שלומית אזרד: מעצבת השמלות שיודעת להגשים חלומות

כולנו רוצות שמישהו יאמין בנו. כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים.
בכל שבוע נקדם ונפרגן לנשים שהקימו עסק בעשר אצבעות.
יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה.

רוצה לקדם את העסק שלך במדור הבא? שלחי לנו פרטים למייל

שם שלומית אזרד
סטטוס משפחתי אלמנה +3 ילדים
שם העסק שלומית אזרד – Shlomit Azrad
תחום עיצוב שמלות כלה וערב

ספרי על היום בו החלטת להקים את העסק
תמיד נמשכתי לאופנה, לאסתטיקה ולכל הקשור בסטיילינג. משלב מאוד מוקדם בחיי היו סימנים לכך. מצאתי את עצמי פעמים רבות מציירת שמלות וגזרות במחברות ביה”ס. העיסוק בעיצוב היה המשך טבעי מבחינתי.

שלומית אזרד: קרדיט צילום אלעד אדמוני
שלומית אזרד: קרדיט צילום אלעד אדמוני

מה מניע אותך בעבודה היומיומית שלך
אני בוגרת שנקר. תמיד נמשכתי לאופנה, לעיצוב ושרטוט. בסטודיו שלי אני מממשת את הרעיונות העיצוביים שהמוח שלי מייצר ומביאה לידי ביטוי את כל מה שהדמיון רצה. לראות כלה מרוצה זה לא מובן מאליו. כלות מטבען יכולות להיות לחוצות, טרודות והן מחפשות את השלמות בתוך מצבן הרגיש והגדולה היא לתת להן להרגיש נסיכות ליום אחד, יש לי את הזכות לעצב להן את השמלה שגורמת להן להרגיש כך. כשאני רואה כלה מרוצה, זה שווה הכל. אני מבינה שכל ההשקעה בעסק משתלמת. בסטודיו שלי אפשר לעצב שמלות ערב וכלה בהזמנה אישית, אני עוסקת בהתאמה אישית לכל אחת ואחת לפי מידות הגוף והסגנון הרצוי, תוך התחשבות בפרטים הקטנים ביותר. אני מייעצת לכל אישה להגשים את החלומות שלה, ללכת אחריהם, לא לוותר כי באמת שהכל אפשרי. אני מגשימה מידי יום את עצמי וחיה את החלום

רוסלנה רודינה לשלומית אזרד
רוסלנה רודינה לשלומית אזרד
רוסלנה רודינה לשלומית אזרד
רוסלנה רודינה לשלומית אזרד

קצת על עצמך
יש לי 3 ילדים שאני מגדלת לבדי ואני כל פעם מחדש מנסה למצוא את הנוסחה הנכונה לשילוב של אמהות וקריירה. אני מקבלת עזרה מסביב שמאפשרת לי להיות בסטודיו בשעות הערב ובימי שישי ומקפידה בכל יום בצהריים לצאת הביתה להפסקה בשביל להיות עם הילדים שלי. זה זמן איכות שהוא נטו שלנו, בלי טלפונים וכמה שפחות הסחות. אני כמעט אף פעם לא מוותרת על ההפסקה הזאת, זה מאפס אותי, מאזן אותי וממש מטעין אותי לבלות עם הילדים שלי.

שלומית אזרד: קרדיט צילום אלעד אדמוני
שלומית אזרד: קרדיט צילום אלעד אדמוני

מה האתגר הגדול בעסק שלך
לפני כשלוש שנים עשיתי צעד משמעותי בגידול של העסק ובפריצה שלו, ופתחתי את הסטודיו במיקומו הנוכחי. בו בעצם מתקיים כל תהליך הכנת השמלה, החל משלב המפגש עם הכלות, דרך התפירה, העיצוב, ההתאמה, ועד ההתארגנות ליום הגדול. ביצעתי את המעבר כשנה לאחר שהתאלמנתי מבעלי גולן וכמובן במקביל לאימהות פעילה לשלושת ילדיי. היום בדיעבד אני מרגישה מחוזקת יותר, אחרי שהצלחתי לעמוד ביעדים שעמדו לנגד עיניי.

קליק לעמוד הפייסבוק של שלומית אזרד

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות