אף פעם אין לכם מושג. אל תשפטו אותי

לאישה שטרחה להגיד עליי היום 'זה אותם אלו ששוכחים ילדים ברכב', בזמן שבסה"כ אפשרתי לילדים שלי להתקרב לבריכונת דגים קטנה בגובה 20 ס"מ, עם מעקה קטן מסביב.. ובעצם, גם לאותה אישה שלפני שנתיים וחצי הטיחה בי 'את לא יכולה לגדל ילדים, צריך להגיד לרווחה', בזמן שחציתי כביש קטן עם עגלה, בתוך מתחם בית החולים תל השומר, כשבדיוק באותם ימים אני פוסעת את צעדיי הראשונים במסע חיי החדש, מנסה להבין איך עושים את זה..
פותחת וכותבת רבקי הישראלי, שהייתה רעייתו של סמל יהודה הישראלי, הפצוע המורכב והקשה ביותר של מבצע צוק איתן.

לכל אותם אנשים 'טובים' לאורך הדרך שהעזו לומר משפטים, לזרוק הערות בכזאת קלות, בשם 'הדאגה והאכפתיות'..

אף פעם, אבל אף פעם אין לכם מושג מי האדם העומד מולכם. אף פעם אתם לא יודעים איזה תיק הוא סוחב איתו וכמה החיים דורשים ממנו. אף פעם אין לכם מושג איזה יום עבר עליו, וכמה הוא התאמץ בכל זאת לחייך, לשמוח, לדאוג קודם כל לילדים שלו. אף פעם אתם לא יודעים כמה כוחות הוא היה צריך לאסוף כדי לצאת עם הילדים ולעשות להם טוב, אפילו שהוא לא מרגיש טוב, או עם איזה סיטואציה הוא נאלץ להתמודד בדיוק כמה דקות קודם.. אף פעם אין לכם מושג איפה המילים האלו פוגשות אותו.

תמונה מתוך הפייסבוק של רבקי הישראלי

תמונה מתוך הפייסבוק של רבקי הישראלי

אף פעם אין לכם מושג אם החיצים האלו עוברים לידו, או ננעצים בלב, בדיוק בשריטה הזאת שיש לו, במקום ההוא הלא שלם עם עצמו.
אף פעם אין לכם מושג.

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק