עיצובים גדולים לילדים קטנים

עיצוב חדר הילדים שואף לענות על כל הצרכים של הילדים בחלל מוגבל אחד ועדיין להקצות מספיק מקום ומרווחמעצבים המתכננים חדרי ילדים, נדרשים להכיל בשטח שהולך וקטן, כזה שלעיתים מכיל יותר מילד אחד (ולפעמים גם שלושה) סביבה נינוחה לשינה, משחק ולימוד, כשסך כל השימושים באופיים הקונבנציונאלי, עלולים למלא את כל שטח הרצפה.
פתרונות יצירתיים, בטוחים וחוסכי מקום מסתמנים כדבר הבא בתחום העיצוב לחדרי ילדים. בדירות עירוניות, בהן לרוב השטח יקר ומוגבל, תכנון מראש עם רהיטים מולטי פונקציונאליים מעוצבים הכוללים מספר שימושים, מחוללים שינוי משמעותי באפשרויות המחיה בבית.

לדברי גדעון בק, מנכ"ל Milano Smart Living, "הטרנד העכשווי בעיצוב חדרי ילדים ופינת לימוד בפרט, הוא שימוש ברהיטים דו שימושיים, החוסכים מקום עצום בחדר הילדים ומאפשרים לילדים ליהנות מכל העולמות: לימודים, משחק ושינה טובה. הרהיטים מגלמים מספר שימושים ברהיט אחד. כך למשל בשעות היום שולחן ישמש ללימודים ועם בוא הערב הוא הופך, באמצעות מנגנון ידידותי, למיטת יחיד בעלת מזרן אורתופדי. הגיע הבוקר? לחיצה קלה, המיטה מתקפלת חזרה לקיר והשולחן תופס את מקומה. ואגב – אל דאגה, אין צורך לפנות את השולחן מהציוד (ומהבלגן) שעליו, המנגנון המכאני מבטיח יציבות ושיווי משקל ששומרים את המחברות, המחשב והספרים על השולחן. כשאיכות, פונקציונאליות ועיצוב הם מאבני היסוד בפיתוח המוצר, רהיטים אלו מצליחים להלין כמה ילדים בחדר מרווח ומעוצב אחד".

MILANO SMART LIVING יחידת קיר חכמה הכוללת שולחן לימודים ומיטה מתקפלת. קרדיט צילום אנריקו קולזאני
MILANO SMART LIVING יחידת קיר חכמה הכוללת שולחן לימודים ומיטה מתקפלת. קרדיט צילום אנריקו קולזאני

וורסטילי, מעוצב ועכשווי
הגישה המולטי פונקציונאלית מנצלת בחוכמה את חלל חדר הילדים ומציעה רהיטים רב תכליתיים שעונים על כל הדרישות והצרכים של הזאטוטים. הרהיטים החכמים והאיכותיים שמוצעים ב- Milano Smart Living במתחם דיזיין סנטר, עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ובתכנון מוצר, עושים שימוש במנגנונים מתקדמים, קלים לתפעול
ובעיקר ברגע אחד הרהיט ממלא תפקיד אחר לגמרי. בין הרהיטים שמתאימים לשני ילדים בחדר אחד הוא מערכת קיר הנפתחת למיטת קומותיים איכותית עם מזרנים אורתופדיים המותאמים לשינה יומיומית. או מערכת קיר הכוללת שולחן לימודים מרווח, מיטת קומותיים מתקפלת והמון מרווח בחדר המשותף.

באדיבות Milano Smart Living, דיזיין סנטר, רחוב הלח״י 2 בני ברק קומה 2
טל': 1700-700-644

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות