זה אפשרי! בית מעוצב עם תינוק קטן

אז אוטוטו אמור להצטרף תינוק מתוק למשפחה שלכם, אתם נרגשים ורוצים לרכוש עבורו את כל הפריטים כדי שיהיו לו נוח, כל מה שהוא צריך. ההתרגשות בעיצומה.
מגיעים לחנות ואז מתחיל הבלבול, מעצבת הפנים מיכל רוזנברג מייעצת כיצד לגשת לרכישות שקשורות בעיצוב הבית והחלל:

1. טרם הגעתכם לחנות, ערכו רשימה של כל הפריטים אותם אתם מעוניינים לרכוש: מזרן פעילות, כרית הנקה, פופ, כדור פיזיו, מתקן לייבוש בקבוקים, טרמפולינה וכו'. לא תמיד אנחנו נשתמש בכל הפריטים שאנחנו חושבים שצריך. חישבו האם באמת אנחנו זקוקים גם למזרן פעילות וגם לאוניברסיטה?
2. תכננו היכן יהיו כל הפריטים אותם אתם מעוניינים לרכוש. נסו למקם פריטים בבית, כדי לחוש את התחושה, בחלל עמוס לא נעים לשהות.
3. מדדו כמה מקום יש לכם. כך אתם תגיעו לחנות מגובשים מבחינה טכנית. תקנו פריטים לתינוק שמתאימים לחלל הסלון שלכם. לדוגמא, מדדו את המקום בו אתם מייעדים לשים את מזרן הפעילות ואז רכשו אותו. מזרן פעילות לא צריך להיות גדול מדי. זכרו שבזמן שהתינוק לא זז, אז הוא לא צריך הרבה מקום ובזמן שהוא מתחיל לזחול, הוא כבר הוא להגיע לכל פינה בבית וממש לא להישאר על המזרן..
4. צבעים: כל הפריטים שמיועדים לסלון, קרי מזרן פעילות, ארגז צעצועים קטן, טרמפולינה, מתקן לייבוש בקבוקים. תחשבו על הקונספט של הבית שלכם ורכשו פריטים שמתאימים לקונספט הזה. לא כל דבר לתינוק חייב להיות צבעוני ורועש. לפעמים מרוב פריטים צבעוניים לתינוק כבר עמוס בעיניים.

ודרך אגב, אם נותנים לכם מתנות – בקשו משהו ספציפי, אל תתביישו, זה הולך להיות לכם בבית מול העיניים להרבה זמן.

קרדיט צילום שירי וירצר קלר
קרדיט צילום שירי וירצר קלר
קרדיט צילום שירי וירצר קלר
קרדיט צילום שירי וירצר קלר

בית מעוצב נכון ופונקציונלי, הוא בית שנעים לחיות בו, כשלא עמוס לנו בעיניים ומרגיש לנו בלאגן, אנחנו מפנים לנו את היכולות להיות קשובים יותר למשפחה ולתינוק החמוד שזה עתה הצטרף. המון מזל טוב!

הכתבה באדיבות מעצבת הפנים מיכל רוזנברג, מתמחה בעיצוב דירות ובתים למשפחות, מעבירה הרצאות להורים על עיצוב.
קליק לאתר

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות