אמא מטופחת או שוקעת?

ביני לבין חברותיי יש ויכוח קבוע. האם אנחנו משקיעות או שוקעות? זה ויכוח שהוא קצת קומי, קצת מתגרה, קצת מתוך שעמום, והרבה מתוך הרגל. מאוד חשוב לנו להיות משקיעות, אבל לא תמיד יש זמן, או כוח, או כוח לפנות זמן. זה לגמרי נחלק בין תחומי החיים, האימהות, זוגיות, הג'אגלינג הקבוע וחיי החברה.
לפני שהיו לי שני ילדים רוב הזמן שלי היה לעצמי. ימי שישי היו קדושים ומוקדשים נטו לעצמי, החל בארוחת בוקר מפנקת, הביקור השבוע הקבוע במספרה, מני-פדי, קצת שופינג ואז ישירות לשנ״צ.. פלא שלא הכרתי את המושגים עיגולים ושקיות שחורות?
כשנולד הבן הבכור השגרה השתנתה מעט אבל עדיין היה לי את הזמן הקצוב שלי לעצמי. כאשר הגיעה הנסיכה שלי הייתי מודה לאל אם הייתי מספיקה למרוח לק ואולי להגיע אחת לחודשיים למספרה.
ועכשיו בשיא ההפתעה הריון שלישי! בום! הריון שליש בהפתעה גמורה – והרבה דיבורים מסביב על כך שהגוף לא חוזר לעצמו ומעכשיו הכל משתנה באמת, אין זמן לכלום, וכדאי להקפיד על שגרת טיפוח קבועה ושוטפת על מנת לצמצם את נזקי ההריון, נזקים שאם לא מקפידים לטפל בהם כמו שצריך יכולים לא להיעלם.

פתאום אני שומעת מושגים כמו סימני מתיחה, כתמים וחיות אחרות. איפה אני מכניסה זמן לשגרת טיפוח שכזאת? התייעצתי עם חברותיי האימהות הוותיקות שהמליצו לי על מוצר אחד אך מנצח, קרם למניעת סימני מתיחה של חברת מוסטלה. ניגשתי לחנות הפארם הקרובה לביתי ולאחר מקלחת זריזה ניסיתי את הקרם, שמגיע באריזה גדולה. מדובר בקרם סמיך, נוח, המגע שלו על העור נעים וכך גם ריחו, נספג בקלות ולאחר המריחה מרגישים שהעור עטוף ומתוחזק. ניתן לשים לב כבר בשבועות הראשונים שהעור נהיה גמיש ובאמת מצמצם את סימני המתיחה שאמורים להופיע בשלבים המתקדמים של ההריון.

כיף שיש מוצר אחד שעונה על כל הציפיות. כיף לפנות זמן לעצמי ולדאוג לעניין כל כך בסיסי למרות ועל אף הכל.
אבל, בכל זאת, אל תיקחו ממני את הויכוח הקבוע עם החברות, את ההרגל הזה לבדוק כל הזמן – אנחנו מטופחות או שוקעות?

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות