הרופאים לא נתנו סיכוי

הרופאים אמרו לשירלי שהיא צריכה לעבור ניתוח, שלאחריו לא תוכל להיכנס להיריון. שירלי החליטה ללכת נגד העצות ולרפא את עצמה באופן טבעי ואלטרנטיבי, כדי להגיע עד למטרה המיוחלת. היום היא אמא לתאומים.

את התאומים הקסומים שלנו הצלחנו להביא לעולם כארבע שנים לאחר הנישואין. המזל האיר לנו פנים בסופו של דבר, אבל הדרך לשם הייתה לא פשוטה. הריתי באמצעות טיפולי IVF מורכבים, וזאת לאחר שמערכת הבריאות הקונבנציונלית (דהיינו "המומחים" בבתי חולים) לא הצליחו לגלות שהתפתחה לי דלקת קלה בשחלות. לאחר כשנה וחצי בהן סבלתי מחום גבוה לא מוסבר, אבחנות שגויות ואין ספור סוגים של אנטיביוטיקה שקיבלתי אך לא סייעו לי הגעתי לבסוף למיון גניקולוגי. שם החליטו הרופאים לנתח אותי, משמע לפתוח לי את הבטן ולגלות מה בעצם קורה שם. נחשו מה התגלה? מסתבר שהתפתח לי אבצס מטורף שהתפשט לחצוצרה ולשחלה השמאלית. המצב היה כה קשה עד שהמנתחים רצו לכרות לי אותן.
לבסוף הוחלט להשאיר את "החברות" שלי והרופאים הצליחו להתגבר על הקושי. במהלך תהליך ההחלמה מהניתוח הקשה הגיעו ה"מומחים" והודיעו לי חגיגית כי אין לי אפשרות להרות בעתיד, וכי הנזק גדול מדי. הם הסבירו שגם אם אצליח להרות, באמצעות טיפולי IVF בלבד, אז קרוב לוודאי שהדבר יסתיים בהיריון חוץ רחמי והפלות. תארו לעצמכן, כמה קשה להתרכז בהחלמה בעודי משתדלת לשמור על אופטימיות ומפנטזת על ילדים שאולי לעולם לא יהיו לי.
אבל החלטתי שאני לא אקבל את הגזרה ואשלים אתה כפי שבישרו לי. אני לא מאלה שמקבלות את בשורות האיוב כפי שהן, אלא גורמת לדברים להתרחש ותמיד על הצד הטוב ביותר שיש! ניגשתי ישירות למרפאת IVF והתחלתי בטיפולי פוריות. במקביל נעזרתי בכל תמיכה אלטרנטיבית שיכולתי למצוא (דיקור סיני, רפלקסולוגיה, צמחי מרפא, כוסות רוח, רייקי ומה לא?) ולבסוף הצלחנו!

מבחינתי הניצחון הראשון שלי עם ההיריון הושג באופן חד משמעי באמצעות הטיפולים האלטרנטיביים והריפוי העצמי, כי ידוע שטיפולי IVF אינם יעילים אם הם נעשים ללא תמיכה נכונה. המטפלים האלטרנטיביים יעצו לי להמשיך בחלק מהדברים שעשיתי קודם לכן. אחד הדברים המומלצים ביותר היה להמשיך ליטול טבליות כורכומין אפקט (האם ידעתן שהכורכום נקרא גם "הפלא הצהוב"?) היות שהכורכומין ידוע בסגולותיו המיטיבות עם הגוף. בין היתר הוא משפיע תהליכים דלקתיים, משפר את הנעת הדם, משפר את מקצב העיכול, ואפילו קיימים עליו מחקרים בהקשר של דיכאון. מה שהופך את כורכומין אפקט למוצר שאין שני לו הוא המשולש הייחודי רק לו. הטבליות קטנות אך בזכות ההרכב הייחודי שלהן, שמשלב פוספוליפיד, הן מאפשרות ספיגה טובה מאוד בגוף ובעקבות זה השפעה מקסימלית.היום, שאני נמצאת עם התאומים שלי ונהנית מכל רגע, אני יודעת שהשילוב המשולש של טיפולי ה-IVF, הטיפולים האלטרנטיביים שעברתי והמשך השימוש בכורכומין אפקט סייעו לי להגיע למימוש האימהות שלי.

רוצה לזכות בכורכומין אפקט של ברא? לחצי כאן

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות