מתנות וחלומות. החלומות שלכן קשורים קשר הדוק למתנות שניחתן בהם. טפחו את החלומות שלכן, חזקו את האמונה בעצמכן, מצאו דמות שתאמין בכן ותספק לכן רוח גבית בימים בהם אתן לא מאמינות בעצמכן, (אם אין לכן דמות כזו חפשו מנטורית מעוררת השראה).
התייחסו לעצמכן ולרצונות ולחלומות שלכן בכבוד ועשו כל יום עוד צעד קטן למען הגשמתם.
אמצו אמונות ותפיסות שתומכות בחלומות שלכן. אפשר רצוי וכיף לנהל אימהות מעצימה וקריירה מצליחה. המשפחה מהווה מקור עוצמה ותמיכה והקריירה מהווה מקור סיפוק ושני התחומים מפרים ומעצימים אותנו.

יצירת קשר במייל nelly/[email protected]
נייד: 054-4384882

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות