קריירה: מעצבת הפנים שמייפה לאנשים את החיים

כולנו רוצות שמישהו יאמין בנו. כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים.
בכל שבוע נקדם ונפרגן לנשים שהקימו עסק בעשר אצבעות.
יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה.

רוצה לקדם את העסק שלך במדור הבא? שלחי לנו פרטים למייל

שם רויטל רודצקי
גיל 45
סטטוס משפחתי נשואה +2
מקום מגורים מודיעין
שם העסק רויטל רודצקי

ספרי על היום שהחלטת להקים את העסק
הייתי מעצבת פנים שכירה במשך שנים מאחר שאהבתי את המקצוע מאז ומתמיד. אבל התעוררתי בבוקר התיישבתי על המיטה והיתה לי הארה- אני רוצה לעזור לאנשים, לייפות לאנשים את החיים ואני לא אעבוד כשכירה בתור מעצבת פנים אלא אביא את הביטוי העצמי שלי בעזרת החומרים. אני יכולה לספק הרבה יותר בשעות שלי ובזמן שלי ולתת הרבה יותר מעצמי כעצמאית, עם הרבה יותר חופש.

קצת על עצמך..
עם אמא שעסקה באומנות ואבא נגר זה היה טבעי שאמשך לעולם הצבעים המרקמים והחומרים ואכן כך היה. לאחר מכן למדתי במכללת אורט וסיימתי עם תואר של עיצוב ואדריכלות פנים. התחלתי לבנות תכניות עבודה ולעצב. המומחיות והאהבה הגדולה שלי היא רהיטי עץ וצבע. הסטייל, העיצוב והצבע לא פוסחים על אף חלק בחיי מעיצוב הבית שלי ושל אחרים ועד הלבוש של עצמי.

מה העסק שלך מציע כיום ללקוחות?
השירות שלי מתחיל מרגע התכנון של העברת החלומות והרצונות של הלקוח אל נייר השרטוט ועד שתיית קפה בסלון החדש והמעוצב. אני לוקחת את הלקוחות יד ביד לחנויות ועוזרת ומסייעת בבחירות, מביאה את החומרים הביתה לבחירה למי שרוצה. אני חלק מהתהליך ולא רק מייעצת אלא ממש עוברת איתם את הכל. בנוסף יש לי פגישת יעוץ במקום תהליך עיצוב בו אני בונה ללקוח את כל שלבי העיצוב והוא עושה את זה DIY ומשתף אותי.

מה האתגר הגדול בעסק שלך?
האתגר הגדול ביותר שלי הוא השיווק-להגיע לקהלי יעד שטרם הגעתי אליהם. לעצב בתים במקומות שטרם היתי בהם. החלום הגדול הוא לעצב דירה בנו יורק ולהגיע לקהל אמריקאי

מי משמש השראה עבורך
המשפחה שלי

איפה העסק שלך נמצא בעוד 5 שנים?
יושבת עם לקוחות בשדרה החמישית בנו יורק מעצבת להם דירה

תני לנו סיפור מעניין מהעבודה
עיצבתי חדר לילד עם בעיית קשב וריכוז שרצה חדר שחור ואמא שלו לא הסכימה והם רבו הרבה. ממש עשיתי שם סוג של טיפול כשבסוף נצבע פס אחד של שחור שעזר לילד להתחבר לחדר, לשהות בו יותר, הסדר והארגון עזרו לו והיחסים בינו לבין אימו גם השתפרו. הרגשתי שתרמתי הרבה יותר מרק לעצב את החדר מחדש.

קליק לעמוד הפייסבוק של רויטל רודצקי עיצוב פנים והום סטיילינג

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות