קריירה: רקפת מתקשרת עם ישויות ומלאכים ומטפלת באמצעותם באנשים

כולנו רוצות שמישהו יאמין בנו. כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים.
בכל שבוע נקדם ונפרגן לנשים שהקימו עסק בעשר אצבעות.
יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה.

רוצה לקדם את העסק שלך במדור הבא? שלחי לנו פרטים למייל

שם רקפת בקה מוזס
גיל 32
סטטוס משפחתי נשואה+2
מקום מגורים רחובות
שם העסק להיות השינוי

ספרי על היום שהחלטת להקים את העסק
לפני כשנה במהלך מדיטציה שעשיתי התחילו להכתיב לי ספר על ידי המלאכים גבריאל , מיכאל ואוריאל. כשסיימתי לכתוב אותו לא רציתי להוציא אותו לאור כי חששתי איך זה ישפיע על החיים שלי אבל אז קיבלתי סימן מובהק שאני חייבת להוציא אותו, אמנם אני מתקשרת מגיל 7 אבל לרוב זה עבור עצמי ומעולם לא חשבתי שאהפוך את זה לעסק.  מאז שהספר נכתב אנשים התחילו לבקש ממני לתקשר עבורם ולטפל בהם ויכולות התקשור והטיפול שלי גדלים מיום ליום.

קצת על עצמך..
יש לי 2 עסקים. את העסק הראשון הקמתי לפני 7 שנים ושמו מתנה לחיים, חשבתי שזה העסק שבו אני אעבוד כל חיי, אך בשנה האחרונה קרו המון דברים שהובילו אותי לפתוח את העסק של להיות השינוי.

כשהייתי בת 7 נהרג בן דודי , לאחר מותו הוא התחיל להגיע אלי בחלומות ולאחר מכן היה בכל מקום ודיברנו בחופשיות, הוא סיפר לי דברים על העולם שמעבר וכן הזהיר אותי מדברים שיקרו. ידעתי שהוא אמיתי אך לא ידעתי שהיכולת שלי לראות ולדבר איתו איננה מפותחת אצל כולם. במהלך השנים תיקשרתי איתו ועם עוד ישויות ומלאכים, ואז לפני שנה נתבקשתי לכתוב ספר שהוכתב לי על ידי המלאכים, לאחר כתיבת הספר חששתי להוציא אותו לאור כי לא רציתי שזה ישפיע על חיי ועל העסק שלי שהשקעתי בו רבות אך קיבלתי סימן שאינו משתמע לשני פנים מקבוצה של נשים שהבהירה לי שאני חייבת להוציא אותו וכך התחלתי את תהליך הוצאתו לאור, במהלך השנה הזאת מיום כתיבתו ועד יום הגעתו לחנויות הגיעו אלי פניות מאנשים שאטפל בהם, אתקשר עבורם ואלמד אותם לתקשר בעצמם, בתחילה לא ידעתי מה לעשות כי לא תכננתי לעשות את זה כלל אך שאלתי את המדריכים הרוחניים שלי ונאמר לי שאני צריכה לעשות את הדברים הללו ושאקבל הנחיות ברורות במהלך כל טיפול מה לעשות.

קרדיט צילום טלי עמיצור
קרדיט צילום טלי עמיצור

מה העסק שלך מציע כיום ללקוחות
כיום אני קבלת אנשים לטיפולים אנרגטיים, שיחות תקשור וסדנאות שונות ביניהם סדנאות תקשור. אני חושבת שאני שונה מאחרים בכמה דברים:
בכל טיפול שמגיע קורים דברים שונים לחלוטין, אני לעולם לא יודעת מה בדיוק הולך להיות, היכולות שלי נפתחות יותר ויותר כל הזמן, בעבר רציתי ללמוד שחזור גלגולים ושאלתי את המדריכים שלי אם אני צריכה והם אמרו לי שאין צורך. ואז במהלך טיפול פתאום הראו לי גלגולים של אותו האדם כי זה היה רלוונטי לטיפול. כך קורה שבכל מפגש קורים דברים חדשים ומעניינים.
אני בנאדם מאוד מעשי ולכן תמיד כשמישהו מגיע אלי עם שאלות חשוב לי מאוד שהוא יקבל תשובות וגם דרך פעולה, לדוגמא בשאלות שקשורות בעתיד מאחר והבחירה היא שלנו אני מבקשת לדעת אחוזי הצלחה לכל מיני דרכי פעולה אפשריים.
כך גם כאשר אני מזהה שיש תקיעות מסויימת אני מבקשת הדרכה כיצד לשחרר אותה באותו הרגע וכיצד לדאוג שזה אינה תחזור על עצמה.

מה האתגר הגדול בעסק שלך?
האתגר הגדול שלי בעסק הזה הוא החשיפה, אני יודעת שיש עוד המון מתקשרים ושעל מנת שאנשים ידעו עלי אני צריכה לפרסם את עצמי ולספר לאנשים מי אני אך מכיוון שהסיפור שלי הוא משפחתי אני בכל פעם מרגישה שאני חושפת גם את משפחתי לזה ועדיין לא לגמרי השלמתי עם זה.

מי משמש השראה עבורך?
אנשים שהולכים בדרך שלהם ומאמינים בעצמם. אני לא חושבת שיש אדם אחד כזה, דווקא האנשים שאני פוגשת ביום יום כמו אמהות מהגן וחברות שאני רואה שלא מוותרות על עצמן ועל הדברים שחשובים להן , הן השראה עבורי.

איפה העסק שלך נמצא בעוד 5 שנים?
בעבר תמיד הייתי מתכננת הכל ויודעת בדיוק לאן אני רוצה להגיע, היום אני יודעת שיש הרבה אפשרויות מדהימות שאני אפילו לא יכולה לדמיין והן זמינות גם עבורי אז במקום לתכנן אני פתוחה לקבל.
מה שכן חושב לי הוא שאני אהנה מהדרך, אקבל באהבה את כל מה שמגיע בקלות ואזכור שאני ביקשתי שהכל יגיע אלי ללא מאמץ (לפעמים יותר הגיוני לי להתאמץ ולעשות מאשר לקבל ללא מאמץ)

סיפור מעניין מהעבודה, לקוחות מעניינים וכו'..?
יש המון סיפורים מעניינים כי כל אדם שמגיע מביא איתו את החיים שלו כאן ועכשיו ואת הגלגולים שלו והמשקעים שלהם.
אחד הדברים המעניינים שקורים במהלך טיפול הם התגובות של הכלב שלי ושל הנר שדולק בחדר. לרוב הנר והכלב שקטים אך כאשר מגיעות אנרגיות מאוד עוצמתיות של כאב או פחד הם מתחילים להשתולל.

דבר מעניין נוסף שאני חווה בטיפולים הוא היכולת לשוחח עם הנשמה בזמן גלגול אחר והנשמה רואה אותי ומזהה אותי וכך אפשר לעבוד איתה גם אם האדם אינו נוכח בפועל.
לדוגמא באחד הטיפולים ראיתי שננדר נדר בין המטופלת לאדם אחר בגלגול אחר ושהנדר הזה ממש קושר בינהם בגלגול חיים הזה בצורה שכואבת לשני הצדדים, על מנת לשחרר את הנדר שני הצדדים היו צריכים להיות נוכחים אך מכיוון שהגבר המדובר אינו מאמין בתקשור לא יכלתי לבקש ממנו להגיע ולשחרר את הנדר אז הפגשתי את הנשמות שלהם ברקיע השביעי במקום בטוח ומוגן ושם הסברנו לו את מה שקרה ושצריך להתיר את הנדר, הנשמה הסכימה והנדר הותר וכעת הכאב הרב שהיה ביניהם השתחרר.

קליק לעמוד הפייסבוק של רקפת בקה מוזס – להיות השינוי

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות