הילה ברוקס שרעבי: "החוכמה היא לדעת להמציא את הגלגל כל פעם מחדש!"

"החוכמה היא לדעת להמציא את הגלגל כל פעם מחדש, ובתוך כל "האפרוריות" הזאת לייצר לפחות 50 גוונים חדשים – ולא של אפור". ראיון השראה עם הילה ברוקס שרעבי, מנהלת קטגוריה מותג פרטי שופרסל, נשואה לאוהד ואמא לעידו בן ה- 7 חודשים

תפקידים קודמים מנהלת פרסום שופרסל דיל
תפקיד נוכחי מנהלת קטגוריה מותג פרטי שופרסל

שעות עבודה רבות, ישיבות, מיילים אל תוך הלילה ובכל זאת את מוצאת זמן למשפחה/חיים פרטיים. מה הטיפ שלך לניהול נכון של הזמן?
לו"ז, לו"ז, לו"ז. לעמוד בלו"ז שקבעתי לעצמי מראש בלי חריגות וזליגות. לדעת לנצל כל שעה פנויה ביום. לתעדף לעצמי את המשימות. אני מקפידה לצאת פעמיים בשבוע מוקדם להוציא את הבן שלי מהגן וליהנות ממנו.

מה האתגרים איתם את מתמודדת בשוטף, תוך כדי שאת מובילה קטגוריה כה מובילה במשק הישראלי?
הקטגוריה שאותה אני מנהלת, היא קטגוריה של מוצרי בסיס ומכולת לפעמים נתפסת כאילו אין כבר מה לחדש בה. למרות ועל אף התפיסה הזאת, ולהבדיל מההנחה הרווחת, אותי זה בדיוק מה שמאתגר. החוכמה היא לדעת להמציא את הגלגל כל פעם מחדש ובתוך כל "האפרוריות" הזאת לדעת לייצר לפחות 50 גוונים חדשים – ולא של אפור.

מהלך שיווקי שלכם שאת גאה בו
במהלך האחרון שעשיתי בקטגוריה. החלפת האריזות של האורז ופירורי לחם לאריזות סגירה מחדש ובהמשך לעוד מוצרים. אלה מוצרים שנראה כאילו כבר באמת אין מה לחדש בהם, מדובר על מוצרים כ"כ בסיסיים. ובעצם- איך זה שעוד לא עשו את זה קודם? הצלחתי לייצר חדשנות וזה האתגר האמיתי. ההבנה שתמיד יש מה לחדש ומה לעשות!

מי נתן לך את ההזדמנות הגדולה להיכנס לעולם השיווק?
אני כבר שבע שנים נושמת וחיה שיווק אבל ללא ספק נקודת המפנה הייתה לפני שנתיים וחצי שהצטרפתי לצוות שאחראי לאחת המהפכות הכי גדולות קורות בישראל בשנים האחרונות. כל יום בשופרסל הוא בית ספר מעולה, אני לומדת המון, מתנסה ובעיקר מרגישה תחושת גאווה. וזאת זכות להיות חלק מכל זה. מי שנתן לי את ההזדמנות להיות חלק מזה הוא גל שולמן, ששימש עד כה כמנהל תחום המותג הפרטי.

קוראות אותנו נשות שיווק בתחילת דרכן. מה הטיפ הכי טוב שלך עבורן?
בלי קיצורי דרך, הדרך הארוכה היא הטובה ביותר, להתחיל מלמטה ולצמוח. לכוון גבוה ככל האפשר ולהבין שהדרך לשם היא בעבודה קשה ומאומצת. לא להתנהל מאגו, וכל הזמן להיות רעבות ללמידה להצלחה. הכי חשוב בדרך להיות נאמנה לעצמך ולתחושות שלך.

אם לא היית מנהלת את המותג, איפה היינו פוגשים אותך?
לא מצליחה לראות את עצמי עושה משהו אחר ממה אני עושה היום. אני כל כך אוהבת את התחום הזה שאני עושה בדיוק את מה שהייתי רוצה לעשות

הסיפוק מהעשייה, מתי הוא מופיע?
כל יום מחדש. במיוחד כשאני רואה את המוצר על המדף

איזו מין אמא את? מה אתם עושים ביחד?
אמא משוגעת שמטורפת על הבן שלי, ובעיקר אוכלת אותו בנשיקות

מה החלום האישי שלך?
להמשיך להצליח ולכבוש פסגות חדשות. במקביל להיות אמא ובת זוג תומכת ואוהבת

איפה את בעוד 3 שנים
מצליחה לייצר חדשנות ולפרוץ גבולות לצד חיי משפחה ואימהות מוצלחת

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות