מהייטק למדריכת תנועה

תתפלאו, גם למדריכת תנועה לא תמיד פשוט לשמור על אורח חיים בריא. בשביל זה נעזרים בקסמים מהטבע

תמיד הייתי רזה, וכשהייתי ילדה ונערה הרגשתי אפילו רזה מדי (יש עוד כמוני, תאמינו או לא). היתרון היה שיכולתי לאכול הכל בלי שזה ישפיע על הגזרה שלי. ואני אהבתי לאכול ג'אנק פוד, שזה בתרגום פשוט – אוכל זבל.
הייתי ילדה ספורטיבית יחסית, הלכתי לכל מקום ברגל, שחיתי, רכבתי על אופניים וסקטים, אבל ככל שהתבגרתי כמות הפעילות הגופנית ירדה והיו יותר תירוצים למה אין לי זמן. בשביל לנקות את המצפון נרשמתי מספר פעמים למרכזי כושר למיניהם. לתקופות התמדתי, לתקופות יותר גדולות פחות. שם גם גיליתי שאחוזי השומן בגוף שלי יחסית גבוהים, כלומר, אין קשר בין משקל נמוך יחסית לאחוז השומן בגוף.
הטריגר הרציני לשינוי אצלי היה הרצון להיות אמא. לפני שנכנסתי להריון, החלטתי ללכת לייעוץ ברפואה משלימה, כדי לעשות את זה הכי טוב שאני יכולה ולהשקיע בהריון ובילד או ילדה שיוולדו לי בעתיד. רציתי לקבל תמיכה והכוונה לאורח חיים בריא יותר.
המטפלת ביקשה שאספר לה על סדר היום שלי ועל התזונה שלי, ועוד לפני שהיא אמרה משהו (והיה לה הרבה מה להגיד) הבנתי שנדרש כאן שינוי. הבנתי שכדי להשיג את המטרות שלי ולרענן באמת את אורח החיים שלי, אני נדרשת לשינוי אמיתי.
עם הזמן הפחתתי למינימום את המזון הלא בריא, הוספתי מזון מהצומח ועוד דברים שלא היו בתפריט שלי בכמות מספיקה. זה היה תהליך הדרגתי, עם עליות וירידות, אבל בגדול גיליתי שהיה לי די קל להתרגל לתפריט שונה ובריא יותר.

מאז אותה הכנה להריון הפכתי לאמא ל- 3 ילדים, שמנסה לשמור על אורח חיים בריא שכולל תזונה טובה והרבה תנועה. אפילו שיניתי מקצוע מעולם ההייטק שבו ישבתי הרבה במשרד, לעולם התנועה של ילדים והקשר הישיר לבריאות והתפתחות תקינה.
עם כל המודעות, זה עדיין לא פשוט לשמור על אורח חיים בריא במגבלות הזמן שלי כבעלת עסק ואמא משקיעה. יוצא מצב שגם כשאוכלים טוב יותר, האוכל לא תמיד מספק את כל מה שהגוף זקוק לו, בכמות הרצויה. כמו הרבה הורים סביבי, האוכל של הילדים הוא גם האוכל שלי, במיוחד השאריות שלו (או בשם המקצועי שלהם: חבלים, כי חבל לזרוק). בדיוק למען האיזון של זה אני משלבת נגיעות של קסם בתזונה שמשלימות את מה שקשה לקבל רק מתזונה רגילה.
אחד הקסמים האלה הוא שורש הכורכום שידוע ככזה המשפיע לטובה על הבריאות, כמסייע לטיפול בדלקות וכתומך בתהליכי עיכול תקינים.
אני בחרתי לכלול בשינוי האישי והמקצועי שלי את כורכומין אפקט של חברת ברא, אותה אני מכירה כבר לא מעט שנים, כדי לקבל את הקסם הזה בצורה הכי טובה ובכמות הרצויה. הטבליות של כורכומין אפקט עשויות בטכנולוגיית האפקט המשולש – טבליה קטנה ולא מורגשת שמאפשרת ליהנות מכל הטוב הזה בקלות ולאפשר ספיגה מירבית של היתרונות שלו בגוף. והן אלו שהשלימו לי את הסינרגיה של הפנימי והחיצוני. הן אלו שיצרו אצלי את המעגליות הנכונה.
דרך טבליות הכורכומין הבנתי הרבה יותר ברצינות ולעומק ששינוי הוא תהליך מופלא, הוא לא עניין של זבנג וגמרנו אלא מצריך מעגל של עזרים שמחברים את הפנימי והחיצוני. ושכל עוד עושים את הדברים מכל הלב, באהבה, רק דברים נפלאים יכולים לקרות.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

4 תגובות

  1. נשמע שיש לך כוח רצון..מרשים. הלוואי עליי. אם יש משהו שתמיד עוזר זה כוח רצון אמיתי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות