אנחנו לא נשתוק! חייבים לגרום לצדק לנצח

"בתאריך 3/7/2011 חי ושני קריאף היו בדרכם לימית 2000 לעוד יום כיף. מה שקרה בדרך הוא שחי הבחין שיש לו פנצ'ר בגלגל", מתחילה ומספרת איילה בן אהרון בפייסבוק שלה.
בני הזוג החליטו לעצור בשולי הכביש ולהחליף גלגל. חי לבש אפוד זוהר, שם גם משולש אזהרה, והתחיל לפרק את הגלגל. תוך כדי חי הבין שהגלגל אינו יוצא והתקשר לאביו כדי שיסביר לו למה זה. בזמן השיחה חי אמר לאביו "אבא אני אנסה להוציא את הגלגל ואם אני לא אצליח אתקשר שוב", וכך התנתקה לה השיחה.
כעבור דקה-שתיים חלף נהג משאית במקום ודהר לכיוון השוליים. הנהג פגע בחי ושני והעיף אותם. את חי הוא העיף לאמצע הכביש ואת שני למעקה הבטיחות. הנהג נעצר, הביט במראה, והמשיך את נסיעתו במהירות מהמקום בלי להושיט עזרה. שני נהרגה במקום מפגיעת ראש מהמעקה. חי, שעף לאמצע הכביש אחרי שהנהג העיף אותו, ניסה לקום והתחיל להזיז את הידיים והרגליים. פתאום משאית נוספת שהגיעה ממול, ראתה את חי על הכביש, ניסתה לבלום ולא הצליחה, וכך ודרסה אותו למוות. חי ושני קריאף היו נשואים תשעה חודשים בלבד. הם ציפו להולדת ילדם הראשון. שני הייתה בתחילת החודש השמיני להריונה, בת 22 במותה. חי היה בן 24 במותו.

מאז התאונה המשפחה והחברים הולכים לכל דיון ודיון שיש, לא מפספסים. במשפט בין דיון לדיון הם רואים את הנהג הפוגע פנים מול פנים, ולחרדתם הוא ואישתו מחייכים אליהם כאילו לא קרה אסון אדיר, כאילו לא התבצע הרג כאן הרג של זוג צעיר.

מתוף דף הפייסבוק של איילה בן אהרון
מתוף דף הפייסבוק של איילה בן אהרון

"בית המשפט החליט להאשים את הנהג בהפקרה בלבד, מטורף עד כמה שזה לא נקלט. הרי הוא הרג אותם, ברגע שנמלט ממקום התאונה הוא הרג אותם.
אנחנו לא נשתוק! לא ניתן לבתי המשפט להוביל החלטה שכזו בגלל שהנהג השיג עורך דין מאחד הטובים בארץ", מדגישה איילה בן אהרון בכאב. לא ניתן לזה לקרות. חייבים לגרום לצדק לנצח. נמאס ממגפת הפגע וברח בארצנו. נמאס שכמעט בכל יום שומעים על עוד הרוגים, עוד משפחה שקוברת ילדים. חייבים לעשות לזה סוף, ובזה אני צריכה את עזרתכם! שתפו שתפו והעבירו הלאה"

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות