20banners-300x166

פשוט כי בא לי להיות בריאה

נטלי גרופי עברה ניתוח קיצור קיבה ומאז שומרת על תזונה נכונה ואורח חיים בריא יותר. לאחרונה גילתה את יתרונות הכורכומין אפקט למערכת העיכול.

סביב יום ההולדת ה-35 שלי החלטתי שבא לי להיות רזה ובריאה. בא לי ללכת לים בלי מכנסיים ובלי חולצה, בא לי לקנות חצאיות קצרות ושמלות, בא לי להתחיל לעשות ספורט, פשוט בא לי! כל חיי הייתי שמנמונת. לשמחתי (או לצערי) זה אף פעם לא הפריע לי. אהבתי את עצמי, קניתי בגדים, תמיד הייתי מחוזרת ובאופן כללי נהניתי מהחיים. אך מבלי לשים לב השמנתי עוד קצת ועוד קצת, עד שלפני כשנה הגעתי למשקל הגבוה ביותר שהייתי בו. נכון שמאחורי גם שלושה הריונות, אך דווקא בהריונות רזיתי. ההשמנה, מסתבר, הגיעה בבירור רק מאכילה לא נכונה. היה לי ברור שצריך לעשות שינוי.
מכיוון שאני מכירה את עצמי, וכוח הרצון שלי – שנוגעים בתחום האוכל וההרזיה – הוא נמוך מאוד, יחסית לשאר התחומים בחיים בהם בכל החלטה שקיבלתי על עצמי התמדתי מאוד, הלכתי להתייעץ עם רופא מומחה לקיצורי קיבה. תוך פחות מחודש אחרי כל הבדיקות והועדות כבר שכבתי על שולחן הניתוחים.
ניתוח קיצור הקיבה עצמו היה רק התחלה של תהליך ארוך שאני עוברת. הניתוח הוא רק "בעיטה בתחת", אך התוצאות והשמירה עליהן הן בידיים שלי בלבד. אחרי הניתוח היה לי ברור שבגלל שהגעתי לנקודת קיצון אין לי ברירה אלא לקחת את עצמי בידיים ולהתחיל לעשות דברים בצורה אחרת מאיך שהייתי רגילה לעשות עד עכשיו.

התחלתי לחשוב וללמוד יותר על תזונה נבונה. התהליך כלל למידה של מהם הדברים הטובים לגוף? איזה מזונות יותר בריאים ואיזה פחות? מה משביע לזמן רב יותר? וממה כדאי להימנע? מהם הוויטמינים שחסרים לי והאם יש צורך בהשלמות? זהו תהליך מתמשך שבו אני לומדת להכיר טוב יותר את הגוף שלי ומשתדלת להכניס לתוכו כמה שיותר דברים בריאים ונכונים עבורו ועבור הבריאות שלי.
תמיד צוחקים עלי בעבודה שהשולחן שלי נראה כמו מחלקת טבע בבית מרקחת. מבחינתי שימשיכו לצחוק – זו הדרך שלי להשלים את החוסרים שהגוף לא מקבל ולהוסיף ולחזק מערכות שונות בגוף.
התוסף החדש שהצטרף לערימה לאחרונה הוא כורכומין אפקט עם האפקט המשולש. קראתי עשרות כתבות על ויטמינים ותוספי מזון שונים ואחד מצמחי המרפא שתפס את עיני הוא הכורכומין. לא ידעתי שכורכום טומן בתוכו כל כך הרבה יתרונות בריאותיים. למדתי שהוא רכיב טבעי ושיש לו השפעה על המקצב של העיכול, וזה בדיוק מה שאני צריכה על מנת לשמר את התוצאות. רבים לא יודעים שהכורכומין נחשב לחומר שאינו נספג בקלות. כורכומין אינו מתמוסס היטב במים, אולם כשהוא מקושר לרכיבים פוספוליפידים (Phospholipids), המסיסים במים ובשמן יכולת הספיגה שלו מועצמת.
לכן בחרתי בטבליות הכורכומין אפקט, שמשולבות עם רכיבים פוספוליפידים טבעיים, בטכנולוגיה חדשנית, שמאפשרת ספיגה גבוהה וטובה יותר.המשולש הייחודי של ברא צמחים הופך אותן לטבליות הכורכומין הכי טובות שיש. אני נמצאת רק בתחילת הדרך… עוד כחודש אציין שנה לניתוח ושנה להתחלה חדשה ובריאה יותר שלי להמשך החיים. בשנה זו מעבר לניתוח שעברתי עשיתי גם מעבר לתזונה נכונה ונבונה יותר וגם התחלתי להשתמש בכורכומין אפקט עם האפקט המשולש, שלושה דברים שגרמו לשיפור מצבי הכללי אני מקווה שכל הלמידה והעבודה הקשה שאני עושה עכשיו יעזרו לי להמשיך ולשמור על התוצאות שהשגתי.

רוצה לזכות בכורכומין אפקט של ברא? לחצי כאן

אודות נטלי גרופי

בת 36 מראשל"צ. אמא לשלושה בנים בגילאים 9+7+2.5. נשואה לגיא, עובדת בתחום המדיה

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

8 תגובות

 1. חניתה אלבז
  הכורכורמין הם בטעם כורכום?

  הכורכורמין הם בטעם כורכום?

 2. דפנה כהן
  העבודה האמיתית זה לשמור. עם כל הכבוד למה שהשגת הקטע זה לשמור לאורך זמן ולא לחזור אחורה פה הקושי. הכל…

  העבודה האמיתית זה לשמור. עם כל הכבוד למה שהשגת הקטע זה לשמור לאורך זמן ולא לחזור אחורה פה הקושי. הכל טוב ויפה אבל את הסיפור שלך את צריכה לכתוב בהמשכים כדי להציג את היומיום

 3. סיגל מכלוף
  יש לכדורים האלו טעם של כורכום?

  יש לכדורים האלו טעם של כורכום?

 4. מאירה
  אני בשלב בדיוק שמגששת לגבי ניתוח קיצור קיבה. מפחדת פחד מוות לא יודעת מה לעשות, מבולבלת ברמות אחרות

  אני בשלב בדיוק שמגששת לגבי ניתוח קיצור קיבה. מפחדת פחד מוות לא יודעת מה לעשות, מבולבלת ברמות אחרות

 5. יפית עמוסי
  בעצם זה כדורים לבליעה? לא ברור לי,, .

  בעצם זה כדורים לבליעה? לא ברור לי,, .

 6. ליאת דנינו
  מאיזה גיל אפשר להשתמש? איך זה הולך כאילו ..?

  מאיזה גיל אפשר להשתמש? איך זה הולך כאילו ..?

 7. נעמה פרישר
  אם בעלי בדיאטת נטולת נתרן.. זה בסדר? בא ביחד?

  אם בעלי בדיאטת נטולת נתרן.. זה בסדר? בא ביחד?

 8. צחית
  צריך מרשם רופא?

  צריך מרשם רופא?

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק