הכל ברגע האחרון: קניות חזרה לביה"ס

למה תמיד ברגע האחרון אבל?!

יש טיפוסים שנערכים חודשים מראש לכל דבר ויש טיפוסים של הדקה התשעים. ואתם? התארגנתם כבר לחזרה לביה"ס? קניתם מחברות? תיק? קלמר? היום אפשר להתארגן אונליין במחירים אטרקטיביים והמשלוח (חינם) יגיע תוך 5 ימי עסקים לכל המאוחר! היכון רוץ

שיואווו איך אהבתי כתלמידה את הימים של ההתארגנות לכבוד החזרה לביה"ס. איזה כיף זה! זוכרים? קונים הכל חדש דנדש, תיק, מחברות חדשות עם הריח של הדפוס עוד עליהן, עפרונות מחודדים ארוכים, קלמר, יומן!!, הכל חדש, נקי, עם הבטחה של התחלה חדשה. מרגש.

חזרה ללימודים זה מרגש ברמות של כלה
אני זוכרת איך כילדה ישבתי ועטפתי את המחברות החומות המבאסות שהיו אז, והדבקתי עליהן מדבקות, ועל כל מדבקה את שם המחברת: תנ"ך, עברית, חשבון, תושב"ע! גם היום יש תושב"ע?!
בחיי, לא זוכרת הרבה מהימים האלה של ביה"ס היסודי, אבל את טקס בחירת התיק והקלמר כל שנה, משל היו אלה הבגדים שלי לטקס הענקת האוסקר, לא שוכחת. וואו איזה דרמה זה בשביל ילדה. כלומר ילדה דרמטית כמוני, כן?

טוב, אל תלחיצו, יש עוד זמן, לא?
יש אנשים שמתארגנים על כל דבר חודשיים מראש, ויש את אלה, כמוני, שעושים הכל ברגע האחרון. אחרת איפה כל האקשן? ותאמינו לי, זה מילדות. היום כשאני בוגרת, למדתי שלפעמים חייבים להיות יותר מחושבים ולא לעשות הכל בדקה התשעים. אבל איפה שאפשר, למה לא?
למשל עכשיו, לקראת החזרה לגנים ולביה"ס, יש ביניכן אולי כאלה שהתיק החדש עם הקלמר ובקבוק המים המעוצב, עומד מחכה ליד הדלת כבר לפני חודש. אתן כנראה לא חברות שלי, אולי פעם אמרנו שלום שלום במתנ"ס. חח. אני, רבותיי וגבירותיי, לא מצאתי זמן לנשום ב"חופש" הזה, אז בטח שעוד לא הלכנו לקנות ציוד לשנת הלימודים החדשה. כאילו, מה הלחץ?

אני, ברגוע שלי, מזמינה באינטרנט
למעלה מ-50% מרכישות הציוד לבית הספר בישראל, הם של מוצרים ממותגים אליהם הילדים והנוער מתחברים באופן רגשי דרך התוכן בו הם צופים בטלויזיה ובקולנוע, בדגש על דמויות אהובות של דיסני, מארוול, פיקסר ומלחמת הכוכבים. אז הנה הפתרון שמצאתי לי: השבוע אשב עם הבנות מול המחשב, אכנס ל- eBay ואתן להן לבחור את הדברים שהן אוהבות במתחם "חזרה לבית הספר" של דיסני, ובו למעלה מ-400 מוצרים מקוריים בלבד לבחירה. הן בוודאי יבחרו רק דברים של אנה ואלזה, אבל לכו תדעו, אולי יסכימו גם למשהו של מיקי מאוס, ככה לעשות ג'סטה קטנה לאמא. את כל ההזמנה היפה הזאת, אקבל במשלוח חינם. וכמו שאמרתי אני ב"רגוע שלי" כי חבילת האושר (והנוסטלגיה שלי) תשלח אליי תוך 3-5 ימים לכל היותר. המשלוח חינם כבר אמרתי? אה, אז רק כדי שתרגישו יותר בטוחים, ויש גם אפשרות החזרה תוך 60 יום ללא עלות.

תודה, תודה. שימו לי את הפרחים באגרטל בבקשה.
שלא כמוני, הילדה שעטפה מחברות, הן לא יעשו זאת, אבל אני סומכת עליהן שיהיו יצירתיות בדרך אחרת. היפות שלי כל בוקר יושבות לצייר ולהדביק מדבקות, והן ישמחו לעשות את זה גם השנה, עם מדבקות שאוסיף להזמנה, ואשים להן בתיקי הגן בהפתעה. הדברים הקטנים האלה שעושים להן את היום יותר מכל דבר אחר. זה וכריך בריאות מלחם מחמצת עם גבינת חלומי. נראה לכן?? ממש לא. הלוואי

קליק לרכישה ופרטים נוספים

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות