תאמיני בעצמך וביכולותיך ותהיי חדורת מוטיבציה, כך אפשר להפוך חלום למציאות

"תאמיני בעצמך וביכולותיך ותהיי חדורת מוטיבציה, כך אפשר להפוך חלום למציאות!". ראיון השראה עם מרינה גורטין, סמנכ"ל פיתוח עסקי בנוה פארמה, נשואה ליגאל ואמא ל- 3 ילדים

תפקידים קודמים מנהלת מחלקה באוניברסיטה העברית עד שנת 2012
תפקיד נוכחי סמנכ"ל פיתוח עסקי, ותק של 15 שנה
המוצר הזוכה בפרס מוצר השנה 2017 מגנוקס בקטגוריה תוספי תזונה

שעות עבודה רבות, ישיבות, מיילים אל תוך הלילה ובכל זאת את מוצאת זמן למשפחה/חיים פרטיים. מה הטיפ שלך לניהול נכון של הזמן?
להיות אמא ל- 3 ילדים קטנים, לשלב פיתוח קריירה עסקית וניהול חברה וגם לימודים, זהו בהחלט אתגר לא פשוט. כאשר מדובר בחברה משפחתית, למעשה קיבלתי החלטה יצירתית וילדיי במקום לבהות כל היום במסכים השונים, כמו כל בני דורם, משתתפים במאמץ העסקי, עוזרים לי בכל דרך אפשרית ואף מגלים סיפוק כאשר נתקלים במוצרים שלנו שעברו תחת ידיהם על מדפי החנויות.

המוצר שלכם הוא מוביל בתחומו ולאחרונה זכיתם בפרס היוקרתי של מוצר השנה. מה האתגרים איתם את/ה מתמודד/ת בשוטף?
מגנוקס הינו פרי מחקר ופיתוח של שנים רבות ובבניית המותג והמודעות הצרכנית הושקעו משאבים ומאמצים רבים, כולל מחקרים קליניים, רישום פטנטים, פיתוח מוצרים הלווים ושיווק בחו"ל.
כמו כל מוצר שזוכה להצלחה מסחרית, מופעים מתחרים כפטריות אחרי הגשם. תחרות היא תופעה בריאה כשלעצמה, אלא שכמה פעמים רבות אנו נתקלים בחברות המנסות תוך הטעיית צרכנים לחקות את מגנוקס תוך שימוש בשיטות לא הוגנות. למרות הכל למותג מגנוקס יש מוניטין מוכח במשך שנים וקהל צרכנים נאמנים, שנוכחו להיווכח ביעילות התכשיר ויתרונותיו.

מהלך שיווקי שלכם שאת גאה בו
לאחר תוצאות שהתקבלו במחקר קליני הצלחנו להביא להכללת מגנוקס בסל שירותי הבריאות לרווחת הציבור, דבר שהיה לא לגמרי מובן מאליו, עקב התנגדויות של חברות תרופות ורופאים מקובעים שלא מאמינים ברפואה מונעת.

מי נתן לך את ההזדמנות הגדולה להיכנס לעולם השיווק?
את ההצלחה שלי אני חייבת למנהל ושותף שלי לעשייה ניצן פרימור, שנהנה לחלוק עם עובדיו את הידע העצום שלו, להביא ניסיון שצבר במשך שנים ובעיקר מהתלהבותו שמדביקה כל הסובבים.

קוראות אותנו נשות שיווק בתחילת דרכן. מה הטיפ הכי טוב שלך בשבילן?
להאמין בעצמך וביכולותיך ולהיות חדורת מוטיבציה, כך אפשר להפוך חלום למציאות

מה החדשנות שבגינה זכיתם השנה?
מדובר בהרכב מגנזיום פטנטי אמורפי ייחודי, מולקולה שהתגלתה במחקרי מחצבים עוד ב- 1937. מאחר והמולקולה לא הייתה יציבה, איש לא התייחס אליה לכן גם לא הייתה בשימוש כתוסף מגנזיום. אנו הצלחנו לייצב אותה וערכנו ניסיונות ספיגה שהפתיעו אותנו בתוצאותיהם המדהימות ובהשפעה על פרמטרים כמו כולסטרול, סכרת, ניקוי כלי הדם ממשקעי סידן, הפסקה מוחלטת של התכווצויות שרירים בלתי רצוניות בלילה, יותר חיות ואנרגיה המתבטאת בביצועים ספורטיביים טובים יותר ואף מניעת נזקים של רדיקלים חופשיים ( ANTI AGING). הפטנט שרשמנו התייחס הן לייצוב המולקולה והן לשימוש בה לבעיות רפואיות שונות הנובעות מחוסר במגנזיום. מגנוקס משפר את איכות חייהם של עשרות אלפי מטופלים וצרכנים.

איך עלה הרעיון לפיתוח המוצר?
מגנוקס הינו פיתוח ישראלי מקורי. בנוה פארמה עוסקים שנים בחקר המגנזיום. במהלך השנים גילינו צורה ייחודית של מגנזיום אמורפי (מגנוקס) וערכנו ניסיונות בעיקר על עצמנו. וכמובן ניסויים מדעיים. הייתה לנו הרגשה כאילו גילינו את סם הנעורים. חשנו בפרץ של אנרגיה וחיות. מבחינת חשיבה, זיכרון וריכוז, הייתה תחושה עילאית. גם כשניקינו את ההיבט בפסיכולוגי (התלהבות, שכנוע עצמי וחוסר אובייקטיביות), הבינותי שיש לנו משהו רציני ביד. העברנו דוגמאות למספר חולים באי ספיקת לב. מדובר באנשים שלאחר הליכה קצרה, שלא לדבר על עליה במדרגות, נותרים ללא אוויר וזקוקים למנוחה שכן תפוקת הלב עובדת על אחוזים נמוכים. אנשים אלו מצויים בחלק הקיצון של הסקאלה, וכשנטלו מגנוקס, טווח ההליכה הוכפל ושולש. מכאן, המרחק לתכשיר מסחרי היה קצר.

אם לא היית מנהלת את המותג, איפה היינו פוגשים אותך?
באקדמיה

קולגה שתרצי לפרגן לו
הצוות של נוה פארמה פועל מתוך התלהבות, מימוש אתגרים וכן, גם ציונות, ולכן הפרגון שלי כולו מופנה אליו.

מה החלום האישי שלך?
לכבוש את העולם עם פיתוחים חדשניים וייחודיים.

איפה את בעוד 3 שנים?
עדיין בנוה פארמה, ממשיכה להוביל את החברה קדימה, להישגים חדשים, פורצת גבולות והופכת לחברה מובילה בתחום פיתוחים חדשים בכל רחבי העולם.

אודות טוב שתדעי

טוב שתדעי הוא מדור הצרכנות והפנאי של מגזין אמא של. טיפים, עצות, המלצות, ידע ובעיקר "מה חדש בשוק". התכנים מופקים ע"י מערכת האתר ונכתבים ע"י צוותים מקצועיים מתוך החברות והגופים המובילים בישראל.

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק