אוזבקי או רוסי? בחרוזים או מדבקות? כל מה שצריך לדעת על תוספות שיער

תוספות שיער הן כבר מעבר לעוד טרנד אלא דבר מקובל מאוד בקרב נשים רבות ואפילו גברים. אז לפני שאתם הולכים להוסיף קצת נפח שם למעלה, שרית יפה, מנהלת סטודיו "שרית תוספות שיער", מבארת מספר מושגי יסוד בתחום:

שיער מעובד
שיער מעובד מתייחס לשיער שכבר עבר טיפול כימי במהלך הייצור כדי לגרום לתוספת להראות בצורה מסוימת .חסרונו של השיער המעובד הוא שהוא מקצר את תוחלת החיים של השיער, שיער מעובד הופך יבש\שביר בזמן הרבה יותר קצר מאשר שיער טבעי מכיוון שהיה נתון לחשיפה כימית.

שיער רמי
זהו שיער שנגזר ונאסף לקוקו שכל הקשקשת שלו לאותו כיוון. בצורה זו השיער שומר על איכותו לאורך זמן ללא קשרים. כאשר נתקלים בשיער עם קשרים סביר להניח שהקוקו נאסף משאריות שיער במפעל והקשקשת לא אסופה בכיוון אחיד דבר המקצר את תוחלת החיים של התוספת וגורם לקשרים וסבכים בשיער.

שיער רוסי
שיער רוסי נחשב לאיכותי ביותר הקיים כיום בשוק ומשמש גם להכנת תוספות שיער או פאות. שיער רוסי מתאים בעיקר לבעלות שיער דק ולא לבעלות שיער עבה ומלא. השיער הרוסי קיים גם בגוונים בהירים טבעיים שלא עברו צביעה\הבהרה לכן מחירו היקר.

שיער ברזילאי
השיער הברזילאי מגיע אלינו בעיקר מדרום אמרקיה\ברזיל. מאופיין כשיער גלי. שיער זה הוא בדרך כלל שיער כהה , ונחשב כשיער מאוד איכותי.

שיער אוזבקי
השיער האוזבקי מגיע מאזורי קווקז שבנותיו מאופיינות בשיער עבה . מתאים לבנות בעלות שיער עבה ומלא או למי שרוצה להוסיף נפח לשיער

לאחר שהצגנו את סוגי השיער, הבא ונסקור את שיטות החיבור

שיטת הקליפסים:
בשיטת הקליפסים התוספות מתחברות לראש באמצעות קליפסים מיוחדים הנתפרים לקצוות תוספת השיער.ישנם מגוון יתרונות בתוספות הקליפס : הן ניתנות להרכבה והסרה בקלות ללא צורך בהגעה למספרה, הן זולות יותר משיטות אחרות ולא נעשה בהן כל שימוש כימי.
חרוזים:
שיטת החרוזים הינה שיטה ותיקה. אופן הביצוע בשיטה זו היא ע"י חרוזים קטנים מברזל המחברים בעזרת פלאייר את התוספת לשיער שלנו, היתרון בשיטה הזו הוא שאין שימוש בחומרים כימים אולם החסרונות רבים יותר: החרוזים עלולים להחליק בקלות מהראש, גורמים לקריעת השיער ואף פחות אסטטיים כי רואים את החיבורים.

הלחמה קרה:
כאשר מדברים על תוספות שיער קבועות, השיטה המועדפת עלי היא הלחמה קרה. הלחמה קרה היא שיטה בה מחברים את תוספות השיער באמצעות דבק קר. זהו דבק שקוף ועמיד בחום. אחד היתרונות הבולטים של שיטה זו הוא עמידותה. הדבק אינו נמס בחום ואינו מתנפח בחפיפות ולכן החיבורים נשארים חזקים לאורך זמן. בזמן ששיטות אחרות יכולות להחזיק מעמד לתקופה של כ-3 חודשים, תוספות בהלחמה קרה נותרות מחוברות לשיער במשך חצי שנה. ניתן לעשות פאנים ללא הגבלה או חשש שהחיבור יימס ואין נפילות או נשירות.
תוספות שיער באמצעות מדבקות:
תוספת שיער במדבקה מגיעה ביחידות ברוחב 3 ס"מ בעלות שכבת הגנה של ג'ל שלא פוגעת בשיער מתאימות בעיקר לבעלות שיער דליל ומחזיקות בממוצע חודשיים על הראש. היתרונות הם שהמדבקות עדינות ולא פוגעות בשיער אולם החיסרון העיקרי הוא שזה לא מחזיק הרבה זמן על הראש ויש לחדש כל חודשיים.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות