סוס מנצח לא מחליפים

לא צריך להיות חכמה גדולה כדי לדעת ששוק מוצרי התינוקות, שבו כל שבוע מושק מוצר חדש, הוא שוק דינמי ומגוון מאוד. חדשות לבקרים מודיעים על משהו שאתם "חייבים לתינוק שלכם", ורק אני ואלוהים יודעים איזה דברים קניתי בהריון הראשון כי הייתי בטוחה שאי אפשר בלעדיהם (מחמם מגבונים למשל, היט מי).
היום, ממרומי ההריון השלישי, אני כבר צוחקת כשמספרים לי על כל מיני המצאות חדשות. אני לא פוסלת שום דבר, כן? חברה, אם נוח לך שיהיה לך בחדר פח לחיתולים, תבלי. אני מעדיפה לזרוק את החיתול לפח האשפה הביתי, שגם ככה מרוקנים לפחות פעם ביום. וגם למנות את בן זוגי לתפקיד, שיעשה משהו, נו באמת.
אני בעד מוצרים ייעודיים לתינוק ולעורו הרגיש, מעריצה נלהבת של מגבונים (תנו לי אותם בכל הגדלים והריחות), ומשתמשת בהם בעצמי בהנאה רבה. אבל יש הרבה דברים, ואני לא אמנה אותם כאן, שלדעתי הם מיותרים בעליל. מאידך, לא תמצאו אותי מטיפה לאימהות אחרות. שכל אחת תרכוש מה שנראה לה ומוצא חן בעיניה. גם הגילוי המסעיר הזה, שמדובר במוצר מיותר לחלוטין הוא חלק מהחווייה. מתישהוא, את מבינה, שאת אמא – ואת יודעת הכי טוב.

יש מוצר אחד שהוא באמת מוצר חובה, מאז ומתמיד – ואני מדברת על משחת החתלה. יש כל כך הרבה סוגים על המדפים, אריזות מגוונות, מרקמים שונים, והיד עוד נטויה. כי מדובר לדעתי באחד המוצרים הכי נמכרים לתינוקות.


אני זוכרת שכשחיפשתי משחת החתלה בפעם הראשונה, היא הציצה אלי מהמדף והייתה נראית לי מוכרת, בפנטן. נראה לי שאפילו אמא שלי מרחה לי אותה כשהייתי תינוקת, היא נמכרת כבר עשרות שנים בכל העולם ומגינה על ישבנם של מיליוני בונבונים קטנים. מודה ומתוודה, ניסיתי משחות אחרות, טובות מאד אפילו, אבל בפנטן מבחינתי היא לא רק משחת החתלה, היא עושה פלאים!
מלבד העובדה שהיא שומרת על לחות ונספגת היטב היא ממש מזרזת את תהליכי הריפוי והתחדשות של העור העדין של הבונבונים שלי, אין לה ריח ולא פחות חשוב, אין חומרים משמרים. בקיצור, מעולה לחיטוי וריפוי במקרים תפרחת חיתולים אבל לא רק! נסו למרוח אותה על פטמות סדוקות, תחושת גרד והיובש… רק אימהות יבינו על מה אני מדברת. המשחה הזו מלווה אותי ומצילה אותי בכל כך הרבה מצבים.
ואני… סוס מנצח לא מחליפה.

אודות לירון וקנין

חולמת להיות שחקנית תיאטרון. בינתיים מגדלת 2 ילדים ובעל ואוספת תקליטים ישנים

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק