הו, בייבי!

אם יש שני דברים שחשובים לצרכן הישראלי זה הילדים שלו והבריאות שלו. ולאחרונה, אתם הצרכנים בחרתם מיהם מוצרי השנה שלכם לשנת 2017 בתחום הבריאות והתינוקות

כשזה מגיע לבריאות שלו ולילדים שלו, הצרכן הישראלי (ובטח שבטח – הצרכנית) לא מוכן להתפשר. ולכן, מעניין לראות מהם החידושים ומהן החדשנויות, שאתם הצרכנים הכתרתם לאחרונה בפרס "מוצר השנה – בחירת הצרכנים".

החורף אמנם מאחורינו, אבל הצטננות שמקורה בנגיף ולא בהתקררות יכולה לתקוף אותנו כל השנה. דיפנס מחברת טבע הוא תרסיס אף ייחודי, המסייע לעצור את נגיף ההצטננות עם הופעת התסמינים הראשונים שלו. התזה קטנה לכל נחיר והתרסיס לוכד, מנטרל ומסייע בהרחקת נגיפי ההצטננות, ובכך מפחית את הסיכון להתפתחות הצטננות מלאה.

הצטננות היא רק "רעה חולה" אחת התוקפת אותנו הישראליים. על פי מחקרים אפידמיולוגיים, לרוב האוכלוסייה בישראל חסר מגנזיום, ו-Magnox שהוא פיתוח ישראלי מקורי, ויעילותו הוכחה כנספג פי 3 מכל מגנזיום אחר, מסייע בפתרון מגוון תופעות בריאותיות הנובעות מחוסר במגנזיום, כמו התכווצויות שרירים ברגליים בלילה ומניעת אוסטאופורוזיס.

ומבריאות הגוף, נעבור לבריאות הנפשית שלנו, שאחראים לה התינוקות הקטנטנים שלנו. כדי שאנחנו נהיה מאושרים, הם צריכים להיות מאושרים ואם אפשר – מרגע לידתם. כדי לעזור להם בכך סדרת חיתולי Huggies Little Babies מותאמת במיוחד לרך הנולד, עם שכבת Gentle Protection החדשנית – כריות ייחודיות לספיגת יציאות רכות ונוזלים, המסייעות בהגנה על עורו העדין של התינוק.

לפעמים, כשהמתוקי (או המתוקונות) שלנו לא מרגישים טוב, הם גם פחות "מתחשבים" בנו ונהיים חולים מחוץ לשעות העבודה. אם אתם לקוחות של מכבי שרותי בריאות, זה פחות מעניין אתכם כי אתם יכולים להעזר בשירות מכבי קידס. מדובר במעטפת שירותים חדשנית וראשונה מסוגה בארץ, המאפשרת להעניק זמינות של 24/7 לחברי מכבי בתחום רפואת ילדים. מכביקידס מאפשרת גם יצירת קשר עם רופא הילדים האישי של הילד מעבר לשעות פעילות המרפאה שלו, באמצעות שיחת וידאו או טלפון. הרופא מתחבר מרחוק לתיק הרפואי של הילד ויכול לתת מענה מדויק ורלבנטי לכל בעיה. מכביקידס עומדת לרשות חברי מכבי באמצעות אפליקציית מכבי בסמארטפון או דרך אתר האינטרנט מכבי אונליין.

אם אתם הורים, אתם ודאי יודעים שבקבוק אוונט הקלאסי הינו בקבוק אהוב כבר מעל
30 שנה, הודות למערכת שסתומים ייחודית מוכחת קלינית להפחתת כאבי גזים בקרב תינוקות. בקבוק אוונט קלאסי+ החדש והמשודרג, מבוסס על אותו הבקבוק המוכר עליו גדלו מיליוני תינוקות בארץ ובעולם אבל מציע חוויית שימוש נוחה יותר בזכות הפחתת מספר החלקים
(ללא טבעת התאמה), כך שקל יותר מתמיד לפרק, לנקות ולהרכיב את הבקבוק במהירות כשהתינוק רעב.

פתרון נוסף לבייבי הרעב שלכם מגיע מענקית התרופות אבוט, שמכריזה על עידן חדש במזון לתינוקות בישראל ים סימילאק אדבנס פלוס בבקבוקים מוכנים לשימוש. הבקבוק המוכר והנוח מבית החולים – עכשיו גם בבית. רק לנער, לחבר פיטמה ולהאכיל את התינוק עם סימילאק מוכן לשימוש. זהו פתרון אידיאלי, מהיר ונוח להורים טריים, המתאים לשימוש בכל שעות היום, בתוך הבית ומחוצה לו, עם כל היתרונות התזונתיים של סימילאק אדבנס בהרכב המותאם לפורמולה נוזלית.

אחרי שהתינוק שבע, רגוע והחלפנו לו חיתול – כדאי לטייל איתו באוויר הצח. בייביזן יויו+ היא עגלה קומפקטית, קלת משקל (כ-6 ק"ג בלבד), המתאימה לשימוש מגיל לידה. בייביזן יויו+ מצטיינת ביציבות ונוחות להורה ותינוק, בעלת קיפול ייחודי, קל ומהיר כיחידה אחת, עיצוב חדשני ומגוון צבעים. אגב, היא אידיאלית לא רק לטיול למטה בשכונה אלא גם לטיולים בחופשות בחו"ל משום שהיא עגלת התינוק הראשונה בעולם המורשית עלייה למטוס.

אם יש לכם ילדים מעט יותר גדולים, אנחנו בטוחים שהיגיינת הפה שלהם חשובה לכם. לכן כדאי שתנסו את המברשת החשמלית הנטענת של אורל-בי לילדים. לראשונה בישראל, מוצעת מברשת חשמלית נטענת לילדים, המסירה עד פי 2.5 יותר רובד חיידקים, ושעוצבה במיוחד לחלל הפה של ילדים. המברשות מעוטרות בדמויות דיסני האהובות, והוכחו כמעודדות צחצוח ממושך יותר אצל ילדים.

אבל הכי חשוב, שאנחנו ובני משפחותינו נהיה בריאים ומאושרים!

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות