קרם ההחתלה שמלווה אותי לאורך כל הדרך

הזיכרון הראשון שלי כשנכנסתי לקנות תמרוקים לתינוק שבדרך, ההתלבטות הזו מול המדף של קרם ההחתלה כשכל אחד נשמע יותר טוב מהאחר, המלצות המוכר והחשש הקטן שקיים אצל כל אמא חדשה. אני החלטתי לנסות משחת החתלה, בדקתי את המרכיבים שלה, את המרקם שלה, התחושה על העור ואת ההתרשמות מהמוצר באופן כללי ובמילה אחת אני רוצה להודיע, כדאי!

תפרחת חיתולים, נעים להכיר
בואו נדבר על זה. כמו כל אמא טרייה, גם אותי עטפה תחושת הבלבול לקראת הלידה, איך אומרים: "מרוב דובים לא רואים את היער". כשנכנסתי לראשונה לחנות המוצרים לתינוקות לא באמת ידעתי מה אני צריכה או מחפשת, כי על הדברים הגדולים שצריך הזמין לפני הלידה כמו עגלה וסלקל, עליהם כבר חקרתי חודשים לפני והכנתי רשימה עם חסרונות ויתרונות, המלצות ומחירים, אבל הדברים הקטנים שחשובים להתנהלות רגועה ביום יום – שם הרגשתי אבודה.
למעשה היכרותי הראשונה עם משחת החתלה הייתה כשחיפשתי מוצר ידידותי לטיפול בגירוי קל בעור התינוק. ידעתי שמשחות החתלה הן חשובות, כי אלו המוצרים שמלווים אותך ואת הקטנטנים שלך מרגע הלידה ועד שלבים מאוחרים יותר, לכן זה המדף הראשון אליו ניגשתי.

תוך בלבלול ורשימה גדולה של מותגים הבנתי שכדי לדעת שמשהו טוב בשבילו אני צריכה פשוט להתנסות וכך הגעתי להשתמש במשחת ההחתלה "בפנטן". כמובן זה היה רגע אחרי שעצרתי לקחת אוויר, נכנסתי לנייד והקדמתי לחקור אודות המשחה, גיליתי שלחברת בפנטן יש מגוון מוצרים המלווים את האמא ותינוק ברגעים ובמצבים שונים.
אז רכשתי אותה עבור הקטנטן שלי.

אני זוכרת את התחושה, את החשש הקל למרוח על עורו העדין של התינוק הקטן שלי שלא ממזמן היה כ"כ מוגן בבטן, תכשיר שאני לא באמת יודעת איך הוא יגיב אליו. לשמחתי יכולתי להיות רגועה וראיתי שהגירוי בעור עבר במהירות הבזק בזכות המשחה, מאז כבר הבנתי שהחששות האלה טבעיות ושעל המוצרים של בפנטן אני בהחלט יכלה לסמוך.
אז לכל האימהות הטריות שעדיין קצת מתלבטות, קבלו ממני באהבה המלצה כנה.
המשחה מיועדת לטיפול יומיומי ומתאימה לקטנטנים עוד מהיותם NB והלאה, היא חסרת צבע, ריח, בעלת מרקם נעים ונספגת בקלות בעור. מבדיקה על גבי האריזה ניתן לגלות כי במשחת ההחתלה יש פרו – ויטמין B5 , האחראי על תהליכי הריפוי וההתחדשות העור ושהמשחה המתאימה גם לטיפול של פטמות סדוקות לאחר הלידה (מלווים גם את האמא, כבר אמרתי?).
הרגשתי שקרם ההחתלה של "בפנטן" מספק איכויות חשובות וטובות יותר לעור העדין של הבן שלי. עם המרקם המלטף, שלא משאיר סימני קרם על העור, נספג בקלות והעניק לעור של הבן שלי לחות והגנה.
בקיצור, אני מרוצה, הוא מרוצה, כולנו מרוצים ופחות מודאגים.


ואם כבר ציינתי "מלווים אימהות חדשות", במחקר האינטרנטי שעשיתי על המשחה לפני שרכשתי אותה, נחשפתי גם לאתר מקסים מבית בפנטן שנקרא "החודש העשירי", האתר המקסים מלא בתכנים שמיודעים לנו, האימהות החדשות! שם אותנו במרכז לשם שינוי, ומעניק טיפים כל כך נכונים וחשובים להתמודדות בחודש הראשון שלאחר הלידה. שווה קריאה.

אודות ליאת שומן

נשואה + 1 מפתח תקווה. אוהבת לטייל בארץ ובעולם, לחוות, לצלם, לשתף ולכתוב. עוסקת ככותבת תוכן לאתרים שונים ובעיקר אמא לילד בן שנה וחצי

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק