אחחח איזה לילא!

מכתב אהבה של אמא לילדתה בת החודשיים, על האהבה, האתגרים והלילות הארוכים בתחילת הדרך.

לילא יקרה שלי,
התברכנו בך לילא העדינה ב 25.5.2017 ביום חמישי, כבר הגעת בתזמון נכון של חמישי שמח. הייתה לידה מאוד קלה, תודות לבורא האפידורל, וכנראה משום שזכית להיות לידה שנייה במספר, לאחיך חיכינו שלושה ימים ואילו את הפתעת אותנו אחרי לילה אחד.
קראנו לך לילא, לא בגלל שעבר לילה אחד עד שהגעת. בחרנו לך אותו עוד לפני שהתארסתי עם אביך (שהיה משוגע מספיק, לא ברח ונשאר איתי) ואהבנו אותך מאותה דקה שצעקת בחדר הלידה, אהה.
הסיפור שלך נחמד אך הסיפור שלנו עם החיתולים היה זוועה מתמשכת. ניסינו את כל סוגי החיתולים, כל פעם חיתול אחר, עברנו על כל המותגים גם הגדולים וגם הקטנים וכלום לא השתנה, כנראה שבכלל לא היה קשר לסוג החיתול, אלא לרגישות של עורך העדין.
הבעיה נשארה ותפרחת החיתולים רק גדלה ולא עזבה אותנו במנוחה, בכי בלתי פוסק בלילות ואי נוחות בימים.

איך לומר לך לילא? אמא שלך כבר שכחה איך קוראים לה מרוב לילות בלי שינה שלה וכמעט איבדה את הזיכרון הנעים של הלידה קלה.
אז די, הגיע הזמן לשלוף את התותחים הכבדים, הולכים לרופא ילדים!
כשהגענו ביחד לרופא הילדים, הוא הסתכל על הישבן האדמומי שלך והמליץ לנו לנסות את משחת בפנטן, משחה יומיומית למניעה וטיפול בתפרחת חיתולים.
כשיצאנו מחדרו ניגשנו לבית המרקחת שלמזלנו היה באותו הבניין ורכשנו את המשחה על פי המלצתו.
מאז השימוש הראשון, ראינו שיפור משמעותי בכל האיזור. החלפת החיתול הייתה הפכה נעימה יותר ואת נהנית משינה טובה ורגועה יותר וגם לאמא הגיעו רגעי נחת רבים, אפילו לאחיך הגדול שהקשה על כל המלאכה.

בכותבי שורות אלה לילא כבר בת חודשיים, מגיע לנו מזל טוב כפליים, היא עברה את החודשים הראשונים עם בפנטן. ככל הנראה, המילה הראשונה של התינוקת שלי תהיה בפנטן, לא אמא ואפילו לא אבא.


את זה אני כבר אגלה לך במכתב הבא.
אוהבת אותך המון,
אמא

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות