לרענן את היחסים בקיץ: 4 טיפים שיעשו את ההבדל

בזוגיות שנחשבת בעיני כולנו זוגיות נכונה אנחנו בדרך כלל מחפשים את החום, הקרבה והאהבה. קור לרוב נחשב כדבר שלילי כשהוא קשור לנושא של הביחד: יחסים שהתקררו, להט התשוקה אולי אבד, כשמרגישים שאחד מבני הזוג קר רגשית יותר מהרגיל. דווקא בקיץ הקור הוא דבר חיובי, יכול בהחלט לתרום למערכת היחסים שלנו ואפילו לשפר אותה.

בקיץ אנחנו סובלים מחום מכל הכיוונים- חום פנימי של עצבים על החופש הגדול, הילדים שבבית, העבודה שלמרות שנראה שכמעט כולם בנופש אנחנו עובדים, וחום חיצוני- חם ולח ואנחנו מזיעים ועצבניים. כשכל כך חם לנו- זה ברור לגמרי שלא מתחשק לנו להתקרב, לגעת, להתחבק, לישון צמודים וכל מה שאנחנו מחפשים זה מפלט מהחום.

פה נכנס הקור- משב רוח מרענן וקריר שיקרר לנו את ימי הקיץ וגם את היחסים- אבל בצורה טובה וחושנית.

לא חייבים לדבר– אם חם לכם ואתם עצבניים אז שיחה היא לא תמיד רעיון טוב ומוצלח ולעיתים אף יכולה לחמם יותר את העניינים ולגרום לריב. חם לכם? עצבניים? שמרו מרחק לזמן קצר זה מזו, התקררו בחדרים נפרדים, הירגעו לגמרי ורק אז שבו לדבר בקרבה פיזית שיש בה חום גוף או שפשוט תמשיכו את היום – רגועים קרירים ומתגעגעים.

לא מסכימים על המזגן? אצל חלק מהזוגות זה נושא ויכוח תמידי- כן מזגן בלילה לא מזגן בלילה, מאוורר או לא, על איזו טמפרטורה… תחליטו ביחד- בדיאלוג מאפשר. לילה אחד עם שמיכה עבה ומזגן (הזדמנות נהדרת להתכרבל ביחד מתחת לשמיכה) לילה אחד עם מאוורר ושמיכה דקה. אפשר גם לישון בנפרד אם ממש לא מגיעים להסכמה על הדרך הטובה ביותר לקרר את החדר, כל עוד הכל בא מתוך הסכמה ובדיאלוג. אם יש בחירה – אין בכי רע.

קררו את העניינים- זה הזמן לכמה משחקים קרים ושווים ביותר שיכניסו לכם תשוקה ובדרך כייפית במיוחד. (הכינו אותם מראש ולא ברגע שחם וכבר אין כח וחשק לכלום).
הקפיאו פירות כמו ענבים והאכילו זה את זו
קררו קרם גוף או שמן מיוחד לעיסוי עם תוספת אלוורה ועסו זה את זו
הכניסו בקבוק מים למקפיא ולאחר מכן גלגלו אותו על הגוף מעל הבגדים
שחקו עם קוביות קרח בפה ועל הגוף

צאו ליום כיף– נכון שחם, ולח ודביק אבל אל תוותרו על הרומנטיקה. תכננו לעצמיכם יום כיף זוגי במקום ממוזג כמו סרט או אפילו לשתות בירה קרה על חוף הים. אפשר גם בערב ביחד במרפסת אחרי שהילדים נרדמו עם כוס יין קר.

באדיבות נגה ואריאל טמיר, מפתחי שיטת "בשביל הזוגיות" – טיפול זוגי.
קליק לפרטים נוספים

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות