קריירה: אחרי שפיטרו אותה היא הלכה אחרי החלום שלה והפכה למאמנת כושר מצליחה

ביוני 2015 פוטרה מיכל רג'ואן ממקום עבודתה. "הייתי מנהלת של צוותי תמיכת מחשוב באחת החברות הגדולות בישראל. הרציונל המיידי היה להתחיל ולחפש עבודה באותו המקצוע שעסקתי בו ב 15 שנים האחרונות אך משהו בתוכי רמז שהקושי הזה הוא ההזדמנות שלי להגשים את החלום שישב הרבה זמן בתוכי והקמתי את Move – קבוצות לאימוני ריצה וכושר".

אחרי 15 שנים קיבלת את ההחלטה לעזוב את המשרד הנוח ולצאת אל השטח
נכון. הייתי בצומת דרכים ועשיתי את ההסבה המקצועית הזו בזמן. קל זה לא היה, רכבת הרים מטורפת אבל זה שווה כל רגע בדרך.

מה המיוחד בעסק שלך?
MOVE, כשמו כן הוא, לגרום לאנשים לזוז, להשיג יעדים בין אם זה במרחק, במהירות, בהורדת משקל והכי חשוב בהרגשה המדהימה עם עצמם במהלך האימון ובעיקר אחריו (בדרך כלל במהלך האימון אני משערת שהם קצת מקללים אותי).
אני מאמנת באזור תל אביב, יש לי קבוצות ריצה מ – 0 קילומטר ועד למרתון. ואני פותחת כבר בחודש מרץ קבוצה חדשה לכל הרמות, אני מעבירה אימונים אישיים, כל אחד מגיע אליי עם היעד שלו.

על מה את לא מתפשרת?
חשוב לי מאוד כמאמנת להכיר את המתאמנים שלי לפני שאני מתחילה לאמן אותם, קצת חיים אישיים, תזונה ואורך חיים כללי (עבודה, רמת הלחץ ביום יום ), בהכרות הזו אני יודעת איך להתאים להם את האימון. אני יודעת לשאול את השאלות שיכולות להוביל לסיבה.

והסיפוק מהעשייה, מתי הוא מופיע?
אני אוהבת את מה שאני עושה, ההסבה המקצועית הזו היא החלום שלי, אני קמה לאהבה שלי כל יום, לראות את המתאמנים שלי משיגים את היעדים שלהם נותן לי אנרגיות חודשים קדימה. אני רוצה להעביר לאנשים את התשוקה שלי לריצה וכושר ולחוות ביחד איתם את השינוי שזה עושה בחיים, כמו שהשינוי הזה עשה לי כשגיליתי את הספורט הזה לפני 13 שנים ומאז אני לא מפסיקה להתאמן, לחוות וללמוד כל כך הרבה בתחום.

מי משמש השראה עבורך?
ההשראה שלי מגיעה מאנשים מעולם הספורט וגם מעולמות אחרים, שתמיד מתקדמים ולא עוצרים במקום ומשתפים את הידע שלהם עם קולגות, כאלו שלא פוחדים להעז, מאמנים שהפכו את קבוצות הריצה שלהם למשפחה אחת גדולה, שההגעה לאימון היא לא רק להתאמן אלא גם לפגוש את החברים שלך.

איפה move בעוד 5 שנים?
אם אני מסתכלת קדימה, אני רואה את MOVE, במספר מקומות במרכז, כאשר אני מעבירה את דפוסי האימון שלי והאהבה שלי למקצוע למאמנים שמתחתי והם מעבירים את הידע, האימון וההרגשה הלאה למתאמנים. ליצור משפחה אחת גדולה ולגרום לשינוי אצל כל מי שמגיע אליי וגם מרחוק למי שלא יכול.

יש איזה משתתף שאת זוכרת במיוחד?
הגיע אליי לפני כחצי שנה, מישהו שניסה כבר כמה פעמים להתאמן ולהגיע למרחק של 10 ק"מ ובכל פעם מחדש התייאש והפסיק. הצבתי לעצמי את המטרה שלו כערך עליון. השיחות שלי איתו היו כמעט יומיות, את האימונים שלנו ביחד העליתי על גרף ובכל פעם הראיתי לו את רמת השיפור שלו, בכל פעם שהוא רצה להתחמק מאימון אמרתי לו שיזכור את ההרגשה שלו אחרי האימונים ושיסתכל על גרף השיפור שבניתי. לבסוף, במירוץ הלילה האחרון הוא רץ את ה 10 ק"מ שלו והכי חשוב, הוא ממשיך לרוץ גם היום ודואג לשלוח לי בכל פעם את ההישגים שלו.

רוצות ללמוד על מיכל וקבוצות האימון? הקליקו כאן לעמוד הפייסבוק של MOVE

קבוצת ריצה חדשה תתחיל בת"א בחודש הבא, למתחילים ממש מההתחלה, כאלו שרוצים להתחיל לרוץ אבל בהדרגה, כאלו שרוצים ליהנות ותוך כדי להיכנס לאורח חיים בריא,
2 אימונים בשבוע, שישלבו הליכה וריצה בהדרגה וגם אימוני כוח.
הכנה גם למקצים השונים של מירוץ הנשים שיתקיים באפריל (מ 2 ק"מ ועד 12 ק"מ), בליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.
ימים שני ורביעי בשעה 19:30 בחוויה האולימפית בהדר יוסף ובפעם בחודש אימון נוסף ביום שישי

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות