איך הופכים זכוכית למשחק ילדים?

כמה מביניכם בילו את שנות ההורות הראשונות שלהם במרדף אחר חפצים שאינם בטוחים עבור ילדיהם? כמה פעמים מצאתם את עצמכם מחביאים את האגרטל שעבר בירושה מהסבתא ומרחיקים את הקטנטנים מכל מכשול בדרך?
האמת, שאתם לא לבד! כל ההורים מבקשים ליצור עבור הילדים שלהם סביבה כמה שיותר בטוחה ומוגנת, לכן כאשר מגיע הרגע שבוא הם מחליטים לעצב את חדר הילדים עבורם, ודאי יבחרו ברהיטים בעלי תו תקן, בצבע שאינו רעיל ובצעצועים בטוחים לשימוש.
אז אתם ודאי שואלים אם כך – מה הקשר בין חומר כמו זכוכית לסביבה שבה מסתובבים העוללים בחופשיות, ואיך בדיוק החומר השביר הזה מוצא עצמו משתלב בצורה מתאימה ובטוחה בחלל כל כך דינמי ותזזיתי?
האמת היא שעולם העיצוב משתנה חדשות לבקרים, ובכל רגע שאתם לרגע ממצמצים נולד לו טרנד עיצובי חדש, טכניקה שלא היכרתם וחומרים חדשים תופסים את מקומם בבתים רבים שקודם לא היה להם כלל מקום.

בשנים האחרונות חלה מהפכה של ממש בתחום העיצוב, כזו שהביאה איתה בשורה חדשה ושמה – חיפויי זכוכית. ייתכן שראיתם או שמעתם אבל אם טרם התנסיתם זה הזמן להכיר לעומק את הטרנד העיצובי שכנראה הגיע לכאן בכדי להישאר.

כמה עובדות על חיפויי זכוכית
בטיחות
הזכוכית עליה אנחנו מדברים שונה ממה שהורגלתם – זוהי זכוכית מחוסמת, חזקה ובלתי שבירה, כך שאם החשש שלכם הוא בטיחותי אתם יכולים להישאר רגועים ולהמשיך לקרוא

חיפוי קיר זכוכית. קרדיט דוקה גלאס
חיפוי קיר זכוכית. קרדיט דוקה גלאס

עיצוב
היתרון המובהק של חיפוי זכוכית הוא המגוון הגדול שניתן ליצור באמצעותו, לדוגמא – חיפוי זכוכית לארון הילדים עם הדמויות אהובות עליהם, רעיון שיכול להפוך כל חדר ילדים סטנדרטי לממלכה או תחנת כיבוי (תלוי בגיל ובילד…) זכוכית בחדר ילדים תשתלב היטב בחדר בין אם החלטתם לעצב אותו לגמרי מחדש או להסתפק בשדרוג קיים.

הוא אפילו יעזור למי מבינכם שמבקש להגביר את רמת היצירתיות של ילדיו.
איך? לוחות הזכוכית יוכלו לשמש את הקטנים (וגם את הגדולים) לציורים יצירתיים, משחקים משותפים ואפילו לימוד ספרות ואותיות.
אפשר לצייר עליה ולנקות בקלות יתרה, כל משטח הופך בקלות למשטח יצירה, אפשר לחפות חדר שלם בגן ילדים בזכוכית ולתת לילדים לצייר בו בכל יום ציורים אחרים, זו גם יכולה להיות פינת מנוחה ורוגע לילדים עם קשיים- לצייר על קירות, מה יותר משמח ומרגיע מזה?

פרקטיות
לאחר שעמדנו במבחן הבטיחות והיצירתיות, אפשר לעבור לחלק הלא פחות חשוב , איך הופכים זכוכית למשהו פרקטי ויעיל בחדר ילדים ולא לעוד פריט עיצובי חסר שימוש?
אחד היתרונות הגדולים של הזכוכית הוא שנורא קל לנקות אותה, קל מאוד לשמור איתה על מראה נקי והיא נשמרת לאורך זמן (הרבה יותר מעץ או פלסטיק שבדרך כלל מככבים בחדרי ילדים ובגני ילדים).
העובדה הזו בלבד די בה בשביל לשכנע הורים רבים לעשות שימוש בחיפוי זכוכית שישדרג את חווית הניקיון של חדר הילדים פלאים.
כמובן כאשר מדובר בגן ילדים היתרון אף עולה, כי בחלל דינמי ומלא התרחשות כמו גן ילדים הצורך בפתרון קל ופשוט לניקוי הוא אוצר של ממש.

אז אם הגעתם עד לכאן ועדיין לא רצתם לבדוק מה עולם חיפויי הזכוכית מציע לכם, זה בדיוק הזמן. זהירות – אתם עלולים להתמכר!
בחסות חברת "דוקה גלאס"
קליק לדף הפייסבוק

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות