מלון עם הכלב

טרנד אירוח הכלבים תופס תאוצה ומלונות רבים מציעים עבורם חבילת נופש מיוחדת.
לשמחת בעלי הכלבים שבינינו, לקראת חופשות חג הפסח והקיץ מושקות חבילות נופש הפותחות את שערי בתי המלון לכלבים ומתאימים את האירוח לדרישותיהם. המובילים בתחום הם מלונותיו של דונלד טראמפ נשיא ארה"ב, המציעים אירוח ברמה של 5 כוכבים לחבר ההולך על ארבע.

בתכנית שהשיקה הרשת כלבים יוכלו למלא את בטנם בפינוקי גורמה מתפריט רום סרוויס מיוחד, ללון על מיטת קטיפה המותאמת לגודלם ולהנות מערכת בידור הכוללת צעצועים. אורחים שסדר יומם אינו מאפשר לקחת עימם את הכלב יכולים להיעזר בשרותי דוגי ווקר מטעם מלונות טראמפ שיטייל עם הכלב בפארקים שבסביבת המלון, ומפות עם סימון של הפארקים המותאמים לכלבים ימתינו בחדרים.

מתוך האינסטגרם של מלונות טראמפ

מתוך האינסטגרם של מלונות טראמפ

לדברי איל סגל מאתר השוואת המלונות הוטלס קומביינד: "בעקבות התחזקות טרנד ארוח הכלבים הכנסנו את האפשרות לאתר מלונות המותאמים לחיות מחמד. מי שגידל כלב יודע עד כמה הוא חבר משפחה קרוב והשארתו לבד עם ביקורי דוגיסיטר או בפנסיון עלולה ליצור דאגה ופוגמת בהנאה מהחופשה".

מתוך האינסטגרם של מלונות טראמפ

מתוך האינסטגרם של מלונות טראמפ

מלונות נוספים המציעים אירוח לכלבים הם Hoteldorf Gruner באוסטריה, המפעיל בריכת שחיה לכלבים. מלון Las Ventanas במקסיקו מספק לכלב קאבנה ניידת ועיסוי על שפת הים לחיות מחמד. המלון האורבני The Milestone בלונדון מציע פינוקי מיטה, חלוקי חרצה ואפילו חגיגת יום הולדת בהזמנה מראש.
מבדיקה של אתר הוטלס קומביינד עולה שמרבית המלונות המציעים חבילת נופש לכלבים הם ברמת אירוח של 3 כוכבים ומעלה.

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 1,000,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 120,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק