רכישת בגדים אונליין: 5 כללי ברזל

קניות באינטרנט הפכו מזמן לדרך הנפוצה והקלה ביותר, האופציות יותר מגוונות ולכולנו יש דרך להגשים חלום עם בגדים וחפצים שאינם בהישג יד בקניון המקומי ובעיקר זולים יותר.
אך למרות הנגישות והקלילות שבקנייה אינטרנטית חלקנו מעדיפים לדחות את ההצטרפות למהפכת הצרכנות בגלל חששות קטנים, שמסתבר ניתן לחזות ולפתור.

הנה כללי ברזל לשימושכם לטובת רכישת בגדים באונליין, באדיבות הילה קניסטר בר דוד, סמנכ"ל מועדון הצרכנות "שלך". כללים שאפילו תוכלו לנצל לקניית חפצים, צעצועים ועוד מתנות לכם וליקרים לכם.

1. מידות – קניות אונליין מאפשרות רכישה מכל מקום בעולם בכל זמן נתון. ברוב אתרי הקניות ליד טאב בחירת המידה נמצאת טבלת מידות, תמיד בדקו את המידה שלכם בהשוואה להיקפי הגוף (בחלק מהאתרים זה מצוין באינצ'ים ולא בס"מ) חשוב לעשות זאת מאחר והמידות אינן אחידות בכל העולם, ואין אכזבה גדולה כמו לקבל בגד שחיכית לו שבוע לפחות, גדול מידי או חלילה קטן, ואז פשוט תעבירו אותו הלאה ותראו מישהו אחר נהנה ממנו..

2. שירות ותמיכה- לעיתים צצות לנו שאלות במהלך הקניות או אפילו אחרי, אז תמיד העדיפו אתרים שמציעים שירות לקוחות, מרכז הזמנות או מקום לאיסוף עצמי. כך תמיד תדעו שבמידה והרכישה אינה מוצלחת, יש עם מי לדבר ולא בזבזתם בגד לחינם.

3. תמונות של הבגד – תמיד הסתכלו על הבגד המוצע בכל התמונות המוצעות, כך תתרשמו מכל הזוויות, הפתחים, המחשופים, דוגמאות והגזרה. אף תגדילו לעשות ותבדקו אפ מישהו מהמכרים שלכם הזמין את אותו המוצר או מישהו שאתם עוקבים אחריו ברשתות החברתיות . בעזרת התמונות והיכרות אישית עם ארון הבגדים שלכם תדעו אם הגזרה מחמיאה לכם או לא.

4. רכישה בטוחה- אל תתפתו לאתרים שמציעים מציאות זולות, העדיפו לרכוש באתרים שהם מוכרים לכל בין אם ישראליים או מחו"ל, ושהם עומדים בתקן PCI שהוא התקן המחמיר בעולם לאבטחת תשלומים ברשת האינטרנט. כך תדעו שפרטי כרטיס האשראי שלכם עוברים מיד למערכת הסליקה הבנקאית וכלל אינם נשמרים באתר. נוסף על כך, כדאי לבדוק שהמחשב ממנו אתם קונים הוא בעל תוכנת אבטחה בתוקף. כך תגבו את עצמכם מכל הצדדים ובמתקפת הסייבר הבאה אתם בטוחים להמשיך לרכוש.

5. מדיניות החזרה- חנות אינטרנטית היא חנות, כך שגם בה חלים חוקים וכללים. שימו לב בזמן הרכישה והשוטטות באתר בין בגד לבגד, שהאתר בו אתם נמצאים מאפשר מדיניות החזרה כחוק כך שאם גם אחרי שבחתנם את הגזרה התמונות המידות ואיכות הבד, הבגד לא מתאים או מוצא חן בעינכם ניתן יהיה להחזירו או להחליפו כחוק.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות