החלטת לארח בראש השנה? כך תעשי זאת בקלות והנאה

אם החלטת לארח בראש השנה זה לא אומר שאת צריכה לעמוד ולבשל שלושה ימים.
מצאנו עבורך חמש פונקציות מדליקות בתנור ובמיקרוגל שיחסכו מאמצים ויקלו את עבודות המטבח לקראת החג.

מתלבטים באיזו תכנית להכין כל מאכל ובכמה מעלות? אל דאגה, לא תסתבכו. פתחו את דלת התנור, שם ימתינו לכם תפריטים ייחודיים עם אייקוני הסבר איזו תכנית מתאימה לכל מאכל. כך לא יהיו לכם טעויות.

מתכננים לאפות חלת דבש לראש השנה ומייחלים לטקסטורה המפתה בתחתית החלה? במקום לייצר חיתוכים עם הסכין, השתמשו בתבניות הייחודיות לאפיית חלות, התבניות בטכנולוגיית חלת דבש נמצאות בדגמים מתקדמים של תנורים ומסייעות למניעת הידבקות המזון , אין צורך אפילו בנייר אפיה, חלת הדבש שלכם תהיה הנושא המדובר בשולחן החג, והמעוינים המשורטטים תחתיה יגרמו לה להיגמר במהירות.

סיימתם לצלות, לאפות, ואתם עייפים מלנקות את התנור? מומחי סאוטר לתנורים ממליצים – השתמשו באופציית ניקוי פירוליטי – אופציה פחות מוכרת, אך יעילה ביותר, היא מנקה את התנור בחום גבוה מאד המעלים את כל שאריות הלכלוך והשמן, לכם יישאר רק לגרוף את השאריות ולחייך.

רוצים להכין אוכל שיישאר חם ממש עד לארוחה? עד כה נהגתם לחמם אותו שוב, או להגיש פושר, המומחים מציעים לכם – השתמשו באופציה של פלטת שבת – היא תשמור לכם על האוכל בטמפרטורה נכונה עד הארוחה מבלי לייבש אותו.

ליום השני של ראש השנה החלטתם לבשל משהו קליל? בדגמים המתקדמים של המיקרו תמצאו תכנית רב שלבית, המשלבת הפשרה ובישול, כך גם אם תבשלו ארוחה קלילה שבוע לפני, ביום החג אתם יכולים להוציא את המזון מהקפיא, דרך המיקרוגל ישירות לצלחת, איך? יש להזין את נתוני ההפשרה ואחר כך את נתוני הבישול והמיקרוגל יקרא לכם כשהארוחה מוכנה.

כולם אכלו, וזמן הגשת הפירות והמתוקים הגיע? אין צורך לשטוף את הכלים , אף לא שטיפה קלה לפני המדיח. השתמשו באופציית "השריה", במדיח הכלים, כך הלכלוך יצא ממש כמו במכונת כביסה עדינה, הלכלוך אט אט יתקלף, ואז הפעילו את התכנית הרגילה של המדיח. דעו! כי במדיח קיימת אופציה נוספת לשטיפה עדינה, כזו שלא תשבור את כוסות היין או את כלי ההגשה, אל תתביישו להשתמש בה בעדינות. אם אתם לגמרי לא מבינים במדיח, כדאי שתשימו לב לאופציה הבאה – בחלק מהתנורים החדשים של סאוטר ישנה אופציה "אוטומטית" חכמה בה המדיח מחליט לבד מהי תכנית הניקוי הטובה ביותר עבור הכלים שהנחתם בו.

הטיפים באדיבות מומחי סאוטר

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות