אמא'לה תופעות לוואי!

ניסינו די הרבה זמן, באמת. כבר הגעתי למצב שאני ממש רוצה את ההיריון הזה מעמקי נשמתי. מכירים את זה שאתם רוצים משהו ופתאום לכולם מסביב יש את זה ורק לך לא?
כולם מסביבי פתאום היו בהיריון, חברה מהעבודה, אימהות מהגן ואפילו השכנה מלמטה שיש לה כבר חמישה ילדים.
הייתי ממתינה בציפייה ליום שאוכל כבר לטבול את המקל אבל המחזור תמיד הופיע כמו שעון.. שוב ושוב.. וזה התעכב.. והמשיך להתעכב..
כולם דאגו להגיד לי כמה הריון הוא כיפי ונעים ושאני אצור חיים ואפילו לא ברמז קטן דיברו על התופעות הנלוות לכך.
ואז זה קרה, עם הרבה סבלנות פתאום המחזור איחר וכן!! היו שני פסים!! זה הצליח!

הספירה לאחור החלה, שבוע 6 שבוע 10 שבוע 13. יחד עם ההיריון המושלם כביכול הזה, פתאום החלו תופעות לוואי. בחילות, סחרחורות, הקאות, עייפות. מי שחוותה את זה- יודעת! אבל היי, אני יוצרת חיים עכשיו, אז מה זה קצת בחילות לעומת העשייה המטורפת הזו?

בוקר אחד אני מתעוררת עם גירודים נעימים בבטן, טוב אז גירדתי. הבעיה הייתה שככל שאני מגרדת, הגירוד מתחזק. סימפטום עקיצת יתוש רק בהרבה יותר מגרד ובהרבה יותר גדול!!
בעלי נכנס לחדר והיה בשוק!! הוא מוצא אותי עם מסרק שיער מתגרדת בכל הבטן, והבטן? אדומה כמו עגבניה. מה אני עושה? מה אני עושה? רצתי למקלחת ושמתי על ה"עגבניה" מים קרים. אמור להרגיע כביכול, אבל לא! לא עוזר, רק מגרד יותר. יצאתי ותוך כדי בחילות הבוקר הקבועות, התחלתי למרוח כל קרם הבא ליד.

בעלי שיחיה לא רק שלא הצליח לעזור, אלא הצליח לעצבן! אל תגרדי, הוא צעק. זה ישאיר סימני מתיחה. בשביל מה לך? את תצטערי על זה מאוד. האמת? גם אם תנשור לי הבטן לא אצטער ולא אכפת לי, רק שהגירוד יפסיק!
מי חשב שהבחילות יפסיקו להיות מורגשות לבוקר אחד.
כמו כל אישה חכמה, התקשרתי לחברה טובה, היא כבר עם שלושה, היא בטח עברה את זה. בעודי מתבכיינת סיפרתי לה מה עובר על העור המסכן שלי בבטן והיא לא האמינה איך לא "הצטיידתי" מראש? תשלחי את בעלך דחוף לפארם ותגידי לו שיקנה לך את הקרם למניעת סימני המתיחה של מוסטלה. דחוף!! זה גם יעלים לך את סימני המתיחה וגם את הגירוד- תמרחי ותוך שנייה תרגישי את ההבדל.
מה שתגידי, אמרתי לה, רק תגידי לי שזה יפסיק. בעלי חזר עם המשחה והחל למרוח לי על עור הבטן בעודי בוכה כמה מגרד לי… ואז… זה קרה… כמו קסם זה פשוט עבד. המשחה פשוט הצילה אותי!
בעלי המתוסכל הביט על אשתו שחוזרת לעצמה לאט לאט ונשם לרווחה. זה הצליח! מי אמר שאין נסים בעולם?
מאותו הבוקר, אני מורחת באופן קבוע פעמיים ביום את המשחה המופלאה הזו, וחברות יקרות, הגירוד לא חזר ומה גם שבאותה הזדמנות אני מעלימה את סימני המתיחה.

מי אמר שאי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה ועוד לרזות??
בואו נודה על האמת, הריון הוא באמת משהו מופלא, אבל אחריו אנחנו עדיין נשים והים קורא לנו- גם פה המשחה חוללה נסים ואכן אחרי ההריון, לא נותרו כמעט סימנים בכלל!

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות